Ktorý športový kočík sa dá dať úplne do ľahu?

crystalskye
21. jan 2013

Baby potrebovala by som poradiť, ktorý športový kočík sa dá dať úplne do ľahu? Plánujem si na jar kúpiť nový šporťák a vôbec neviem, ktoré kočíky splnajú túto moju podmienku. Moja malá vie spať iba vonku a úplne v ľahu, preto by som potrebovala poradiť, dakujeeem 🙂

kolinia
21. jan 2013

My máme graco symbio, dá sa úplne polahnut, je lahky, skladny a da sa prehadzovat rucka, co je super na leto a kvoli vetru, nevyhodou je maly kosik, nie je na velke nakupy, no my chodime vzdy autoom. 🙂 inak je super

ivulik413
21. jan 2013

My máme Takí larry úplne do lahu sa dá.

popelka5000
21. jan 2013

Graco treko 😉

euka210
21. jan 2013

chicco lite way alebo aj Caddy quatro (ten ma svagrina a ma aj otocnu rucku aj striesku uplne nad dieta das)

kiakocikovsvet
21. jan 2013

@crystalskye v akej cenovej relácií sa chceš pohybovať ?

marllik
21. jan 2013

aveo Colleto- podla mna kvaliktny kocik za rozumnu cenu, ja som s nim bola mimoriadne spokojna. Je lahky, lahka manipulacia a da sa dat uplne do lahu. mala som 4kolesovy, neviem ako troj..

crystalskye
autor
21. jan 2013

dakujem baby, popozerám si vaše návrhy. teraz máme 4kolesový, aj by som rada ostala pri tom
@marllik

crystalskye
autor
21. jan 2013

@kiakocikovsvet chcem kvalitný kočík určite, teraz máme Teutoniu a je to suprový kočík, strašne kvalitný, aj by som si ju nechala, len som zatúžila po nejakej zmene 🙂

lejlla
21. jan 2013

Jane slalom pro...da sa do lahu a super priestranny.

kiakocikovsvet
22. jan 2013

@crystalskye napíšte tel. kontakt a poradíme

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gubcikova
22. jan 2013