Ktorý z týchto športových kočíkov je najlepší?

zuma47
4. mar 2012

mate skusenost s niektorym z tychto kocikov? ake su? vyberame a nevieme sa rozhodnut ☹
dakujem za kazdy nazor 🙂
1. zopa fusion
2. baby point fortuna
3. baby dsing sprint
4. bertoni

jerryjanka
5. mar 2012

bertoni ma najlepšiu cenu, ale cena zodpovedá kvalite. 😉

ywette
25. jan 2013

bertoni NIE!!! sestra má ten istý a má ho chuť darovať najbližšej cigánke, ktoru stretne. vyzerá fajn, ale je otrasný, ovládanie strašné, kopeš do kolies pri chôdzi,....

radlinka
25. jan 2013

asi ziadny 🙂

kbeata
25. jan 2013

beroni nie,ale 2-ka fortuna napr.najviac unesie,teda vahu 😉 ,takze si hladaj s nazvom baby point...resp.baby desing 😉

anjelicek26
25. jan 2013

Z tychto asi fakt ani jeden :(

strihalka
25. jan 2013

lucia268
28. jan 2013

viem, že babydesign sú dobré kočíky, vlastne odnož Espiro kočíkov, ale či je sprint dobrý to neviem... Chceš nejaký so zdvojenými kolesami?

moni244
21. aug 2013

@zuma47 ahoj, ktorý si si nakoniec vybrala?

zuma47
autor
21. aug 2013

@moni244 ani jeden. nakoniec sme mali chipolino ultra, kvoli prehadzovacej rucke a bol super 🙂

moni244
21. aug 2013

@zuma47 jaj, lebo ja silno rozmýšľam nad tou fortunou, cena dobrá, aj sa mi pozdáva, len musím vyskúšať ho nájsť naživo a skúsiť ho aj s krpatou

sonulikus
12. sep 2013

@anjelicek26 moja, viem ze si tuna pisala ze mate doma vela kocikov, tak mi pls porad, nejaky skladny do lietadla na cestovanie, ale aby sa mi tam maly aj mohol ako tak vyspat...Dik za radu 🙂

janickacrazy
12. sep 2013

@sonulikus My máme kočík baby design mini a precestovali sme s ním aj po lietadlách toho dosť, používam ho už dva roky a je stále pekný, vobec nie je vyblednutý, moj malý v nom v pohode spával skoro do 2 rokov, je ľahký, má len 7 kg, veľký košík, ja som s ním maximálne spokojná a aj cena je docela prijateľná. Samozrejme, je aj kopa drahých kočíkov, mala som aj také, ale tento je náš obľúbený 😉

anjelicek26
12. sep 2013

@sonulikus - mamas a papas ora alebo baby jogger city mini vyhovuju obe...teda keby si mam vybrat, cestujem len s nimi.. zapp ano ten je tiez super, ale kedze ho rozkladas na dve casti - mne tak na letisku stratili adaptory, ma ani nenapadlo ich vybrat a dat do kabelky 😝

lienka1601
12. sep 2013

bertony nieeeee mali sme sklamanie!!! urcite bertony nie.. este skus baby jogger city mini.. mame a sme spokojny.. nizka cena nizka kvalita u bertony...

sonulikus
12. sep 2013

@anjelicek26 kazdy chvali teraz kocik zn. Babyzen Yoyo.. je to asi nejaka novinka, nepoznas ho?? Vazi len okolo 5 kg vraj..

anjelicek26
12. sep 2013

@sonulikus ale ty chces aj nieco na spanie a to teda neni vhodny kocik..

sonulikus
12. sep 2013

aha... ja len ze kazda ho tu chvali aky je super spratny a lahky.. hej kocik je kocikom ked sa da v nom pohodlne vyspat... 😉

angie0404
15. sep 2013

Baby my mame podobny problem,premyslam nad sportovým kocíkom BABY ACTIVE Q mate s nim skusenosti?aky je?je vhodny na zimu????surne potrebujem pomoc a radu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!