• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kúpa kočíku v Rakúsku. Poraďte kde a aký

30. januára 2009 
Neviete mi povedat pripadne dat konkretny tip, ak by sme chceli skusit kocik kupit v rakusku, kam ist? najlepsie aby to nebolo velmi daleko od BA. pripadne dat tip na nejaky internetovy obchod kde sa daju vyhodne kupit kociky :slight_smile:
27. nov 2008 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
opytaj sa uzivatelky tilly :slight_smile:
28. nov 2008 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme kupili v Nemecku na O-baby :wink:
28. nov 2008 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nsoci aj ja som tu stranku objavila a nechce sa mi verit ze taky rozdiel v cene, ako vam prisiel kocik? prebehlo to vsetko oK?
28. nov 2008 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nsoci - mozem sa spytat kolko ta vyslo postovne?
28. nov 2008 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este jedna otazocka? kolko dni trvalo dodanie od zaplatenia? :slight_smile:
28. nov 2008 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
miah, postovne je 9,50 eur a doba dodania tvrdia ze 4-5 dni :slight_smile: my sme uz objednali som zvedava ci je to tak
28. nov 2008 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sjuzocka - mozem sa spytat ako to posielaju? GLSkou? :slight_smile:
dali Vam cislo na sledovanie zasielky?
28. nov 2008 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miah, trosku odveci, ale nejde mi IP. Kraaaaaaaaasne oblecenie na postielku, nieco takeho aj ja by som chcela, odkial ho mas? dakujeeem. myslim tuto fotku: http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=1870329&vReferer=%2Fphotos%2Fmiah
28. nov 2008 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
miah, presne tak,GLS a cislo nam dali :slight_smile: ale viac uz ti fakt nepoviem lebo sme to objednali dnes
28. nov 2008 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
30. jan 2009 o 19:21 • matosl
V Shopping City Sud sa daju kociky vidiet v Leiner, Babyone, v Toys R us a hned vedla SCS je LUTZ.
V Lutzi ti daju 10% zlavu, ak presiahnes nakupom sumu 500€, ale nedaju ti ju priamo na kocik co kupujes, ale na zakupenie dalsieho tovaru v Lutzi. Toto je nasa skusenost spred tyzdna.
My sme chceli objednat kocik Gesslein (sportova cast 499,- a kombitaska 139,-) s tym, ze by sme to rozdelili kvoli tym 10% na dva nakupy a dokupili nejaky cumlik, aby sme presiahli 500€, ale predavacka povedala, ze keby sme to objednavali takto oddelene, tak ze by nam musela k taske zaratat postovne 40€, lebo ide o objednavku s malou hodnotou, pri vacsich im vyrobca postovne neuctuje.
V Babyone mali dve ceny..na vystavene nizsie a ked by sa vam nepozdaval ten vystaveny, objednaju ho aj v inej farbe, ale suma uz bola ina. V Leineri nerobili rozdiely medzi vystavenymi a kusmi na objednavku.
To su nase skusenosti, radsej sa vsak treba spytat pri kazdom kociku zvlast. Ae musim povedat, ze predavci su tam ochotni a mili, tak sa nebojte pytat. Dokonca chlapec predavajuci v Babyone vedel slovicka ako kocik,nanoznik, vanicka, rucka a pod. po slovensky.
30. jan 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok