Kúpili by ste si béžový kočík?

fuska
26. apr 2012

Chcela by som kupit golfovy kocik. Najviac sa mi paci cierny, ale mam super bezovu prebalovaciu tasku a ani ten bezovy nie je na zahodenie. Nebude sa mi spinit? Paci sa Vam bezova farba pre kocik?

libka1
26. apr 2012

ja mam bezovo oranzovu inglesinu, je teda hlavne bezova, oranzovej je pomenej... nespini sa mi 😉 mam k nemu tasku, ta sa dost spini lebo ju vlacime hore dole ale kocik je uplne v pohode a to ho mam od 2008 ked som ho kupovala dcerke, teraz vyuziva synator 😀 zavisi asi aj od materialu z akeho je vyrobeny...

anjelik0907
26. apr 2012

no mne osobne sa béžový kočík veľmi páči 🙂 osobnú skúsenosť s takou farbou na kočíku nemám, ale nemyslím si že by sa viac špinil ako ostatné 😉

elka74
26. apr 2012

ahoj. ja som mala kombinovaný béžový kočík a bola som úplne spokojná. tak určite som ho prala častejšie ako nejaký tmavý keby bol, ale ked so kupovala kočík, tak tento mi hned padol do oka a hned som ho aj kúpila. a ked malá vyrástla tak sa mi ho rýchlo podarilo aj predať. a maminka čo ho kupovala mi tiež hovorila, že na nu zapôsobila v prvom rade tá farba.. 🙂

luciauk
26. apr 2012

postupne sa zašpiní každý kočík, kúp si taký, aký sa ti páči 😉

kiwi82
26. apr 2012

béžová je pekná farba ale ja by som z prektického hľadiska asi kúpila niečo tmavšie. ale ako dievčatá píšu isto závisí od materiálu. opýtaj sa v predajni ako je to s údržbou. či sa dá prať poťah v práčke a tak.... podľa mňa ani nejde tak o farbu ako o kvalitu kočiarika. ja po mojich skúsenostiach ( mala som viac kočíkov, číslo radšej nepíšem 🙂 by som pozerala aj na iné kritéria, ako je ovládateľnosť, spratnosť, skladnosť, rukoväť, kolieska a tak 😉

xenicka13
26. apr 2012

mam cam uz siesty rok a perem 2-3razy rocne

ikke
26. apr 2012

podla mna je bezovy teraz na leto lepsia volba nez cierny. my mame vyse roka kavovo-hnedy a nijako mimoriadne sa nespini, ale priznavam, ze posledne 4 mesiace ho pouzivame minimalne. ak sa da potah z kocika oprat nevidim vobec ziaden problem 😉

olivia6
26. apr 2012

spini sa vsetko, co sa pouziva. Ja mam vanilkovy kocik, da sa cistit svedskou handrou ked treba narychlo, ale zavisi aj od teba, ci si smudla alebo nie 🙂 Ja nemam pocit nejakeho spinenia nadmerneho. Vsetko je o tom, ako s vecami zaobchadzas.
Cierne rakvicky na kolieskach ma neoslovili, babatko ma mat okolo seba svetle farby.

lulusha
26. apr 2012

Ja mam bezovy kocik - trojkombinaciu, je super. Vobec sa nespini, je to pekna farba. Urcite lepsie ako cierny, kde by sa mi dieta uvarilo na slnku 😉

janka_pn
26. apr 2012

mne sa paci cierny a roznofarebne vlozky do neho, ale ak sa da ten bezovy prat a paci sa ti, tak by som ho kupila 😉

cherryl
26. apr 2012

prvy kocik sme mali vo farbe svetlej kavy max spokojnost s farbou ,zaspini sa ti kazda ale dnes su to take fajn materialy co sa daju rychlo vycitit