Kúpiť kočík Jane Slalom Pro model 2008 alebo 2009?

nostek
19. apr 2009

Ahojte. Mame v plane kupit kocik Jane Slalom Pro. Boli sme rozhodnuty pre minulorocny model, ale teraz ked som bola pozriet aj novy pre rok 2009, tak som v pomykove. Pre mna zasadny rozdiel je vo velkosti striesky (2008 ju ma dost sirku, 2009 je krajsia uzsia) a v materiale. Vraj je to 100% bavlana napustena 50 % nejakym impregnantom, ktory neprepusta vodu a vietor. To ze novy model nema sietku na muchy a zabudovanu hudbu ma netrapi. Len neviem, ci ten material po case na slnku nevybledne.
Mate niektora z Vas tento novy model a ake mate skusenosti? Dakujem za kazdu odpoved.

frida
5. máj 2010

vega, vidis na ceskom mm ma to nenapadlo hladat ja kukala len SR. dik 🙂

bryonia
5. máj 2010

Nevie mi niekto poradit, ci sa da pouzit farebna podlozka z Casual play do kocika Jane Nomad?

bajciatko
5. máj 2010

bryonia, to chce len zobrat podlozku do obchodu a vyskusat do jane 🙂

bryonia
5. máj 2010

No problem uz iba jediny, nemam zatial ani kocik ani podlozku 😉 , iba uvazujem, co kupit.

bajciatko
5. máj 2010

aha, no tak ist do obchodu a poskusat vsetky kombinacie 🙂, uz len najst obchod, kde maju to co potrebujes vyskusat 😎

adamko123
5. máj 2010

ahojte,stalo sa vam uz niekomu, ze by ste kupovali kocik cez O-baby,peniaze ste poslali vo stvrtok a v stredu im este nedorazili?ma to znepokojuje lebo mi pisali ze prevod trva 2-3 dni,ale toto je uz 4. pracovny den a sprava ze by im dorazili peniaze nikde.

frida
5. máj 2010

adamko, ja som kupovala na o-baby, jeden sme uhradili a na druhy den kocik dali kurierovi, platili sme cez paypal. Toto u teba je naozaj divne, tak dufam, ze sa to coskoro doriesi.

katy1979
5. máj 2010

adamko mne sa to stalo teraz ale posielali sme peniaze do ciech prisli im az za týžden.

hana99
5. máj 2010

já posílala peníze přeš ČSOB ve čtvrtek a další středu teprve došly tam kam měli...poté v pondělí kočárek dorazil

petule12
6. máj 2010

ahoj holky, jsem si nechala od paní z mimibazarku ušit vložku do korbičky 2009, tak se jdu pochlubit 🙂

frida
6. máj 2010

petule je perfektna, babatku sa bude krasne spinkat 🙂

katy1979
6. máj 2010

Petule hod link na tu pani. Je to super

bajciatko
7. máj 2010

Davate nejake podlozky aj do sportovej casti kocika? Do 2008 netreba, tam je podlozka, ale co 2009?

natika23
7. máj 2010

Ahojte maminky, ja som tu uplne nova a dufam ze sa nenahnevate ak sem napisem moju prosbu o pomoc...nevyznam sa tu moc tak neviem kde polozit tuto otazku?hadam mi budete niektora vediet poradit...
Kedze cakam prve babo a termin mam v auguste uz sa obzeram po kociku.....velmi sa mi paci Jane slalom 2009 amazon alebo utopia a chcem si ho objednat......len predtym by som rada vedela aku maju snim skusenost maminy co ho maju...napr: aky je,ci je dobry,ci je priestranny,ci po case nevrzga,ci sedi korbicka dobre alebo sa hybe,ci ma aj nejake negativa a pod.
Samozrejme ked som sa na toto pytala v obchode tak mi ho vychvalili ba do konca mi povedala predavacka ze si ho tak vychvaluju maminy ze tie co ho uz predali a mali mat dalsie babo tak by zase stavili na znacku Jane?! coz neviem ci mi ho chcela vnutit a za kazdu cenu predat alebo je fakt taky dobry???!!!
Maminky prosim ak mate niektore snim skusenost prosim napiste mi pravdu....nerada by som bola ze ho kupim a po caase zistim ze neni az taky dobry aky mi ho vychvalili....

Dakujem vam Natalia.

veqa
7. máj 2010

natali, tak ja som presne tá čo mala jané a kúpila zas jané a keby bolo treba kúpim zas 😀 😀

bajciatko: ja dávam aj do 2008, teraz mám takú na výmenu bavlnenú modro modrú 😀 a ešte som si objednala čiernu...

bajciatko
7. máj 2010

Tak ja som prave objednala z O-baby, nakoniec sme sa rozhodli pre Cache Set, kedze uvazujeme aj o dalsom babatku, tak nech uz mame na komplet vsetko a nemusime potom dokupovat vanicku, na Obaby dali super cenu, no nedalo sa oddolat pokuseniu, ja len dufam, ze s tym budem maximalne spokojna, ze mi vsetko dorazi ako ma a hlavne som objednala aj nanoznik, bol tam zobrazeny zeleny ako budemem mat kocik, len pod nazvom Urban, tak teraz som trocha v pomykove, ze co mi vlastne pride.... neviete niekto ci Urban nebola farba nejakej inej kolekcie? Ale preco tam dala potom Amazon obrazok? No som jej pisala, ze v inej farbe si ho neprosime, tak snad to vsetko dobre dopadne 🙂

veqa
7. máj 2010

bajciatko, Urban je kolekcia 2008 kočík bol taký sivý so žlto zelenou

carrie84
7. máj 2010

Bajciatko - ja som objednala amazon z o-baby (prisiel v pohode, vsetko ok) - nanoznik vtedy nemali vo farbe amazon, tak som vzala sedy zo sady bohemian a oni sami mi napisali, ze im pride vo farbe amazon, ze ci by som nechcela radsej ten. Takze neboj, urcite ti na tvoju poziadavku budu reagovat 😉 Btw: amazon je nazivo uuuuplne perfektny - mas skvely vkus 😀 😀 😀 😀

bajciatko
7. máj 2010

Dakujem Carrie, az mi srdiecko podskocilo, lebo ja som sa im uz aj snazila dovolat, len mi to nebrali ohladom toho nanoznika, ale nakoniec som zistila, ze ten Urban je tiez zeleny, len z kolekcie 2008, ten dufam, ze pasuje... No pisala som pani, ze ten nanoznik chcem na ten kocik, tak snad sa mi ozve, verim ,ze ano, ja mam tiez len dobre skusenosti zatial sme si len dopisovali, ale vzdy mi promptne dala vediet 🙂
Ja verim, ze Amazon na zivo bude nadherna farba, Carrie a cakas chclapceka ci dievcatko? 😉

nina88
7. máj 2010

Ahojte, prosím poraďte mi. Tiež vážne uvažujeme o Jane a na o baby sú tie ceny fakt bezkonkurenčné. Ale ako to potom funguje so servisom? Lebo ak si kúpime kočík napr. v babylande,tam je servis 2 roky zadarmo a po skúsenosti s 1. kočíkom pri dcérke, viem,že ten servis do 2 rokov potrebý minimálne raz bude... 😕

katy1979
7. máj 2010

nina zaruku mas normalne dva roky. musis pocitat ale s tým ze platis postovne smerom tam. smerom naspat uz nie to poslu kurierom bezplatne. za opravu neplatis

nina88
7. máj 2010

Aha, tak to neni také zlé... Poštovné tam je nejakých 10 eur,že??

bajciatko
7. máj 2010

neviete mi niekto poradit ci nanoznik z 2008 kolekcie pasuje aj na 2009 kolekciu? asi som objednala zly:(

katy1979
7. máj 2010

nina ano postovne je celkom fajn

bajciatko to by zaujimalo aj mna. popr. ci bude pasovat nanoznik z 2010 n a2009. pasovat ti podla mna bude ale farba asi nie.

bajciatko
7. máj 2010

no z o-baby mi napisali, ze to pasuje, len farba je ina, a ja som to uz objednala, lebo na obrazku ta farba vyzerala uplne rovnako :(((

katy1979
7. máj 2010

bajciatko a neviete to vymenit? ci aspon za univerzalnu ciernu

carrie84
7. máj 2010

Bajciatko - objednavku nanoznika mozes zrusit, nie? Alebo sa ich spytaj, ci necakaju dodavku vo farbe amazon, ze by si nan pockala. Cakame chlapceka 😉

kajca50
7. máj 2010

ahojte
bajciatko ty si si objednala nanožník z rady Urban H62 za 30 eur. Ak áno a by ti nepasoval ja by som ho od teba kúpila, pretože ja mám kúpený kočík Jane Slalom Pro Buggy Urban H62 - Coche Set z o- baby. Chýba mi k tomu nánožník a uvažujem , že si ho objednám.

bajciatko
7. máj 2010

Kajca, trosku skor keby si napisala 🙂, ja som tu objednavku uz na nanoznik zrusila :(

kajca50
7. máj 2010

bajciatko
v pohode, len by som sa asi mala poponáhľať s tou objednávkou aby ho nevypredali