Kúpiť kočík Jane Slalom Pro model 2008 alebo 2009?

nostek
19. apr 2009

Ahojte. Mame v plane kupit kocik Jane Slalom Pro. Boli sme rozhodnuty pre minulorocny model, ale teraz ked som bola pozriet aj novy pre rok 2009, tak som v pomykove. Pre mna zasadny rozdiel je vo velkosti striesky (2008 ju ma dost sirku, 2009 je krajsia uzsia) a v materiale. Vraj je to 100% bavlana napustena 50 % nejakym impregnantom, ktory neprepusta vodu a vietor. To ze novy model nema sietku na muchy a zabudovanu hudbu ma netrapi. Len neviem, ci ten material po case na slnku nevybledne.
Mate niektora z Vas tento novy model a ake mate skusenosti? Dakujem za kazdu odpoved.

bajciatko
13. máj 2010

dakujem, som celkom nervozna a hlavne nedockava... no do konca tyzdna to uz asi nestihnu, tak asi az v pondelok a ANO, ide z o-baby 🙂

trinity525
13. máj 2010

mozem sa opytat co stoji dovoz z toho o-baby ??

bajciatko
13. máj 2010

trinity, postovne stoji cca do 10 eur 🙂

katy1979
13. máj 2010

bajciatko vzdy to ide cez madarsko. tiez som sa cudovala ale v pohode dosiel vycestovany. teda nie slalom. ten budem objednavat zachvilu

bajciatko
13. máj 2010

a co si objednavala Katy ? a ktory Slalom ides objednat ?
no asi maju taku urcenu trasu... a za kolko dni ti prisiel?

katy1979
13. máj 2010

bajciatko nam ho myslim posielali vo stvrtok a prisiel v pondelok ci utorok. ak je este v madarsku tak zajtra bude na slovensku kým to zaregistruju a prejde to cez ten ich sklad takze az na dalsi den s nim mozes pocitat.
ja mam z o - baby buggstera. a slaloma idem brat utopiu. musim nieco zobrat lebo sa nerozhodnem z tých farieb.
bude utopia a basta.

bajciatko
13. máj 2010

no aj ja si myslim, ze to pride az v pondelok, zajtra by som sa potesila, no nie som az taka optimistka..., ale hlavne, ze tu uz bude coskoro 🙂
utopia je pekna farba, vesela..., my mame pozicany kocik doteraz a je modry a mame dievcatko, tak sme zvolili zeleny a Danielke sa vseobecne pacia zelene veci, tak snad jej bude vyhovovat 🙂 a v pripade dalsieho babatka ak by to bol aj chlapcek, tak tiez moze byt v zelenom..., takto nejako som zmyslala ked som sa rozhodovala 🙂))))

petule12
13. máj 2010

tak do čech nám to chodí přímo z německa, v úterý dali k přepravě a ve čtvrtek jsme měla doma 🙂

bajciatko
13. máj 2010

petule, 😉 tsa, sa niekto maaaa 🙂

katy1979
13. máj 2010

bajciatko brala si amazon? aj to je pekna farba. keby bola jedna pekna tak si vyberiem ja som uz presla snad vsetkymi. ale take styri top boli utopia, stylon, meteorit a amazon.
pre prveho synatora sme mali cierno zeleny kocik a cervenu vanicku. ja dufam ze s tou utopiou nic nepokazim

petule no jo mate to lepsie. priamy spoj nie ako my cez pol europy

petule12
13. máj 2010

no máme asi nějakou protekci 🙂

ale neboj bajcatko - kočárek dorazí 🙂

bobket
14. máj 2010

Ahojte!
Potrebovala by som od vas radu ak budete take dobre! Chcem kupit slalom 2009. je nieco negativne co by som mala o kociku vediet? Potrebuje kocik lahky, spolahlivy, ovladatelny aj jednou rukou nakolko mam psa s ktorym chodim von aj s kocikom a taha akoslak no samozrejme potrebujem aby sa dobre choval na rozbitych chodnikoch. mam ho zobrat?Dakujem 😉 no a este som zabudla, ze musi kocik obstat v zime v snehu kedze ho tu v MT mame pozehnane 😀

pani_haf
14. máj 2010

bobket-já ti kočár doporučuji, malý se narodil v lednu a od února jsem s ním chodila i v tom šíleném sněhu a ještě táhla psa, takže to šlo. Bydlíme na vesnici, kde chodníky ani nejsou, takže terén náročný 🙂

bobket
14. máj 2010

No pani co ho predavala tak ho uz predala inej zaujemkyni ☹ som smutna mal dobru cenu, neviem co teraz dalej, potrebovala by som ho dost surne a nove sa mi nezdaju a su drahe .....pozerala som ze ste nakupovali cez obaby to su modely 2009?

pani_haf
14. máj 2010

bobket-já ho kupovala přes www.nej-kocarky.cz.

bajciatko
14. máj 2010

Kocik dorazil v plnej parade, nejdem sa nan vynadivat, je uuuuuzasnyyy 😎 , skvelyyyy, hoci stoji este taky polorozbaleny v obyvacke, no hned ako sme ho tahali zo skatule a crtala sa jeho farba som vedela, ze sme vybrali dobre. Potom dam vediet ako sa mi s nim kocikuje, zatial obyvackove kocikovanie mi ide dobre 🙂)))

Bobket, na O-baby maju aj starsie modely, zalezi, ze po ktorom pokukujes, cely set alebo len sportak?

bobket
14. máj 2010

bajciatko iba sportiak, ta pani predava 2009 za 300€

bajciatko
14. máj 2010

bobket, tak na o-baby je sportiak 2009 len jeden vo farbe Stylon, tmavomodra
http://o-baby.de/katalog/jane/jane-slalom-pro-b...
za velmi dobru cenu, na to, ze je novy, postovne stoji do 10 eur

bobket
14. máj 2010

No to fakt nie je zla cena a dokonca by mi aj farba vyhovovala,inak na to ze som zacala na 2OOe a prechadzam na 360....som dobra!!!!! 😉

bobket
14. máj 2010

joj kukam ze ich uz nemaju vela tak asi by som sa mala rozhodnut co? 😅

bajciatko
14. máj 2010

pokial ti vyhovuje farba, tak ja na tvojom mieste by som do toho sla, mas novy kocik so zarukou, vraj maju velmi dobry servis, a tych par desiatok eur co das navyse, to je pre dobry pocit z novej veci 🙂

bajciatko
14. máj 2010

my sme tiez tak zacinali a skoncili sme na 500 a namiesto sportaka mame cely komplet 🙂

bobket
14. máj 2010

no moj manzel na mna zazera 😠 kupila som bumbleride flyer a to sa mu uz nepacilo zdal sa mu drahy, ale som vravela ze iny kocik nebude.... no som zistila ze do tetrenu nic moc a tak pozeram po terenom a este drahsom, neviem ci mi to prejde,ale tak ci tak na zimu potrebovat budem 🙂

bobket
14. máj 2010

baby pozeram ze k tomu nanoznik nie je, da dsa niekde dokupit?

bajciatko
14. máj 2010

da sa dokupit na ich stranke, len si daj pozor, lebo ja som si objednala zly 🙂, ale vyriesilo sa to, da sa s nimi pisat aj po anglicky a velmi rychlo odpovedaju na maily, su ustretovi. ja som s komunikaciou s nimi bola viac nez spokojna 🙂

bobket
14. máj 2010

a ten oranzovy alebo modry kocik co su tam to su 2008?

bajciatko
14. máj 2010

babenky, ked si kupujete cely set jane pro slalom cez o - baby, dostali ste k tomu aj nanoznik?

petule12
14. máj 2010

bajciatko - nánožník na sporťák si musíš koupit zvlášť

bajciatko
14. máj 2010

ano to su 2008ky 🙂, cenovo je to ale to iste, rozdiel medzi 2008 a 2009 je v tejto diskusii niekde spomenuty...

veqa
14. máj 2010

ja som kupovala tento, vychádza 344 € aj s nánožníkom 🙂 ale farba je len AIR http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29317236&tab=1