• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kúpiť kočík Jane Slalom Pro model 2008 alebo 2009?

4. mája 2016 
@miminkopodruhe - takovou barvičku jsem tady v čr neviděla, ale podle typu korbičky mi to přijde na kolekci 2008 nebo 2007. Ale nevím, můžu se mílit. 2009 a 2010 to není určitě a 2011 ještě vůbec není co vím.
Ale líbí se mi :o)
11. dec 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkopodruhe, takové korbičky měly 2008, podle mě ale u nás nebyly :wink:
11. dec 2010 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkopodruhe ahojky, tahle kombinace se u nás určitě neprodává, ale je moc hezká, opravdu. Já mám jak slalom pro, tak i jané solo, ten solo podvozek nic moc :frowning2:
12. dec 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkopodruhe ta korbička je verze 2008, pravděpodobně z anglie, u nás ji neseženeš. Paní ji taky mohla koupit zvlášť a pak dokoupit podvozek Solo, proto ji má třeba vyfocenou na Solo. A co třeba zkusit se s paní domluvit, že bys ji koupila později, třeba v lednu/únoru?
14. dec 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nevím zda to nemá přešité od maminky na MMB- přešívá vše, korbička se mi zdá ta barva plata-nakombinovaná oranžovou, ale třeba je to fakt origoš z Anglie.

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=40156206&tab=1
14. dec 2010 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Není to přešité, je to limitovaná edice tuším r.08... prodávalo se to na eBayi :wink: byla ještě motýlková a travičková, co jsem zahlédla...
16. dec 2010 o 09:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Travičkovou jsem viděla, prodává se i u nás, celý komplet i s korbou tuším kolem 2500,- ale tuto jsem neviděla. :wink:
16. dec 2010 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky děkuji za postřehy. No prý to takhle dostala jako komplet-ona má totiž v této serii i sedačku na solo a autosedačku a vše nové, že to prý dostali darem...mě se nezdá, že by to byl rok 2007-8, je fakt, že ten střih korby odpovídá, ale to by přeci zas neměli i autosedačku a hlavně komplet celé solo v té barvě. No, nám se druhé mimi ted zatím nedaří a máme výdajů víc než dost, takže koupit ted korbu za 4 tisíce mi rozhodně neprojde...když ještě nejsem těhu, ale myslela sem, že třeba časem, kdyby se dala sehnat... :frowning2:
16. dec 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkopodruhe je to starší kolekce... poznáš to podle autosedačky, je to totiž Rebel Pro a ne Strata, Rebel se vyráběl a prodával do r.2008, kdy už poprvé byla Strata - zřejmě to byl výprodej skladových zásob... darem to mohli dostat...neříkám, že ne...ale 4tis. za min. 2roky starou korbičku i když nepoužitou bych nedala - limitka nelimitka. Záleží na tobě... Strata je bezpečnější... plast pracuje, takže i když ta sedačka někde 2roky ležela nedotknutá - na skladě atd...je už mírně opotřebená. Ale záleží na každém :wink:

travičková: http://www.gumtree.com/london/56/68221056.html ta je hodně oblíbená, fialovou korbičku s motýlekm už jsem nenašla a tuhle bohužel taky ne...
20. dec 2010 o 11:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj maminky, tak jdu s informací o stavu zadního kolečka. Chvilku kolečko necvakalo, ale teď už zase trošku lupe, ale jen někdy a o poznání méně :grinning: Přemýšlím, zda to ještě jednou rozebrat a osičku trošku potočit a nebo kolečko raději vyreklamovat :unamused: Kočárek je není ani 2 měsíce starý, tak že přehlížet to asi nechci, vždyť stál tolik peněz :confounded: Asi to vyřeším až na jaře, až půjde naše Kačka do sporťáku (ty mám 2) a Slaloma prostě vyreklamuji :stuck_out_tongue_closed_eyes:

20. dec 2010 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, viete mi povedať niektorá ako odstránim šúchanie kotúčovej brzdy na prednom kolese?
Ďakujem
20. dec 2010 o 13:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, prosím o radu. Chtěla bych se zeptat, zda nevíte, jestli je možné nacvaknout autosedačku Matrix na kontrukci Jané slalom pro 2007? Děkuji moc.
21. dec 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu_z děkuji moc. Jo jo, to souhlasím, nemáme teď na to 4 tis. a stejně jsme chtěli korbičku spíš koupit starší, po jednom dítěti. Na první jsme měli starší korbičku a byla jako nová, takže 4 tis. za novou se mi také moc dávat nechce. Navíc sem koukala, že rok 2007 - korbička Plata a ta tm.modrá se dá nová sehnat kolem 2000 kč z obchodu nová a i se zárukou...Ty 4 tis. jsou pro nás prozatím finančně nezajímavé. Navíc za celý set (Solo sporták, autosedačka i korba, vše udajně zcela nové) paní prodává za 7700 a samotnou korbu by dala za 4000 :confounded: . No, mě to jen zajímalo, že se mi kombinace žluté moc líbí a moc na kočárcích vidět není... (jen snad Dreami na Quinny, ta Gold...ale to se mi nezamlouvají zas ty sportáky ani trochu).Ale díky :slight_smile:
21. dec 2010 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenka83 - to už by měla být bezadaptérová verze a mělo by to jít. :slight_smile: Tam se ujistit, že to je to bezadaptérové.
21. dec 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petule12 ...Ďakujem, mm musí vyskúšať
22. dec 2010 o 12:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...vrzga nam predne koliesko, viete mi poradit, co s tym? dakujem
26. dec 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkopodruhe
Tato barva je Land vyrobená v roce 2008.
Je stále dostupná v zahraničí.
Je to bezadaptérová verze (od roku 2006 jsou všechny bezadaptérové)
Autosedačka je rebel pro. Vyrábí se také stále i v kolekcích 2010.
Straty se sice vyrábějí od roku 2008, ale rebelky také. Neskončila jejich výroba.
Být váma, tak počkám na novou limitovanou kolekci, která má vyjet teď v lednu 2011.
Bude mít podvozky 2009 - neotočné, široké, ale barvy už budou z kolekce 2011, nepromokavé.
V každé kolekci je barva Stylon, která je vyráběná pro severské a jižní země, která má speciální zdvojenou vrstvu látky, takže je opravdu pevnější a nepropustnější.
Podle mě se šisují všechny barvy ve všech kolekcích. Jen některá méně, jiná více.
Vyzkoušela jsem snad všechny kočárky Jane, ale na slaloma nedám dopustit.
Sama mám barvu Utopia a Fuchsia (i slalom i carrery)...
26. dec 2010 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hobit
lovelybaby.cz má na stránkách návody jak slalomy udržovat.
26. dec 2010 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka111 děkuji moc za informace :wink:
26. dec 2010 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojt, neviete mi niektorá poradiť? Kolegyňa si kúpila šporťák jane slalom 2007 farba h 99, bežovo tmavo modrá v kombinácii s bledomodrou a zháňa nánožník, ja som niekde mala adresu na pani ktorá šila na jane doplnky ale nikde ju nemôžem nájsť.
2. jan 2011 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajca50 taky sity nanoznik kupi aj v babylande
3. jan 2011 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy1979 dakujem a nevieš prosím ťa vyzerá ako originál?
3. jan 2011 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajca50 nema zipsy po stranach ale je sity podla originalu na jane
3. jan 2011 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy1979 a nevies nahodou v akych cenach sa pohybuje
3. jan 2011 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajaj mam ho sice doma ale cenu by som ti fakt hodila od brucha. skus im zavolat cenu ti urcite povedia.
3. jan 2011 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy1979 a ešte by som sa chcela spýtať či je vyzerá ako originál až na tie zipsy, ďakujem
4. jan 2011 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maminky, mám dotaz ohledně Jané 2009. Moc nevídám maminy s konstrukcí v černém provedení, velice se mi líbí, ale bojím se, aby se ta černá barva neodírala na stříbrnou. Nemáte některá s tímto podvozkem zkušenosti??? dě­kuji
4. jan 2011 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@theevfka ..ja mám čiernu konštrukciu a vôbec sa nezodiera na striebornú - aspoň zatiaľ nie. :slight_smile:
4. jan 2011 o 09:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@standa82 jéé, děkuju za rychlou odpověd, mě se právě moc líbí, ale ještě jsem jí u žádné maminky neviděla... :unamused:
4. jan 2011 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok