Kúpiť kočík Jane Slalom Pro model 2008 alebo 2009?

nostek
19. apr 2009

Ahojte. Mame v plane kupit kocik Jane Slalom Pro. Boli sme rozhodnuty pre minulorocny model, ale teraz ked som bola pozriet aj novy pre rok 2009, tak som v pomykove. Pre mna zasadny rozdiel je vo velkosti striesky (2008 ju ma dost sirku, 2009 je krajsia uzsia) a v materiale. Vraj je to 100% bavlana napustena 50 % nejakym impregnantom, ktory neprepusta vodu a vietor. To ze novy model nema sietku na muchy a zabudovanu hudbu ma netrapi. Len neviem, ci ten material po case na slnku nevybledne.
Mate niektora z Vas tento novy model a ake mate skusenosti? Dakujem za kazdu odpoved.

denisocka
21. nov 2011

pane bože ludia poradte,ako dam do slalomu fusak Jane, ako ho tam dam hore,kde je ta cast ktora sa akoby preklopy na operadlo

babo79
13. júl 2012

ahojte kocky musime sa vzdat janecka kedze nam je uz maly..nechcete niektora kupit alebo neviete o niekom mame 2009 a farbu sedo zelenu a plus kvetinkovu letnu verziu...aj mi bude srdce stiskat ak ho predam 😖 fakt dobry kociar..teraz sme sa rozhodli pre baby jogger city mini GT koli velkosti

dandik
29. okt 2012

Nemáte někdo zkušenost s úpravou sporťáku Slalom Pro - vylepšení sedu? Objednala jsem si na MMB vychytávku - takový popruh a nevím teď co s ním. děkuji... 😉

veverka84
7. nov 2012

@dandik nemam ale daj link pls co je to za zlepsovak 🙂

dandik
8. nov 2012

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=31311535&ta...

Prý si to maminky kupují i na Slalom, ale já nevím, co s tím. Je to obyč pásek s přeskou....

lenula22
3. feb 2013

ahojte, potrebovala by som poradit. Mam jane slalom pro formula strata a pada mi nozna brzda. Da sa s tym nieco robit?

petrusew
3. feb 2013

@lenula22 tohle je dost častá porucha - vlastně jediná na kterou nás upozorňovala v obchodě. Nějak to přenýtovávají..ale nevím, jestli to jde opravit doma. U nás zatím v pohodě, ale mám model 2011.

petrusew
3. feb 2013

@lenula22 pokud nemáš v záruce tak zkus třeba tohle http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=51750917 jinak ještě napsat do www.handypraha.cz

babo79
10. feb 2013

dievcata ak mate niektora zaujem predavam janecko 2009 hlboka +sportova cast ak si admini nenajdu zase nieco na mojom inzerate tak zajtra by tu mal byt 😉

duratlicka
28. feb 2013

Ahojte, viete mi niekto poradit? Ma Jane slalom reverse kolmejsie sedenie ako Jane slalom pro? Lebo malej to strasne vadi.

duratlicka
28. feb 2013

Vobec sa nemusite bat starsich modelov po jednom dietati. Ja som teraz dostala od sestry Jane slalom pro 2008 kupeny v 2009, pouzivala ho 3 roky a je ako novy. Ziadne vyhrkanie, poskodenie🙂

mirokinder
28. feb 2013

Autovanička u modelu Jane Slalom Pro - špec. edícia - má vnútorný rozmer - 75 x 34 cm. Autovanička transporter 2013 má vnútorný rozmer 73 x 32 cm. Vonkajšie rozmery sú 80 x 40 cm. Steny vaničky sú obložené materiálom pohlcujúcim náraz, spolu so systémom vetrania....preto ten veľký rozdiel medzi vnútorným a vonkajším rozmerom. Ďaľšie informácie na webe importéra Jane.sk alebo našom.

mirokinder
28. feb 2013

@lenula22 Dobrý deň, najlepšie je - opýtať sa tam, kde ste kočík kúpili. Obchod by mal dokázať, cez svojho dodávateľa zabezpečiť nielen záručné, ale aj pozáručné opravy, servis. Pokiaľ bol kočík dodaný do obchodu cez nás, oficiálneho importéra kočíkov Jané, samozrejme Vám to opravíme. S pozdravom, Michal

mirokinder
28. feb 2013

@duratlicka Žiaden kočík by nemal mať úplne kolmé sedenie. Pri fyzickom porovnaní oboch kočíkov nám pripadá uhol, ktorý zviera operadlo so sedacou časťou taký istý. Ale, hlavne pri kočíku Slalom Pro - špec. edícia, je sedačka - podstatne priestranejšia. Ale, nedá sa otočiť do protismeru ako pri Slalom reverse.

duratlicka
28. feb 2013

@mirokinder Mate pravdu, ze uplne kolme nie, ale kolmejsie ako maju Jane rozhodne ano. Mame aj Peg perego pliko a v tom je maximalne spokojna, lebo sa vobec neopiera, sedi kolmo a vykuka z kocika.

duratlicka
28. feb 2013

@dandik Dakujem za tip. Nedalo mi to a skusila som to vylepsit a naozaj sa to da. Za bezpecnost ale nerucim. Staci na to pas od tasky alebo fotaka. Prikladam foto. S madlom by to bolo komplikovanejsie a muselo by sa to urobit na suchy zips o madlo.

duratlicka
28. feb 2013

@bershka Ahoj, my mame tiez PP pliko a Jane slalom pro. Tato kombinacia sa mi zda super, lebo Peg perego je na leto genialny s tou obrovskou strieskou a lahucky a Jane je zas na zimu vyborny s tymi nafukovacimi kolesami.

dandik
1. mar 2013

@duratlicka Díky za tip, to musím zkusit, já pořád nevěděla, jak to udělat. Ten popruh z netu ale takto pasovat nebude..zkusím ale z kabelky díky

duratlicka
1. mar 2013

@dandik Nevies o niekom,kto si kupil ten zlepsovak sedenia od tej pani z Ciech?Ktovie ako to vymyslela ona.Schvalne si to dam poslat,som zvedava🙂

dandik
1. mar 2013

Já si to koupila, je to jen popruh a nakonci je karabinka - přeska jako např. u zimních kombinéz - na jedné straně ten hřebínek a na druhé straně díra, kam se ten hřebínek strká. Mám od ní i návod, ale jen na X lander, prý Slalom nemá nafocený, ale maminy to kupují...fakt to ale není kam upevnit.
@duratlicka

duratlicka
1. mar 2013

@dandik No to teda netusim ani ja.Mozno by to stacilo upevnit o ten drziak striesky,popod operadlo a na druhej strane,ale najprv musis odopnut to sedadlo od rukovete kocika.

dandik
1. mar 2013

@duratlicka Foto z X lander

dandik
1. mar 2013

@duratlicka Na Jané to ale nejde, protože záda jsou ve stejné úrovni jako tyčka, tudíž není možnost záda přizvednout, nebo mě to tedy nejde. Ten popruh si vyrobíš úplně stejně, jako když si tvé dvě karabinky spojíš do jedné a uděláš si kruh...takto to vypadá

dandik
1. mar 2013

@duratlicka Nedala, pouze foto z X lander

duratlicka
1. mar 2013

@dandik To sedadlo na Jane sa da dat uplne kolmo,ale musis ho hore odopnut z kocika a pripnut vzadu,tam kde sa pripina koniec striesky.Vidiet to na poslednej fotke toho mojho vynalezu.

duratlicka
1. mar 2013

@dandik Skusila som to tak,ako si pisala a ide to.Prikladam foto.

duratlicka
1. mar 2013
dandik
1. mar 2013

@duratlicka Díky, já zkusím tedy sundat odepnout boudičku, zda to bude lepší. Toto by mi více vyhovovalo, protože madlo u kočárku použíme. Takže jen za konstrukci by to bylo lepší.

duratlicka
2. mar 2013

@dandik Jedina nevyhoda,ked sa ten pas pripevni o ram budicky je,ze ten sklon sedacky sa potom meni podla toho,ci je budicka roztiahnuta alebo stiahnuta.Prilozilo mi to nespravnu fotku,ta lepsia mi nejde z mobilu poslat☹