Kúpiť kočík Jane Slalom Pro model 2008 alebo 2009?

nostek
19. apr 2009

Ahojte. Mame v plane kupit kocik Jane Slalom Pro. Boli sme rozhodnuty pre minulorocny model, ale teraz ked som bola pozriet aj novy pre rok 2009, tak som v pomykove. Pre mna zasadny rozdiel je vo velkosti striesky (2008 ju ma dost sirku, 2009 je krajsia uzsia) a v materiale. Vraj je to 100% bavlana napustena 50 % nejakym impregnantom, ktory neprepusta vodu a vietor. To ze novy model nema sietku na muchy a zabudovanu hudbu ma netrapi. Len neviem, ci ten material po case na slnku nevybledne.
Mate niektora z Vas tento novy model a ake mate skusenosti? Dakujem za kazdu odpoved.

zuzkakukucka
7. júl 2014

@mzuzka Dobry den, chcela by som sa informovat ohladom potahu vratane potahu na striesku na kocik jane slalom pro. Kupovala som ho starsi a potah je uz vyblednuty. AK by to bolo mozne, aka by bola cena? Dakujem velmi pekne, s pozdravom Zuzka. chovancovazuz@gmail.com

duratlicka
26. aug 2014

Takze baby na kocik jane slalom pro 2008 starsie adapterove vanicky nepasuju,nema to tam co drzat.Prisla som na to 5 tyzdnov pred porodom a ide ma porazit☹

veverka84
26. aug 2014

@duratlicka od 2007 alebo 2006 uz boli bezadapterove verzie slalomov,ja som mala 2007 aj 2009 mam doma a vanicku som mala concord proton.to mi je luto☹

duratlicka
23. mar 2015

Len pre info - na jane slalom nepasuje sportova cast z jane muum.Keby ste chceli mat dieta tvarou k sebe,tak jedine reverse.

silvushtok
26. mar 2016

Ahojte, nebudete nahodou niektora posuvat kocar po vasich drobcoch? Chlapcenska abo neutralna farba. Nas uz dosluhuje.... 😒 idealne do hodinky od BA ( ja si rada veci kuknem 😉 )
Dakujem

angie47
3. máj 2016

@silvushtok Ahoj, ja mám na predaj 3-kombináciu Jané Slalom Pro v odtieni Calm Blue. Ja by som tú farbu nazvala skôr "tyrkysová". 🙂

silvushtok
3. máj 2016

@angie47 dakujem 🙂 medzicasom uz kocikujeme....

angie47
4. máj 2016

@silvushtok gratulujem 🙂