Kupovali ste niekto kočík z e-shopu z Poľska?

sevzuz
10. jan 2009

Ahojte
zaujima ma ci ste niekto kupovali kocik cez e-shop z Polska.
Kociky tak vychadzaju lacnejsie aj o 10.000 co je ina palka🙂.
vid http://dino.sklep.pl/nowy/ (dufam ze to nevymazu☹

Pripadne ci neviete ako sa pohybuju ceny kocikov v kamennych obchodoch napr. Casualplay, Nurse, Chicco?
Dakujem za odpoved.

lusiamama
28. máj 2009

No ja som objednala,v utorok minulý týždeň a v stredu im išli peniaze. 😉

lusiamama
28. máj 2009

Takže to nebolo dlho a najradšej by som bola keby ho doniesli už dnes.Ale príde asi až zajtra 😢

lusiamama
28. máj 2009

Martinka my sme dnes vstali až o pol desiatej 😀 Pozerala som kde sa nachadza kočík,ale akosi sa v tom nevyznám.Ale hlavne že sa hýbe 😅

maska1
28. máj 2009

lusi tak to si ma potešila, že to ide tak rýchlo 🙂 a neboj jeden deň hore dole, hlavne, že príde v poriadku a presne to, čo si si objednala, potom pofoť, keď ho poskladáš 😉

maartinkaa
28. máj 2009

lusi, ako si na to prisla, ze az zajtra, ja sa tiez v tom nevyznam ☹

maartinkaa
28. máj 2009

maska, nebolo to az tak dlho, to len my dve sme tu tak streckovali 😀 😀 😀 😀

lusiamama
28. máj 2009

No to hej,ale keby boli napísali hneď že im prišli peniaze tak to mohlo byť aj bez toho. 😝

lusiamama
28. máj 2009

Ja si mylím že zajtra,lebo som sa tam niekde dočítala,myslím na tej GLS stránke že rozvoz na Slovensko trvá 2 dni. 😒

lusiamama
28. máj 2009

maska, no to teda pofotím,len nemôžem sem dávať fotografie,lebo mi stále píše že sú veľké.A neviem ako to zmenšiť. ☹

maartinkaa
28. máj 2009

lusi to musis zmensit uz vo fotaku, tam si to nastav a potom fot, aspon ja to tak robim, ale nastavuje mi to moj stary 😀 😀 😀

maartinkaa
28. máj 2009

ja si myslim, ze to prehadzuju z auta do auta, ved GLS je na celom svete a urcite sem nepride sofer z polska 😀

lusiamama
28. máj 2009

Pozerala som to ale neda sa to.Všade inde môžem dať fotky len sem na modrýkonik sa mi nedajú dať 😢

lusiamama
28. máj 2009

No to určite,to musí prísť na centrálny sklad na Slovensko a odtiaľ to porozvážajú po Slovensku. 😉

maartinkaa
28. máj 2009

jasne lusi, uz nezmensis tie co mas nafotene, ale musis si to zmensit vo fotaku a nafotit nove fotky 😀

lusiamama
28. máj 2009

ale ja som myslela že vo foťáku sa mi to nedá. 😒

lusiamama
28. máj 2009

Poviem drahému nech sa na to pozrie 🙂

maartinkaa
28. máj 2009

musi sa ti to dat, opytaj sa muza ci to nevie, neviem presne aku velkost mozu mat fotky zadavane do MK, ale to zistis ked tam chces dat vacsiu ako ma byt, vtedy ti vypise spravnu velkost 😀

lusiamama
28. máj 2009

no niečo som skúšala a podarilo, dalo som jednu fotku malej do albumu,fotila som ju teraz narýchlo mrkni sa 😉

lusiamama
28. máj 2009

maska - a aký kočík si chceš objenať? 🙂

lusiamama
28. máj 2009

myslela som objednať 😀

maartinkaa
28. máj 2009

mala je krasna, ten kocik sa jej bude hodit 😉

maska1
28. máj 2009

lusi ja si chcem objednať S4+ vaničku playmoon + autosedačku zero, stojí tuším 2559 zl.. Lenže jedna vec ma hnevá, že si nemôžem vybrať zvlášť farbu vaničky a zvlášť šporťáku. chcela by som čiernu vaničku a na šporťáku červenú podložku aj červenú autosedačku, lenže tam si môžem vybrať len jednu farbu, no čo už, ale ešte mám čas, ale priznám sa rada by som ho už mala doma a vytešovala sa z neho 😀

lucka0122
28. máj 2009

fotky si zmensujem v acdc alebo photoshop

maartinkaa
28. máj 2009

maska presne tak som to chcela aj ja ciernu vanicku, cervenu autosedacku a aj podlozku 😀 , ale ani cela cierna suprava mi nevadi i ked zo zaciatku som sa aj ja hnevala 😖

maska1
28. máj 2009

veď ja uvažujem, že by som si objednala aj červenú vaničku, ani tá nevyzerá zle, ale čierna vanička vyzerá fakt super, veď ešte uvidím ako sa rozhodnem 🙂

lusiamama
28. máj 2009

A to sa nedá objednať čierna vanička? 😒

lusiamama
28. máj 2009

martinka ďakujem,potom v tom novom kočíku malú pofotím a dám do albumu. 😉
Baby ja si myslím že keď poliakom do meilu napíšete akú chcete vaničku že sa to musí dať.Martinka veď keď ti to príde tak potom napíš akú ti vlastne poslali. 🙂

lusiamama
28. máj 2009

Ale ja som pozerala a tam je možnosť vybrať si farbu aj vaničky aj autosedačky. ☹ Tam naboku je napísane kolory gondoly a kolory fotelika a tam sú rôzne farby.

maska1
28. máj 2009

lusi ja keď si objednám čiernu vaničku automatiky mi pošlú aj čiernu podložku a čiernu autosedačku, no keď budem objednávať, tak im najprv pošlem mail, či sa to vôbec tak dá 😉

maska1
28. máj 2009

áno lenže pred objednaním si musíš zadať farbu tapizerky, nad košíkom a tam je to všeobecne, tak neviem 😒