Oplatí sa kúpiť kočík na Ukrajine alebo v Poľsku?

rita92
14. mar 2017

Ahojte. Aké máte skúsenosti s kúpou kočíkov na Ukrajine v Užhorode alebo v Poľsku (Nowy Targ, a pod.)? Oplatí sa? Ako sa ceny kočíkov (trojkombinácia) a postieľky pohybujú? Aká je kvalita kočíkov?
Našla som len staršie fóra, potrebujem vedieť aká je situácia teraz.
Ďakuje vopred 🙂

bijanecka
14. mar 2017

V poľsku sa uz neoplati kupovať tak ako niekedy 🙂 ja som kupovala na slovensku www.kociky-adoli.sk a v posku som videla taký istý kočík za tu istú cenu..+ cesta do polska 🙂 na UA neviem ako to je 🙂

michaelazelenko
14. mar 2017

Ahoj, ja mám manžela z Ukrajiny a tam sme kupovali teda aj kočík pred 6timi rokmi pre naše prvé babo.Bol lacnejší ako tu tak som si myslela ze nevydrží vela.Na moje prekvapenie ho máme dodnes a vozíme v ňom naše druhé bábo.dokonca medzitým ho mala požičaný moja kamoška a kočík vyzerá stále ako nový a vobec nie je zničený.takže ja možem len doporuciť z Ukrajiny.Z Poľska neviem skúsenosť nemám ale ja by som tam nekupovala nič 🙂

bijanecka
14. mar 2017

@michaelazelenko môžem vedieť kde ste kupovali kočík ? 🙂 máte skúsenosť aj s golfovym kocikom? 🙂

michaelazelenko
14. mar 2017

Nemám skúsenosť s golfkami :( a kupovali sme ho nie v uzhorode ale ďalej v ivano-frankivsk ale myslím si ze aj v uzhorode sú obdobne

shia
15. mar 2017

polsko - ja mam skusenosti ze oplati, kocik stal u nas 430 eur a v polsku 250 eur a sluzi dodnes, super kvalita, presne ten isty mali aj tu v obchodoch. kupili sme tam zaroven aj postielku s matracom a ine "drobnosti"

rita92
autor
15. mar 2017

@shia a bola si v Nowom Targu na trhu alebo kde presne v Poľsku? 🙂 A postieľky a matrace sa pohybujú v akej cene?

shia
15. mar 2017

@rita92 uff boli sme na navsteve u rodiny vo Svidniku, tak tam kusok sme behli do PL, mesto uz nepamatam, skusim manzela spytat .) postielka drevna bola tusim za 40 eur, matrac tusim 20e, ale dali sa aj za menej

kapurka270
16. mar 2017

Oplati sa stale..ked pojdes po nasich obchodoch pozri ciarovy kod zacina 590.. a vsetko je dovozene z polska a cena 2x taka ako v polsku...ja chodim do polska pravidelne a myslim ze mam aj prehlad.

vebinka
21. apr 2017

Stale sa oplati. Na trhu kupis od 270e do 350e 3kombinaciu. My sa chystame tiez ale asi este aj na ukrajinu pojdeme pozriet. Pri prvom som v polsku nakupila na trhu postielku matrac plachtu chranic matraca obliecky aj s vyplnami mantinel baldachyn... ceny uz tak nepamatam v meste v targu v obchode baby boo sme dokupili kopec oblecenia, vanicku a nejake drobnoati. Za mna urcite sa oplati. Svokor bol pred 2t a tuto foto poslal z trhu. A ze vies ai vybrat farbu a oni usiju. No len to potom budes musiet ist 2x pre kocik.