A koľko lacnejšie vychádzajú kočíky z SCS Viedeň?

zajo79
27. júl 2008

ahojte kocky, neviete mi povedat ci tam kupim aj PP skate? pripadne budem rada ak sa niekto ozve kto tam kupoval kocik, o kolko vychadzaju lacnejsie kociky v Rakusku narozdiel u nas.

jeana
27. júl 2008

ahoj zajo... 😉
my sme kupovali kocik (Bugaboo Cameleon) v SCS a urcite sa to viacej oplati...
su viacmenej 2 moznosti.. bud priamo v SCS v predajni BabyOne alebo v XXLutz (na druhej strane cez kolaje)my sme kocik kupovali v Lutz a vajicko v Babyone. Maju samozrejme aj Skate ale skor na objednavku, si myslim...
dala som si teraz tu namahu a prepocitala vsetky polozky ktore sme kupovali naviac a celkovy rozdiel s nemenovanym obchodom v BA je presne 10.500 SKK...
sama som riadne sokovana.. 😀

zajo79
autor
27. júl 2008

ahoj jeana.

stale sa to oplati ist tam hoci aj dvakrat, planujem tam kupit aj veci pre babo, a asi hned odbavim v septembri, oktobri aj jeziska...len musim vysmirovat ci tam zozeniem aj PP skate 🙂 asi musim zopakovat moju nemcinu 😅

jeana
27. júl 2008

hovorim urcite je tam aj Skate... maju tam vsetky novinky od vsetkych znaciek a ked nie priamo na predajniach tak objednaju... 😉
a vyborne je ze obsluhujuci zvacsa rozpravaju aj anglicky, co je uzasne... 😉

zajo79
autor
27. júl 2008

super, anglictina mi ide trochu lepsie.
kolko dopredu ste kupovali kocuk?

bezaz
27. júl 2008

jani aj v toys r us maju kopec kocikov za super ceny, babyone mi prisiel proti nemu drahsi 😉
boli sme tam vcera so sic
detske oblecko nemali moc v akcii ale uz pre take vacsie deti sa oplati
aj vybavenie, ako komody, kos na plienky a pod vysli asi o tretinu lacnejsie

jeana
27. júl 2008

hmmm bez vyzera to ze uz nakupujete vo velkom 😀 😉
zajo... my sme ho objednavali priblizne 2 mesace vopred, treba pocitat aj s dobou na objednanie 😉

bezaz
27. júl 2008

jani kupili sme len komodu pre mimi, vysla o 80 eur lacnejsie ako v slovenskej ikea 😉

samika
17. aug 2008

Ahojte kočky, prosím vás kde je to SCS?

bezaz
18. aug 2008

samika pri obchvate viedne, smer gratz, linz (dufam, ze dobre pisem 😉 ) kuk http://www.scs.at/

tilly
20. aug 2008

bez, dobre píšeš 😀

smileko
20. aug 2008

ahojte, a inak ako po dialnici sa tam dostat neda?

zajo79
autor
20. aug 2008

malo by sa, na gratz a tam uz budu smerove tabule.

bezaz
20. aug 2008

samika my sme isli posledne po dedinskych cestach, navighovala nas navigacia, ale zhodli sme sa, ze nabuduce si radsej zaplatime dialnicnu znamku a ideme po dialnici...

zajo79
autor
20. aug 2008

lepsie je to po dialnici,mala by si prist rovno k nakupnemu stredisku.

tilly
20. aug 2008

my chodíme vždy cez dediny, máme to radi, ja sa rada pozerám po dedinkách a tak...

posledná dedina pred swechatom je fischamend a za schwechatom sa už tuším ide na neplatený obchvat viedne

miskinadamko
20. aug 2008

baby maju tam aj quinny, lebo na tej stranke babyone mi ho neukazuje, ja potrebujem len sportovu cast quinny buzz, tie co ste tam boli viete mi poradit ci ho tam maju a kolko stoji? dik

ella1
20. aug 2008

jéj tilly!vy budete mať bábo!!!! 😲 tak gratulujem!!!!!!!!!!!!!!! 😉

bubatenko
21. aug 2008

Ja by som rada spýtala, či majú tam majú kočíky Jane, nepamätáte sa niektorá, čo ste tam už boli? Ďakujem

zajo79
autor
21. aug 2008

pridam dotaz, maju v SCS aj PP Skate?

bubatenko
21. aug 2008

zajo , niekto písal, že Skate tam majú, ale treba ich objednávať, či čo..... 😉

zajo79
autor
21. aug 2008

len som bola zvedava ci ich tam nahodou niekto aj nevidel a ci sa tam oplatia 😎

tilly
21. aug 2008

bubatenko v kike by mali mať, ale možno len na objednávke, lebo v katalógu ich majú, ale tiež dosť drahé 😉
kuk kika.at, prospekte, tam je v pdf. taký prospekt

bubatenko
21. aug 2008

tilly ďakujem 😉

lea132
21. mar 2009

ahojte, neviete mi poradit, ci by som tam zohnala kocik Leviroo 3v1 ?

ikatika
21. mar 2009

dá sa tam kúpiť kočík brio go?

katka512
25. mar 2010

Ahojte
chcem sa opytat ci v SCS maju aj concord fusion 2010.............???

zuzuula
5. mar 2011

ahojte mozem sa oyptat ci maju v SCS aj concord fusion 2011? dakujem

sandy84
21. aug 2011

Caute Baby, kupovali ste tam niektora aj teutoniu? alebo concord 🙂 ?

mirka285
21. aug 2011

@sandy84 ak chces Teutonku,tu na bazari ju kupis za menej ako polovicu...ja uz by som za Teutonku tolko penazi nikdy nedala 😒

sandy84
22. aug 2011

@mirka285 Mirka, dakujem, za odpoved, ja som aj pozerala bazar, napad nepresiel cez mojho manzela - on chce novy kociarik. Nie si spokojna s teutonkou? vedela by si mi poradit ktory by si si teraz kupila? ja cakam prve mimco, takze este nemam vobec ziadne skusenosti a tazko sa mi aj kupuje kocik. Dik. 😵