Kupovali ste niekto kočík z e-shopu z Poľska?

sevzuz
10. jan 2009

Ahojte
zaujima ma ci ste niekto kupovali kocik cez e-shop z Polska.
Kociky tak vychadzaju lacnejsie aj o 10.000 co je ina palka🙂.
vid http://dino.sklep.pl/nowy/ (dufam ze to nevymazu☹

Pripadne ci neviete ako sa pohybuju ceny kocikov v kamennych obchodoch napr. Casualplay, Nurse, Chicco?
Dakujem za odpoved.

lusiamama
28. máj 2009

Myslim si že tam im to treba do meilu rozpísať,lebo tam neni ani ponuka nových podložiek kolekcie 2009

maska1
28. máj 2009

asi áno, veď keď budem objednávať, tak im napíšem 😉

lusiamama
28. máj 2009

martinka keď budeš objednávať druhý kočík tak už budeš mať 6% zľavu,to poteší nie? 😀

maartinkaa
28. máj 2009

mne sa zda, ze 7 percent

mozes si vybrat farbu kazdeho kusu zvlast, pokial to objednavas po kusoch, ale ked objedenavas uz namixovanu seriu tak tam mas moznost zvolenia len jednej farby na celu seriu 😢

lusiamama
28. máj 2009

Mne posielajú kartičku so 6%,ale ty si objednala za viac tak tebe dali asi až 7% 😉

lusiamama
29. máj 2009

Haloooooooooooo už mám kočík,idem ho poskladať a potom sa ozvem 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Martinka už aj tebe prišiel?

maska1
29. máj 2009

lusi tak šup šup, nech sa pokochám 😉

maartinkaa
29. máj 2009

ma neser lusi, a kedy ti ho doniesli? akurat som pozerala, ze uz od 6:13 su na slovensku

maartinkaa
29. máj 2009

uz som taka nedockava, a ten co ti to doniesol bol slovak a doniesol ti to aj dovnutra a volal ti pred tym a nieco si mu aj dala do vacku??????? to je otazok co? 😀

maska1
29. máj 2009

maartinka a kde si to pozeráš, že kde sa momentálne nachádza tvoja objednávka?? 😨

maartinkaa
29. máj 2009

ak mas u nich objednany tovar, tak ti poslu v maili link na GLS a ked tovar vyslu, co ta tiez upozornia tak ti poslu aj cisla balikov a tie si natukas do toho linku GLS a tam to mozes sledovat 😀

maartinkaa
29. máj 2009

lusi, pohniiiiii!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀

maska1
29. máj 2009

aháá, ďakujem maartinka 😉 keď aj tebe príde tak pofoť 🙂

maartinkaa
29. máj 2009

jasneeeee 😉

lusiamama
29. máj 2009

No už je poskladaný,som sa natrápila 😒 Bol to taký zlatý chalan aj mi to vyniesol hore,ale mal čo robiť.Nedávala som mu nič,ma to nenapadlo 😅

lusiamama
29. máj 2009

Volal ráno o 8:15,že kde presne bývam,že zachvílu príde. 😀

lusiamama
29. máj 2009

Idem to hodiť do albumu. 😀 😀 😀

maartinkaa
29. máj 2009

takze kazdu chvylu, ho mozem aj ja cakat, nie??

a si spokojna????

sisejsn
29. máj 2009

Dobrý den martinkaaa!Potrebovala by som poradit a kedze som si citala vase prispevky, tak si myslim, ze by ste mi aj s tym mohli pomoct.Pozeram, ze aj vy ste si teraz nedavno asi objednavali kociarik casualplay citta celu tu trojkombinaciu.Chcela by som si tento kociarik objednat aj ja, ale mam trosku strach z toho ci je v tom zahrnuta aj konstrukcia toho kociarika.Pretoze nerozumiem dvom slovam a to je spacerovka a stelaz.Mam strach ci mi to dojde so vsetkym.Aby mi nedosla len autosedacka, vanicka a podlozka do sportoveho kociarika.Taktiez neviem aky je tam postup?Dakujem velmi pekne za odpoved.

maartinkaa
29. máj 2009

sisejsn, citta je cely sportak aj s konstrukciou a ked mi pride tak ti hned dam vediet 😉 neboj, pride ti to tak ako je to na tom obrazku 😉

lusiamama
29. máj 2009

Martinka,kuk do albumu už je tam.Potom dam aj lepšie foto,toto bolo tak narýchlo. 😉

maartinkaa
29. máj 2009

je nadherny a mala tiez 😉 😉 😉 😉

maartinkaa
29. máj 2009

boze, ja sa ho neviem dockat 😠 😠 😠 😠

lusiamama
29. máj 2009

Martinka som maximálne spokojná,je tam všetko čo bolo napísané,nánožník,pláštenka aj pumpa na kolesá.tu som si najprv myslela,že neposlali ale potom som ju našla dole vo vrecku v košíku 😅

sisejsn
29. máj 2009

😉 🙂

maartinkaa
29. máj 2009

takze vsetko si dostal v jednom baliku???

my sme platili az tri baliky a na sledovanie nam dali len dve cisla, dufam ze nam nezabudli poslat ten treti 😖

lusiamama
29. máj 2009

Ináč tu kartu so zľavou neposlali,iba takú obálku kde bola faktúra a na tej obálke bola nalepená nálepka s tou zľavou a ja som to strhla,tak potom si daj na to pozor.A bolo na nej,že do 1000zl 6% ado 2000zl 7%.Ja som síce mala 1330zl.,ale kašlem na to,v najbližšej dobe nebudem aj tak nič objednávať. 😉

lusiamama
29. máj 2009

Ano všetko prišlo v jednom balíku. 🙂

bebebrumik
29. máj 2009

ahojte babky, som tu nova, nákupy v Polsku som zacala sledovat len teraz... Neviete mi poradit kolko stoja UM v Polsku - Nutrilon 900g alebo BEBA 800g? Dalo by sa objednat aj cez net? Ako? Doteraz sme chodili do Madarska, kedze tam mame bližšie... Vopred dík 🙂

lusiamama
29. máj 2009

Ináč tú zľavu budú brať asi podľa mena a adresy,že si už objednávala?Či ako?Napíšeš im pri druhej objednávke,že máš aj zľavu? 😒