Teutonia Spirit S3 je robustný trojkolesový kočík s mäkko odpruženou konštrukciou. Mäkko polstrované sedadlo môžeš otáčať a polohovať až do rovného ľahu. Pre použitie od narodenia je v ponuke mäkká vložná taška alebo pevná skladacia vanička Comfort Plus či Made for You. Na konštrukciu sa dá pomocou adaptérov pripojiť tiež autosedačka. Dostupné sú aj ďalšie doplnky: fusaky, rukávniky, letný set so šiltom, dáždnik, originálna pláštenka do každého počasia či prebaľovacia taška. Staršie modely spoznáš podľa chýbajúcej možnosti nastaviť výšku bezpečnostných pásov a striešky bez šiltu.

Parametre

Typ
športový, dvojkombinácia, trojkombinácia
Hmotnosť (v kg)
14,4
Rozmery v rozloženom stave (vך×d cm)
110 × 62 × 110
Rozmery v zloženom stave (vך×d v cm)
88 × 62 × 54
Pôvod značky
Nemecko
Materiál podvozku
hliník
Maximálne zaťaženie sedadla (jedno dieťa - v kg)
15
Doporučený vek dieťaťa (v mesiacoch)
0 – 24
Otočné sedadlo
Ďalšie parametre

Otázky a odpovede

Tieto kočíky sa už x-rokov nevyrábajú i napriek tomu ich človek stretáva na ulici bez vzrgotavého zvuku. Pravdepodobne už odvozili 3, 4 deti. Je vôbec teraz na trhu rovnako kvalitný kočík? Pochybujem.
Ahoj, ďakujeme za postreh. Na trhu je kopec výborných kočíkov, viac i menej odolných. Ak by som mala spomenúť značku, ktorá vydrží naozaj veľa rokov a detí, bola by to napríklad švédska Emmaljunga alebo dánsky Seed. Je ich však viac, a je to vždy tiež o spôsobe používania kočíka, šťastí na kus a podobne. Prajem veľa šťastí s tvojím obľúbeným modelom, ako i bez neho!