Kupovali ste niekto kočík z e-shopu z Poľska?

sevzuz
10. jan 2009

Ahojte
zaujima ma ci ste niekto kupovali kocik cez e-shop z Polska.
Kociky tak vychadzaju lacnejsie aj o 10.000 co je ina palka🙂.
vid http://dino.sklep.pl/nowy/ (dufam ze to nevymazu☹

Pripadne ci neviete ako sa pohybuju ceny kocikov v kamennych obchodoch napr. Casualplay, Nurse, Chicco?
Dakujem za odpoved.

ema.nz
29. máj 2009

ahojte baby 😉 velmi sa tesim s vami,ze uz mate kociky doma 😵 a martinka na ten tvoj som velmi zvedava!!!!este som cittu nevidela"nazivo" 🙂 a niektora ste tu pisali,ze nerozumiete po polsky..tak tu je preklad 😉
stelaz-podvozok
spacerowka-sportova cast
wkladka do wozka-farebna podlozka
przykrycie na nozki-nanoznik
folia_plastenka do dazda
kosz na zakupy-nakupny kosik

ema.nz
29. máj 2009

martinka:pridaj uz fotky,som zvedavaaaaaaaaaaa na tvoj krasny kocik 😉

lusiamama
29. máj 2009

martinka my sme už boli na prvej prechádzke a je suprový aj drahý povedal,že to to je už teda kočík.Ide sa s ním ľahučko 😀 Akurát ma mrzí,že som ho nemala od narodenia.Ale to nevadí,malej sa v ňom páči a keďže naša Miška je drobec tak si myslím,že ho využijeme ešte dlho 😀 😀 😀

maartinkaa
29. máj 2009

fotkyyyyyyyyy 😀

ema.nz
29. máj 2009

martinka:ten kocik je naozaj krasnyyyyyyyyyyyyyy 😵 teraz uz len sup sup objednat este jeden 😉

sisejsn
29. máj 2009

martinkaa aky je kociarik?Kde si mam pozriet fotky?v albume nie su nie?som zvedava

maartinkaa
30. máj 2009

ahoj sisesn, musis si kliknut na ten maly fotoaparat a tam su v nazve moje dvojicky 😉

maska1
30. máj 2009

ahojte 😉
lusi ten kočík je nááádherný fakt 😉 a o malej ani nehovorím 😵

maartinka aj tvoje fotky som kukala a super, som sa rozhodovala, či objednám trojkombináciu s4 v červenej farbe, ale keď som uvidela tú čiernu vaničku, tak to ma presvedčilo 😎 len som sa chcela opýtať, keď som na ich stránke pozerala tvoju cittu ten celý set trojkombináciu, tak keď som si klikla na tie farby, tak napr. čierna vanička bola čistá bez nápisu na strieške, ale práve to sa mi na tom veľmi páči, lenže čo ja chcem objednať tú trojkombi s4 ale tá je 2008, tak neviem či mi pošlú takú vaničku ako tebe 😒 ale super kočík fakt 😵

maartinkaa
30. máj 2009

ahoj, ja som zasa chcela cistu vanicku, ale nevadi, aj tato je velmi pekna a uz by som ju nevymenila 😉

a ta kvalita potahu, to som fakt necakala, na obrazku to vyzera take sustakove, ale je to velmi kvalitny, matny a pevny material, no skratka super 😉

lusiamama
30. máj 2009

ahoj martinka naozaj je krásny, a ty si si podložku do neho neobjednávala? 😉

Ak by som mala ešte jedno bábo tak už dokúpim len tú vaničku,tá je ozaj suprová 😀 😀 😀

lusiamama
30. máj 2009

maska,ďakujem. Potom napíš čo si objednala 😉

maartinkaa
30. máj 2009

lusi, podlozka je tiez k tomu cierna, ale na fotke nie je, zabudla som ju tam dat 😀

sisejsn
30. máj 2009

Ahoj martinka.ja som to uz potom nasla este vecer ale uz sa mi nechcelo pisat.Ale dakujem aj tak.Chcem sa este opytat na to ze ja by som chcela vanicku aj tu autosedacku bez tych napisov.Preco tam vlastne mas tie napisy?nechapem.Ako to mam urobit?Nechapem preco ti to poslali s tymi napismi?Co je to novsi model alebo co?Inak je krasny a chcem si ho hned v pondelok objednat. 😀 😅

maartinkaa
30. máj 2009

neviem ako si objednas bez napisov, lebo aj ja som chcela bez, ale jedine co sa dalo zvolit, bola farba celej kombinacie, ale kedze cakam chalanov, tak sa mi celkom pacia, tie napisy 😀

sisejsn
30. máj 2009

no ved to ze pre chalana to nie je az take hrozne ale ja budem mat dievcatko. 😀 aspon zatial mi to tak povedali.inak mas len par dni skor termin porodu ako ja.Ja mam 22.septembra.Tak sa tiez tesim.

ema.nz
30. máj 2009

sisejsn:a videla si tie popisane vanicky a autosedacky naziivo?????lebo ja ano a podla mna su coooooooooooll 😵 😵 ja mam dievcatko a hned by som brala tuto novu kolekciu 2009 😉 a ta ruzova farba je uplne brutalna,len v takej farbe nie je vanicka 😠

sisejsn
30. máj 2009

ema.nz - nie nevidela som, ale vravis ze vizeraju super?Lebo ja som mala trosku strach ze ako to bude vizerat, ze ci to nebude dost take blbe.No aj to je dost neprakticke ze ak niekto chce kazdu cast v inej farbe tak to nie je mozne na tejto stranke.Ale mne to nevadi pretoze ja chcem vsetko v jednej farbe 😵

ema.nz
30. máj 2009

aj u dina si vies objednat vsetko po kusoch..ale to je potom uplne ina cena a je tam dost velky rozdiel 😝 nechce sa mi citat dozadu,ale ak si dobre pamatam tak chces S4???a aku farbu??

sisejsn
30. máj 2009

nie ja chcem cittu a akurat som si pozerala tvoje fotky.Ta tvoja emka je naaaadherna 😵 .Juj strasne sa tesim aj ja na nase prve babatko.Tiez som pozerala ze si mala cervenu farbu.Ja som rozmyslala nad tou zelenou ale nakoniec som sa rozhodla na zaklade manzela ze cerveny lebo jemu sa velmi zeleny nepaci.A akurat som pozerala na tvoj ze je krasny cerveny.Tiez mi bude treba este dokupit tasku a fusak na zimu.A chcem sa ta opytat ci mi v pohode vojde mala v zime aj s tym fusacikom do vanicky lebo ked som ju videla nazivo tak sa mi zdala dost malicka.Ale je zlata fakt 😀

ema.nz
31. máj 2009

sisejn:napisem ti IP lebo uz odbocujeme od povodnej temy a adminky nas zrusia 😉

sisejsn
31. máj 2009

ok 😉

sisejsn
1. jún 2009

Ahoj baby.Potrebujem pomooooooooooooc.Robim objednavku na kocik a vlozila som to do kosika a potvrdila ze zalogovac alebo tak nejak a stale ma to vyhadzuje na logowanie klienta a pritom som uz zaregistrovana.Neviem co dallej.Poradte mi ☹

sisejsn
1. jún 2009

co mam dat kontynuuj zakupy alebo zamow?

sisejsn
1. jún 2009

dala som zamow a teraz neviem ci som uz urobila tu objednavku alebo nie.Boooze ja som z toho nervozna.Neviem co teraz urobit.Pomozte mi 😢

pospecka
2. jún 2009

Ahoj holky, včera jsem po vzoru spolutěhulky ze zářijovek maartinky objednala na dino.sklep.pl kočárek, hned jsem ho i zaplatila a večer už peníze na účtu nebyly, což by mělo znamenat provedení platby, tak jsem zvědavá, kdy od nich dostanu zprávu o přijetí peněz a kdy mi kočárek příjde. Budu referovat. 🙂

maartinkaa
2. jún 2009

pospec, ahoj, nebudu ta informovat, ze peniaze im prisli,ale sa ty zmeni status na wyslane dna a pride ti mail na sledovanie GLS+cislo balika, neboj sa ja som tiez tak stresovala 😉

lusiamama
2. jún 2009

sisa poslala som ti IP. 😉

evolotka
2. jún 2009

Ahoj děvčata,

tak jsem Vás konečně dočetla. Musím říct, že mě nákup přes PL eshop velmi nadchl a dle Vašich referencí si myslím, že není co řešit. Mě se moc a moc líbí kočárek Casuapley S6 2009. Mám ještě čas rodím až v listopadu, ale už se nemohu dočkat až ho uvidím někde naživo a doufám, že mě v naturu nesklame.

Popspecka: tak držim paleček ať je vše OK a co nejdříve obdržíš balíček. Hlavně referuj. Mohu se taky optat jaký jsi si objednala?

pospecka
2. jún 2009

maartinkaa: moc díky. Chtěla jsem se tě zeptat, jak jsi zjistila, že je na cestě, tak super.
evolotka: já jsem si objednala Casualplay S4, a pokud Ti můžu radit, tak ho zvaž. S6 je sice taky pěkná a i trochu levnější než S4 a rozdíl je "jen" v kolečkách, ale S4 má ty kolečka narozdíl od S6 nafukovací a když máš kočárek složenej, tak jde to přední dvojkolečko "zalomit" pod kočárek a je menší. S6 má kolečka plastový a nejdou ohnout. Já bydlím v Brně, takže nějaký štěrkový cesty jen minimálně, ale chtěla jsem kočárek i do terénu s S4 mě prostě naprosto okouzlila. Vždycky mě překvapí, když někdo zvolí S4 namísto S4. Co tě k tomu vedlo?

pospecka
2. jún 2009

😅 chtěla jsem napsat zvolí S6 namísto S4. Viděla jsem je oba několikrát živě a není co řešit. 🙂