Kupovali ste niekto kočík z e-shopu z Poľska?

sevzuz
10. jan 2009

Ahojte
zaujima ma ci ste niekto kupovali kocik cez e-shop z Polska.
Kociky tak vychadzaju lacnejsie aj o 10.000 co je ina palka🙂.
vid http://dino.sklep.pl/nowy/ (dufam ze to nevymazu☹

Pripadne ci neviete ako sa pohybuju ceny kocikov v kamennych obchodoch napr. Casualplay, Nurse, Chicco?
Dakujem za odpoved.

ve24
16. jún 2009

ahojky, neznáte nějaký odkaz na velkoobchod, nebo distributora v polsku? Nebo nevíte aspoň jak ho najít?

tanity
16. jún 2009

siska, ja si myslim, ze asi skor to druhe 😖 pride mi to dost neferove a neprofesionalne, asi sa spoliehaju na jazykovu barieru, ale zasa, ved polstine rozumieme celkom v pohode, tak nechapem o co im ide...ale mozno im krivdim a slo len o omyl...no, neviem...

lusiamama
16. jún 2009

pepies. ahoj Peti 😉 tu je Lucia z Martina ja som objednávala z Dina S4 a bol k tomu aj nánožník.Ak budeš chcieť niečo vedieť napíš mi na IP. 😀 😀 😀

tallinka
16. jún 2009

dievcata, a ako to ma dino so servisom?
kamoska ma s4 a kocik ma kazdu chvilu na reklamcii (takze tu nechcem ani zadarmo, skor zvazujem jane), i ked jej vzdy u nas pozicaju kocik, neviem si prestavit, ze kupim v polsku a budem potrebovat servis, pochybujem, ze reklamacie u nich funguju ako u nas a budu sa vobec so mnou bavit, ked ich budem potrebovat? je mi jasne, ze teraz usetrim, ale stale s manzelom hutame, ci nam tie dotahovacky s nejakym poliakom stoja za to 😖

sisejsn
skor si myslim, ze islo o spekulaciu z ich strany a ani nemali v umysle ti ho poslat, keby si na to neprisla

sisejsn
16. jún 2009

tallinka: No to si myslim aj ja ze keby som na to neprisla tak ani by mi to nezaslali 😒 No ale uvidime

tanity
16. jún 2009

siska, uz som prave previedla peniaze na ich ucet....snad bude vsetko ok, lebo som to robila ako zahranicnu platbu v mene eura...nie zlote...ale myslim, ze uz tu baby pisali, ze posielali v eurach a nebol problem, tak snad bude ok 😉 len ma zarazalo to, ze kto znasa poplatky a ten kod SHA (to akoze oni znasaju poplatky som pochopila, tak neviem, co toto narobi, aku naplechu...ale inak sa to nedalo...ako si to robila ty sis?)
inak trosku taka divna komunikacia s nimi (myslim dino), ani nie toho, zeby neodpovedali, to nie, prave naopak ozvali sa vzdy skoro ihned...komunikovali sme cez mail...len mi vadilo, ze stale to bol iny clovek, ktory ani nemal sajnu, co sa vlastne uz po 3x pytam a tak som to nakoniec vzdala...a len dufam, ze to bude fajn a tovar do tych 10dni pride...chcela som vediet, akym sposobom sa plati, ci sa da platit aj v eurach a oni stale len to svoje mleli 😅
tak drzat si paluchy 😉
pa a diky za pomoc x

lusiamama
16. jún 2009

tanity,poplatky platia oni preto som poslala o 4 eurá viac ak by bolo treba a bolo to ok. 😀 Presne za 10 dní od zaplatenia som kočík už mala doma,takže určite to bude v pohode.A baby ja si nemyslím,že ten nánožník Vám nechceli poslať proste im došli zásoby a oni určite objednajú a pošlu Vám ich.Ja keď som objednávala kočík tak nemali S4,museli ich objednať a napísali mi to do meilu,že im majú prísť za pár dní a o dva dni mi písali že mi ho už aj posielajú. 😉 a prišiel pekne so všetkým. 😀

tallinka
16. jún 2009

lusiamama
nuz ale uznaj, ze mohli dat vediet, prepacte, ale nemame na sklade a dodame neskor, ja si skor myslim, ze skusali...
uf, neviem to nejako prekonat, aj tak mam obavu odtial nieco objednat, ved este mozeme dumat niekolko mesiacov, tak snad ak by boli aj nejake dalsie negativne skusenosti, date nam sem vediet...

pospecka
16. jún 2009

nostek: myslím, že jsem to tu už psala, ale budiž:
O bobowozki jsem slyšela poprvé až už jsem měla objednáno. V DINO si objednala spolutěhulka ode mě z termínu maartinkaa a v pořádku jí to přišlo, tak jsem neváhala, jiné PL eshopy jsem v té době neznala.
Objednala jsem si ho v pondělí 1.6. a hned ten den jsem ho zaplatila přes Servis24 České spořitelny, už druhý den jsem měla platbu na BÚ zaúčtovanou a peníze byly pryč, takže i ze strany mé banky to šlo rychle. Ve čtvrtek 4.6. odpoledne mi přišel email, že je kočárek na cestě a číslo balíku u GLS (kurýr, který balík přepravoval). Na internetu jsem si sledovala průběh dopravy. V pondělí mi volal řidič GLS, že mi veze balík a kolem oběda jsem ho měla doma. S řidičem jsem se bavila, jak to šlo rychle a on mi řekl, že jejich firma doručuje CZ-PL do 2 pracovních dnů (čtvrtek-pondělí).

pospecka
16. jún 2009

sisejsn: já si spíš myslím, že maj nějakej problém ve skladu. Nevím jestli je nánožník běžně součást kočárku nebo to tam přidávají oni, ale pokud by byl v balení přímo od výrobce, tak bych řekla, že měli vadnou serii a nikdo to nezkontroloval a pokud ho přidávají jako dárek oni, tak je možný i to, že ho někdo prostě ve skladu ukradl. Mě vůbec nenapadlo, že by to udělali záměrně (ad 1 jsem taková naivka a ad2 mi připadne, že riskovat dobrý jméno, kvli takové blbině). Psala jsem si s koníkovkou co si v DINO taky objednala 1.6. jako já, ale poslali jí ho o den později (platila o den později než já) a nánožník tam měla!!! Kočárek byl v pořádku, ale stejně jako já NEDOSTALA ty vlhčený utěráčky na prdelku co slibují jako dárek. Já vím, že mávnete rukou, že je to blbost a je fakt, že kvůli tomu jsem to neobjednávala, ale když slibují nějakej dárek, tak by to měli dodržet.
Tak se ptám, kdo si v poslední době objednal cokoliv v DINO a měl dostat utěráčky, dostali jste je????????

sisejsn
16. jún 2009

Ahoj pospecka!Ja som dostala tie utierky ako darcek ,ale zasa ten nanoznik mi nedosiel tak ako tebe.Dnes ti este nedoslo nic?Ja som zasa ani nevedela ze mam dostat nejake utierky. 🙂 Tak som len pozerala ze co mi to poslali.Ale potesilo ma to.
Takze teraz nam nic ine neostava iba cakat kedy nam ho poslu.Pospecka to ty si chcela vidiet fotky z kociarika?Nepamatam sa ci si mi to hovorila ty, martinkaa ,alebo luciamama?

sisejsn
16. jún 2009

martinkaa, luciamama,pospecka,tanity: 😀 😝
Baby akurat som dala do svojho albumu fotky z kocika co som si objednavala.Tak si ho mozte kuknut konecne. 😀 😎

maartinkaa
17. jún 2009

ahoj sisa a ty si ho objednavala po kusoch, ked mas inu podlozku ako vanicku a zero? inac je uuuuuzasnyyyyy 😉

sisejsn
17. jún 2009

🙂 Ahoj, nie nie po kusoch ale uz nemali cervenu podlozku ako som chcela, tak mi povedal ze si mam vybrat inu.Tak somsi vybrala zelenu ale povodne som chcela cervenu.No ja som bola tak nadsena z tvojho ked prisiel tebe.A ty ako?Ides si objednavat este jeden?
Vies, akurat som pozerala ci mi tam mala v pohode vojde do vanicky v zime a vlastne mi budeme potrebovat aby nam tam deturence vosli aspon do konca aprila, kedze sa nam narodia v septembri 😀 Dufam ze mi tam vojde v pohode aj s fusakom. Ja tak este neviem posudit ako ty kedze to bude moje prve babo.Ty uz mas predsa viac skusenosti. 😉 🙂

ema.nz
17. jún 2009

sisejsn:kocik je nadherny 😵 😵 a vidis si sa bala tej popisanej vanicky 😉 a to ci sa ti tam mala vojde to zalezi aka bude dlha...moja mala bude mat v piatok 6mesiacov a este sa tam vojde v pohode,ale on je taky maly drobcek 😵
tak to je fakt individualne...poznam baby co museli dat deti v 5mesiacoch do sportaku...a kupila si aj fusak???ja mam ten cerveny ovalny a je super 😉

nostek
17. jún 2009

pospecka, dakujem krasne...

sisejsn
17. jún 2009

ema.nz: Dakujeeeeeem!! 😀 🙂 nie fusak som si nekupovala.Zatial este nemam ani tasku.Akurat som pozerala tu nieco na nete ale nic som nenasla.Akurat co baby minule pisali ze ta dm je velmi dobra a bola som ju pozriet a tiez sa mi pozdava tak neviem ci si ju nekupim.

A fusak mam iny taky klasicky barancekovy 😀 tak budem pouzivat tento.Nie je sice original casualplay ale nevadi mi to. 🙂

luca30
17. jún 2009

Holky prosim Vás jaká je max. délka vnitřku té korbičky kolekce 2008, myslím že to bude stejé jak letošní.

pospecka
17. jún 2009

nostek: nemáš zač.
sisejsn: jsme offtopic, tak jen ve zkratce. Taška z DM je super. Chtěla jsem původně orig. Casual, ale pak jsem objevila tu DM a bylo rozhodnuto, má lepší kapsičky a cena bezkonkurenční 599Kč s uplatněním šeku na 10% z DM babybonus knížky mě vyšla na 539Kč a je fakt suprová. Mimi teprv čekám a nevím teda co v praxi, ale zatím z ní mám super pocit, a hlavně vypadá jako normální taška. Mám ji albíčku, pokud teda myslíme tu stejnou.

adela7
17. jún 2009

ja z Polska zasadne nekupuji!sestra kupovala kocarky z PL a cele se to rozpadlo...nakupuji na babyexpert.cz ...mi to vyhovuje...polsko po jeji zkusenosti nedoporucuji!vim o cem mluvim po pul roce kocarek zdevastovany! 😖

lusiamama
17. jún 2009

sisa,kočiarik je fakt krásny,ale mne neprišli utirky ako darček,neviem či to nedávajú iba keď objednáš celú trojkombináciu,ja som brala iba šporťák tak to k tomu asi nedávajú. 😒 😠

pspecka, ty si si objednávala tiež iba šporťák a tiež si nedostala tie utierky, však? ☹

sisejsn
17. jún 2009

Lucia, dakujem aj ja sa z neho velmi tesim. 😀 😀 Vlastne mozem byt vdacna vam babam, pretoze vy ste mi ho pomohli objednat a vlastne aj odhodlat sa aby som si ho kupila cez net.Inak by som sa bala skusit to len tak sama bez vasich odporuceni.Takze som spokojna a manzelik bol priam nadseny a nesmierne rad ze aky krasny kocik som si vybrala a pozdava sa mu zatial na 100%. No uvidime ako budeme spokojni ked ho budeme pouzivat. Ale vacsinou tu od vas citam pozitivne reakcie.Tak dakujem este raz.

pospecka
17. jún 2009

lusiamama: objednávala jsem si jen sporťák, ale i u samotnýho sporťáku blikaly utěráčky, tak nevidím důvod proč by mi je neměli poslat 😠 . No jo no, ale já jsem takovej smolař. V něděli jsem byla objednat brýle a neměli skla, že je objednají a v úterý odpoledne by to mohlo být nejpozději ve středu a dneska mi volali, že se omlouvají, že jim skla přišla, ale jedno je poškozený, tak že to dnes nebude a prý snad zítra, ale že dodací lhůta toho distributora je 2 dny, tak to vidím tak na pátek. Jen tak abyste byly v obraze proč mi nepřišel nánožník a utěráčky. Jsem prostě smolař. 😔 😔 😔

sisejsn
17. jún 2009

luciamama: ja tiez len dufam ze nam pridu tie nanozniky.Ja som potom asi tiez taky smoliar ☹
Radsej by som bola keby mi nedosli tie blbe utierky ako nanozník. A co zatial este nevies nic nove? Dokedy budeme cakat?Aby som potom vedela ze co kedy im mam napisat zas.

maartinkaa
18. jún 2009

ahoj adela, al my nekupujeme polske, ale spanielske kociky, polske by sme si nekupili ani my 😝

pepies
18. jún 2009

adelka mam kocik z Polska - anglicky Maclaren a zatial sa mi nerozpadol. sme max. spokojní 😀

a mam tiez Quinny objednavany cez e-shop z Bratislavy a uz som ho davala raz reklamovat ...................... 😝

pospecka
18. jún 2009

sisejsn: předpokládám, že ten dotaz byl na mě. Já jsem jim psala min.pátek a odpověď přišla v pondělí, takže jim zítra ( po týdnu) zase napíšu, že teda čekám a jestli by mi mohl napsat přibližný termín, že PL-ČR je 2 dny, tak co teda bude!

sisejsn
18. jún 2009

😀 😀 Ano ano ahoj pospecka.Bolo to tebe len som napisala zle meno.Mne sa zatial tiez nikto doteraz neozval.Tak uvidime.

ema.nz
18. jún 2009

baby a na cittu je nanoznik?? 😕 je tam sice napisany(dino) ale ja som ho este nikde v onuke nevidela...napr na S4 sa da dokupit zvlast a viem ze aj na vitage je ale na cittu 😕

pospecka
18. jún 2009

ema: netuším, ale zkus napsat martinkaa, ta má myslím cittá. (pletu si ho s downtown 😅 )