Kupovali ste niekto kočík z e-shopu z Poľska?

sevzuz
10. jan 2009

Ahojte
zaujima ma ci ste niekto kupovali kocik cez e-shop z Polska.
Kociky tak vychadzaju lacnejsie aj o 10.000 co je ina palka🙂.
vid http://dino.sklep.pl/nowy/ (dufam ze to nevymazu☹

Pripadne ci neviete ako sa pohybuju ceny kocikov v kamennych obchodoch napr. Casualplay, Nurse, Chicco?
Dakujem za odpoved.

lusiamama
18. máj 2009

baby čo ste objednávali z Dina,informácie o zaplatení Vám poslali meilom?Či ste si to všetko odpísali z toho bankového konta.Myslim ten SWIFT a IBAN. 🙂 😉

maartinkaa
19. máj 2009

baby este stale nemame vyrozumenie, ci prisli peniaze na dino ucet a platili sme 15.5 , je to mozne????

lusiamama
19. máj 2009

maa 😉 rtinkaa ja si myslim že to je tým že bol víkend a peniaze ti odišli iba v pondelok.Banka ich určite cez víkend držala.Ja idem posielať dnes.Podľa akého kurzu si menila?

maartinkaa
19. máj 2009

lusi, neviem manzel to bol previest zo svojho uctu CSOB na dino

http://dino.sklep.pl/nowy/page.html?chapter=0&i...

maartinkaa
19. máj 2009

na tieto udaje sme to posielali, dufam, ze je to dobre, trochu mam strach ☹

lusiamama
19. máj 2009

Mne dali tie iste udaje a keď to robil prevodom nebolo to drahsie,lebo ta baba v banke mi povedala že keď to ide prevodom tak to stoji okolo 400,-Sk a keď to urobiš ako vklad na ucet v ramci europskej unie v eurach to vinde iba 25,- Sk. 😒

emamamamu
19. máj 2009

holky mate tip na jiny, nez Dino obchod, kde bych koupila autosedacku casualplay za nejakou hezkou cenu?🙂

maartinkaa
19. máj 2009

ja viem, ale ako by si to presne vyratala, aby mu to prislo v sume aku si on zapytal v zlotych, museli by sme zistovat aky maju kurz v polsku atd a na to sme uz nemali nervy 😠

lusiamama
19. máj 2009

No neviem poviem nech mi to v banke prerátajú a pošlem im o 3 eura viac ak by si niečo strhli za poplatky aj evika tak platila a ževraj to bolo v pohode.A čo si si objednala,ja idem šporťák S4 casual. 🙂 🙂 🙂

maartinkaa
19. máj 2009

ja som si casualplay citta+zero+playmoon, a nakolko cakam dvojicky tak dalsiu sadu objednavame na druhy mesiac, bali sme sa poslat vyse 30 000 na jeden krat, dufam, ze to pride v poriadku 😀

lusiamama
19. máj 2009

Ja akurat čakam kedy mi pošlú meil,pretože mi napísali že tú farbu podložky čo som si objednala nemajú tak som im odpísala že by som si objednala dve s tým že tú jednu si zaplatím ale neviem cenu tak čakám čo mi odpíšu.Páči sa mi zelená aj červená.Tu na Slovensku stojí ta podložka 1000,-Sk ☹

ema.nz
19. máj 2009

martinka:podla mnasi mohla objednat naraz,zatial nebol problem s dinom 😉 😝 a potom ked ti pride,pridaj foto urcite si vybrala peknu farbu a tie kociky budu nadherne 😵 😵 a tvojim drobcom v nich bude urcite super 😉 ja na playmoon nedam dopustit 🙂

maartinkaa
20. máj 2009

ema diky, objednala som to v ciernej farbe lebo ta sa mi zda taka najelegantnejsia a da da kombinovat s inymi farbami potom hodim foto ak mi to dojde papa 😉

tlenka
21. máj 2009

chcem sa opytat, kolko uctuju za dovoz/postovne z toho dina?

lusiamama
21. máj 2009

tlenka z dina pytaju 12Euro 🙂

tlenka
21. máj 2009

lusiamama: cize 12 euro a za ten prevod v banke tiez daco navyse sa plati? este sa chcem spytat, postovne nie je podla vahy tovaru?

lusiamama
22. máj 2009

No to neviem ale sa mi zda že baby už vyššie písali že to je od balíkov.Čiže keď pošlú dva balíky tak platíš asi 24 Euro.A za prevod platíš 25,-SkJa som objednala Casualplay S4 a dali mi poštovné iba tých 12 Euro čoje 55 zl. 😉

lusiamama
22. máj 2009

maartinkaa,už ti dali vedieť či im prišli peniaze? a za kolko im to prišlo,ja som posielala peniaze v utorok večer takže až v stredu im išli tak teraz čakám. 😅

maartinkaa
22. máj 2009

lusi, este neviem nic, ale jedna baba mi pisala na ip, ze mi to ani mozno vediet nedaju a musim si to nejako sama zistit, no ved uvidim a aj ty si zadavala to dlhe cislo uctu co ti poslali?

lusiamama
22. máj 2009

Ano, ale ja som šla do banky a tam mi to vypísal ten bankový úradník ja som mu len dala tie údaje.A sa mi zdá že evinka písala, že rovno jej 😒 už tovar posielajú,myslím že jej nedávali vedieť konkrétne že už peniaze dostali.

lusiamama
22. máj 2009

martinka skus si pozrieť v tom tvojom konte či ti tiež už nenapísali že je tovar poslaný. 😉

maartinkaa
22. máj 2009

aj nam to vypisovali v banke 🙂

lusiamama
22. máj 2009

Baby pozrite aj túto stránku http://esklep.babyfant.pl/index.php?main_page=i... 😉

maartinkaa
23. máj 2009

este stale nic neviem ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

ema.nz
23. máj 2009

martinka:tak im skus napisat mail a opytaj sa,ze ako to postupuje!!!ale neboj urcite je uz kocik na ceste 😉 ako som tu uvidela tvoje meno,uz som sa tesila na fotecky 😉

maartinkaa
23. máj 2009

ja som im pisala uz 19 a 21. mi odpisali a nie je tam nic z coho by som sa dozvedela nieco nove 😒

podskocka
24. máj 2009

Baby a zvazovali ste aj moznost reklamacie? Lebo ja tiez rozmyslam nad kupou kocika Jane Slalom cez net z Polska, ale citala som, ze tieto kociky su dost poruchove a neviem, ako by som to potom riesila. Mate s tym niektora skusenost?

lusiamama
24. máj 2009

maartinkaa,a keď ste tam posielali peniaze dali ste tam aj číslo objednávky?Lebo ja som tam to číslo nedávala,iba meno kto im to posiela.Dúfam,že to pochopili.Lebo ja tiež ešte nič neviem.A čo ti vlasne odpísali? 😒

maartinkaa
24. máj 2009

lusi, nedavali sme tam cislo objednavky a neodpisali mi nic, kde by som sa dozvedela, ze ci uz maju alebo nemaju prachy na ucte 😒

lusiamama
24. máj 2009

No to by som aj ja rada vedela. 😒 Baby čo už ste objednávali a až vám aj prišli kočíky poradte,prosííííííííííííííííííím ☹