Kupovali ste niekto kočík z e-shopu z Poľska?

sevzuz
10. jan 2009

Ahojte
zaujima ma ci ste niekto kupovali kocik cez e-shop z Polska.
Kociky tak vychadzaju lacnejsie aj o 10.000 co je ina palka🙂.
vid http://dino.sklep.pl/nowy/ (dufam ze to nevymazu☹

Pripadne ci neviete ako sa pohybuju ceny kocikov v kamennych obchodoch napr. Casualplay, Nurse, Chicco?
Dakujem za odpoved.

zuschaho
24. máj 2009

Ahojte, my sme kupovali v Polsku kocik Concord Fusion aj s vanickou, tiez to vyslo podstatne lacnejsie, ale tiez s oslabenim polskeho zloteho zdvihli ceny. Stranka je http://www.4kids.com.pl/, kamenny obchod je v Krakove (na zaciatku). My sme si boli po tovar osobne, nedali sme si to poslat, ale myslim, ze doprava na Slovensko by stala 50 Eur.

lusiamama
24. máj 2009

Baby poradte ako by som zistila či už prišli peniaze na účet Dina? A za kolko vam prisiel kociar po odoslani penazi? 😉

lusiamama
25. máj 2009

martinka,ešte nič neprišlo? 😒

maartinkaa
25. máj 2009

lusi, zatial nie, ale hadam to bude dobre 😉

maartinkaa
25. máj 2009

http://dino.sklep.pl/nowy/account_history.html

takto vyzera moja historia a nic viac neviem, ale to je takto od zaciatku 😒

lusiamama
25. máj 2009

martinka ja keď kliknem na ten link tak mi pyta tvoje prihlasenie,takže to nepozriem. ☹

maartinkaa
25. máj 2009

sranda, ja som myslela, ze sa ti to ukaze hned ako mne ked na to kliknem ☹

maartinkaa
25. máj 2009

mam tam, ze status zamovenia: realizowane a nic viac 😖

lusiamama
25. máj 2009

A skus pozrieť tam kde mas informacie o mojom konte,tak tam by si mala mat takym cervenym že pokaz vsystkie zamovienia a keď na to klikneš malo by sa ti zobraziť historia mojich zamovien.A tam mam napisane že vyslane do a moje meno.Tak ja si myslim,že to znamena že to už asi poslali.Skus si to pozieť. 😒

maartinkaa
25. máj 2009

ja to tam mam tak isto a myslim, ze od zaciatku 😒

lusiamama
25. máj 2009

Tak potom už neviem,asi už len čakať....... ☹

lusiamama
25. máj 2009

martinka poslali mi meil a tam mi napísali toto:
Szanowny Kliencie

Dobré ráno
Buďte trpezliví, tento týždeň sme nádej na dodávky vozíka od dovozcu a ihneď odoslať tovar
pozdraviam
D.Kostecki

Tak som z toho pochopila to,že sa im asi vypredali kočíky a museli doobjednávať u dodávateľa.A keď im prídu tak ich pošlú.Tebe sa neozvali?

maartinkaa
26. máj 2009

a ty si si aky kocik objednala?? 😠

lusiamama
26. máj 2009

Casualplay S4,iba šporťák.

lusiamama
26. máj 2009

Ale ja som im tam napísala asi 5 meilov tak mi odpisali aby som bola trpezliva,no chapeš? 😝

maartinkaa
26. máj 2009

ja som im tiez dneska napisala 😝 , ze co je s mojim zamowenim 😀

lusiamama
26. máj 2009

A tebe zatial nič nenapísali? Keď sa ozvú tak napíš. Písala som teraz z emamamamu ona tiež objednávala z Dina casualplay,takže asi toho majú Poliaci moc.Museli asi doplniť zásoby.Mňa to naháňa,lebo nemam teraz žiaden kočík.Mala som Hauck a ten som minulý týždeň predala,tak som teraz bez.Chodíme na pešo,ale nemôžeme byť dlho,lebo potom mala nevládze. ☹

jabaka
26. máj 2009

ahojte, chcem sa spytat, ci nahodou nepoznate nejaky obchod v PL v ktorom sa da kupit kocik CAM MBX6 2009. Vsetky tie obchody co ste tu spominali, som uz obvolala, a v ziadnom ho nepredavaju.

maartinkaa
26. máj 2009

jabaka ja len tieto co su na tomto fore, inak nic ☹

gajana1
27. máj 2009

Babyneviete poradiť kde sa nachadza DINO

maartinkaa
27. máj 2009

je v Lodzi a aj adresu najdes na ich stranke 😉

maartinkaa
27. máj 2009

lusi, nevies nic noveho??????

neozvali sa ti???? ☹

lusiamama
27. máj 2009

Nie,zatiaľ nič. Už som z toho taká zúfalá ako to počasie vonku. ☹

lusiamama
27. máj 2009

Ozaj martinka všimla si si,že poliaci už dali na Dine aj ceny v eurách? 😨

lusiamama
27. máj 2009

gajana, chcela si isť pozrieť do Dina? Lebo som to pozerala na google earth a Lodz je strašne ďaleko,od hraníc to je asi ako z Bratislavy do Košíc. 😒

maartinkaa
27. máj 2009

lusi to fakt, idem na to pozriet

maartinkaa
27. máj 2009

pozeram a nic v eurach nevidim, kde si to ti videla?

lusiamama
27. máj 2009

No keď si kliknem na konkrétny kočík a otvorí ho tak tam je takým modrým aj cena v eurách.Skúšala som to na casualplay S4 a na Vintage 2.Idem pozrieť aj na iné značky.

lusiamama
27. máj 2009

No pozerala som aj na iných to je,ale musíš si kliknúť vždy na ten kočík,ktorý chceš pozrieť.Vyskúšaj.... 😉

maartinkaa
27. máj 2009

idem