Kupujúca hľadá chyby na doručenom kočíku

janula123456
17. jún 2017

Baby poradte mi predala som jednej pani kociar plne funkny pani si stale vymysla ze nieco nieje v poriadku "zevraj "sa neda polohovat a tak .kociar som pred odoslanim riadne skontrolovala vsetko islo ako malo ako mam postupovat som stoho nestastna nikdy by som nepredala nic nefunkcne mam aj tu na mk bazar a nikdy som sa sniecim takym nestretla poradte .dakujem

marlenka222
17. jún 2017

Ked mate istotu ze nie ste vy na vine, co chcete riesit? Nech zdokumentuje naskor pani, co podla nej je nefunkcne. A propo upozornili ste ju ze ste kociar skontrolovali ze takuto zavadu nemal predtym ako ste ho predali? Ak ano zial ona nesie vsetky rizika obchodu lebo suhlasila a predpokladam postou sa pokazil teda zial nech da staznost na postu.

janula123456
autor
17. jún 2017

Ano ja tvrdim svoje ona svoje pyta 20e spet nemam chut sa snov hadat mam ine starosty a nikdy by som nepredala nic pokazene predala som aj tu na mk a nikdy som taky problem.nemala

janickacrazy
17. jún 2017

@janula123456 No ak si si istá, že bol ok, tak jej nič nedávaj a vybavené. Ona sa može sťažovať akurát tak na lampáren.

marlenka222
17. jún 2017

Bohu zial pokial by som predala pokazenu vec ratala by som so znizenim ceny. Ak kociar pokazeny nebol, nema na nic narok. To iba 20€? Ked je kvazi nefunkcny? Cudne. Nic by som neposlala. Nech kludne napiae hodnotenie ake chce. Kupuje z bazaru a veci chodia postou kde sa aj pri 1.triede s napisom extra krehke nik nemazna. Za skody sposobene doprevou nesie vinu posta a nie predavajuci. Nech pyta 20e od posty. A za dalsie ked kocik nejde polohovat je k nicomu tym padom ako vyratala hodnotu skody???

janula123456
autor
17. jún 2017

Vyhraza sa mi ze ma moju adresu a tak

janula123456
autor
17. jún 2017

Tiez to posim ja som znej namervi stale ma otravuje a nebavi ma pisat ze som vsetko skontrolovala a ona zas tvrdi ze som poslala pokazeni nefunkny to by som si nedovolila

marlenka222
17. jún 2017

A co? Ze ma adresu? Nech uda a moze ist ju zmetu zo stola... Skodu si vyratala na 20€ to nie je trestne... Dovi s takymito ludmi. Nereaguj na nic od nej

anjelicek26
17. jún 2017

@janula123456 chce len dodatocne zjednat cenu, ani by som na to nereagovala.

beton
17. jún 2017

@janula123456 ja som tak kupila, s defektom a potrhane popruhy a nicoho som sa nedockala. bez upozornenia vopred, samozrejme. takze urcite neries. ziadnu paku na teba nema, tak ako som ani ja nemala, hoci som bola v prave.

janula123456
autor
17. jún 2017

Pise mi ze mi ho chce poslat spat kedze som jej napisala ze neberiem spat tak mi pise ze viem dobre ze som poslala pokazeny a preto ho nechcem vziat spat 😑

marlenka222
17. jún 2017

T ebe peniaze rastu na strome? No niekto chce len zarobit na tebe. Ved ked som ja kipovala takto kociar iba posta bola 17€. To nefunkcny kocik nevadi ze stal kolko stal? To iba postovne zhruba riesi ano?

marlenka222
17. jún 2017

@janula123456 nereaguj na nic. Ak pride nepreber. Nech plati 2x taku postu. Dohodli ste sa kupa prebehla bodka. Rozmyslat mala nez zaplatila

janula123456
autor
17. jún 2017

14.10 som platila ja postu

anjelicek26
17. jún 2017

@janula123456 v oktobri???

sense
17. jún 2017

Ma dokaz ze si ho poslala nefunkcny? Nema...podla coho vyratala tych 20 eur? Po akej dobe sa ozvala ze kocik.je chybny? Osobne by som pokial mam custe svedomie napusala raz a slusne a potom by som ju ignorovala

janula123456
autor
17. jún 2017

Nie kociar som posiela minuli tyzden ozvala sa na druhy den

dena84
17. jún 2017

a ja som zas poslala peniazky a kocik nemam vobec,neviem co sa stalo barbylulu to predavala reku ze sa nieco nestalo uz to budu skoro tri tyzdne