Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Lacný kočík do 300 eur

julietta93
31. okt 2015

Ahojte maminky, vyberám kočík pre svoje prvé bábenko (dievčatko) a potrebovala by som od vás poradiť niečo spoľahlivé, s čím ste boli spokojné (značku aj presný typ). Ak by sa dalo, bola by som rada dvojkombinácii, môj muž je ochotný investovať max. 300€, takže by som ho potom pohľadala na nejakom bazáriku. Myslíte, že v tejto sume je možné niečo aj nájsť? Ďakujem veľmi pekne za všetky príspevky 🙂

anega79
31. okt 2015

Ja som mala trojkombinaciu Chicco Trio Enjoy Fun bol v pohode, stal okolo 400 eur, ak chces dvokombinaciu tak urcite najdes nieco do 300. Alebo tu v bazari na MK najdes aj lacnejsie

sonicika
31. okt 2015

@julietta93 písala som správu

beatkazvenuse
31. okt 2015

@julietta93 pozri moj v bazare

margarita
31. okt 2015

ja som pri prvych 3 mala Hartan VIP XL. Este stale je funkcny, po 3 detoch, milionkrat skladany do auta, chodili sme s nim po celej Ba, aj do lesa, po poli, vydrzal vsetko, len uz odchadzal potah striesky, vysuchaval sa.
Kedze cakam stvrte a nechcem vyzerat ako total socka 😀 😀 z osady, kupili sme pred casom uplne rovnaky model aj typ, ale asi o 2 roky mladsi, za 130 Eur. Povodny novy z Nemecka dovezeny cez net, stal vyse 500 Eur.
cize ja vrelo odporucam Hartany, akykolvek, konkretne ja mam VIP XL.

siska53
31. okt 2015

@julietta93
Ake mas poziadavky?

Ja som bola maxispokojna s Inglesinou magnum. Tiez ju mal v bazari. Je cervenej farby. Odvozeny chlapec i dievca,stale super stav.

sayurinka
31. okt 2015

Ja mám super skúsenosti so značkou Kunert, máme konkrétne Kunert Professional Romantic trojkombináciu, je to taký retro romanticky kočik s velkymi kolesami ale vyrábajú aj klasické moderné kočíky 🙂 my sme platili za tu trojkombinaciu v ekokoži 300€ 😉 a som naozaj veľmi spokojná, nájdeš aj tu na MK 😉

s_mt
31. okt 2015

Vela zavisi od toho,ci to bude zimne,alebo letne dieta,ci byvate na dedine,alebo v meste. Ak mate horsi teren,neodporucam male,alebo dvojite kolieska,na sneh su dobre nafukovacie,ale robia sa defekty a kocik je tazsi ako s gumenymi kolesami. Treba si dat pozor na sportovu cast,ked v nej bude dieta vo fusaku,aby sa zmestilo,atd.. ;) Kazdy kocik ma svoje pre,aj proti. Ja mam brio sing,som vcelku spokojna,aj keby sa naslo par chyb,pacil sa mi aj brio go,vyzera spolahlivo,ale do kolies sa zapichuju kamienky,inak fajn kocik. Na bazare sa da kupit do 300 eur. Kazda mamicka je spokojna s niecim inym,tak je tazko radit. Vela stastia pri vybere ;)

bobulko
31. okt 2015

ja rozmyslam nad chicco urban. je to dvojkombinacia, sportovu cast prerobis na vanicku. pripadne mi odporucali britax b-motion a b-agile. tam si kupis co chces k tomu sportovemu. to su,co mam vyhliadnute ja,aj odskusane na predajni a zatial nad nicim inym neuvazujem. mala by si sa vmestit do tych 300e a novy.

s_mt
31. okt 2015

Lenze britax b-agile,pokial ja viem,tam sa nedaju zdvihnut,polohovat nozicky na sportovej casti a ked je male babo,tak sa tam tazko vyspi. Je to skor pre starsie deti,ak sa to uz nezmenilo,neviem..

liuliu
31. okt 2015

Mne sa tak strasne nepacia tie velke hlboke polske a ine tanky a osobnu skusenost mam fakt hroznu som stastna ze sme sa takej dvojkombunacie zbavili; ani sa necudujem ze ich vacsina po polroku predava. Ja som ked tak za daky starsi hlboky kociarik na par mesiacov a ked tak radsej investovat do sportaka co nebude jak tank. Akurat kamoska minuly tyzden ked skusala nas zapp si zaspominala na tu svoju lod :D a to som myslela ze s nim bola spokojna. Z lacnejsich sa mi paci bebetto nico a graco evo .🙂

bobulko
31. okt 2015

@s_mt to som nejak nepozerala. nakolko je tam moznost kupit vanicku a tak to najmejsie je v nej. ale dakujem za info,urcite sa na to pozriem 🙂

julietta93
autor
31. okt 2015

Bambulky, ďakujem moc, popozerám všetky kočíky, ktoré ste písali, lebo som z toľkého výberu úplný jeleň už 🙂 môj vysnívaný bol JOOLZ GEO Mono, ale keďže sa pohybujú okolo tých 1.000 € a na bazáriku som ich ani nenašla na predaj používané, tak hľadám náhradu 🙂

s_mt
31. okt 2015

@bobulko treba si pozriet naozaj vsetko,lebo potom je clovek sklamany 🙂 Ja som tolko hladala dokonaly kocik pre 2.dieta,az som ostala pri starom,lebo na kazdom kociku somnasla viac chyb,ako na tom mojom starom ;) Idealny kocik neexistuje 🙂)) len tolko :D

katrin21
31. okt 2015

@julietta93 Bebetto NICO plus.. u nas ho maju za 255E a je super.. pekne, dobre odpružene a lahke....
je to hlboka a sportova cast. a mas to za tu cenu NOVE.

welsanka
31. okt 2015

Ahoj, ja som dlho zvazovala, aky kocik kupit, kedze byvame na dedine a chceli sme kocik s nafukovacimi kolesami, aby bol dobre zjazdny aj po snehu a v terene, aby bol lahky, dalsie kriteriu bolo 3-kombinacia, tak sme sa nakoniec rozhodli kupit Adamex Jogger Sport Alu, sme neskutocne spokojny, ja s manzelom sme vysoky a kocik je tiez vyssi, teren zvlada uplne v pohode vdaka nafukovacim kolesam, vanicka je velka priestranna, ked tam das zimny fusak, dieta ma vela miesta, dokonca to ma odnimatelnu striesku, v podstate si tam zostane sietka, ja som to velmi casto vyuzivala v lete, ma bohatu vybavu ja som zan zaplatila 450 e, ak by si chcela pozri si video:
https://www.youtube.com/watch?v=1eMD7cxpvao
Budem ho davat na predaj, je este do maja 2016 v zaruke, cena polovicna, farba ako vo videu.
Mozno ta zaujme 🙂
Mozem poslat realne foto

bobulko
31. okt 2015

@s_mt dokonaly kociar nenajdem 🙂 ale nech najdem takmer dokonaly a budem spokojna.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli