Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ľahký outdoor kočík pre 7 týždňové bábo

bb6
30. apr 2015

Ahojte,
mám 7 týždňové bábo a potrebujem poradiť ľahký kočík na výlety do prírody. Keďže ide o malé mimino, mal by to byť asi kočík s vaničkou. Zatiaľ mi radili X-lander. Máte nejaké lepšie tipy ? Ešte dodávam, že rada robím velké kroky, takže by bolo fajn, ak by som pri tom o kočík nemusela zakopávať. (Lebo teraz mám hebedo Steggi klasik a tam stále zakopávam o brzdiacu tyčku !) Tiež by mal byť kočík ľahko ovládateľný nielen v prírode ale aj v MHD. Poradíte ?

acer11
30. apr 2015

Bertini X 4 je suprový 😉

chichinka
30. apr 2015

@bb6 x-lander je super do terenu ale lahky teda urcite nie je...

syssu
30. apr 2015

@bb6 úprimne povedané, asi bude ťažké nájsť nejaký úplne vyhovujúci - do prírody sú super veľké nafukovacie kolesá, ale do MHD s nimi nie je výhra,tam sa hodí niečo "kompaktnejšie".. my máme x-lander x-run a do prírody úplne super ale do MHD by som ti ho asi neodporúčala - určite nie na pravidelné a časté cestovanie.. možno baby poradia niečo lepšie.. ak nie si úplne proti noseniu, skús aj baby šatku alebo ergonomický nosič.. ja som pri druhom objavila ich čaro (škoda, že nie skôr) a to teda na x-run vzhľadom na moje potreby nedám dopustiť.. a tak sa nosíme a vozíme podľa potreby a aktuálneho stavu všetkých zúčastnených ;)

reni1512
30. apr 2015

Podla mna Peg perego gt3 ... ma super kolesa do terenu...
My mame cam dinamico som 1000% spokojna, ale predne kolesa nema nafukovacie, cize do prirody velmi neodporucam, inac su kvalitne nehrkocu, ale predsa tam treba ine na taky teren. Pre mna je top 2 perego 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli