Má už niekto skúsenosť s kočíkom Inglesina trilogy 2013?

macacka
29. dec 2012

Ahojte, podelíte sa o vaše skúsenosti a postrehy http://www.inglesinatrilogy.com/ ďakujem

wercsi83
11. feb 2013

@macacka Ahoj my sme si kúpili trilogy. vanička je veľká podvozok veľmi praktickým Boli sme na výstave v Budapesti a tam sme si ho pozreli. Bol tam pán ktorý ten kočík dováža do ČR, SR a MR. Všetko vysvetlil a je konfortný a krásny. Kúpili sme si aj podvozok Vittorie s bielimy polesamy.

zuzlik4
11. feb 2013

My tiez zvazujeme kupu Inglesina trilogy 2013. Chcela som najst nejake recenzie, ale nikde nic...... Nemate niekto skusenost ako zvlada bezny teren, ci nehrkoce?

wercsi83
7. mar 2013

@zuzlik4 My sme spokojný. Velmi rýchlo sa skladá. nehrkoce. predne kolesá sa dajú zafixovať, alebo sa môžu odáčať. Vanička je dostatočne veľká.

dada774
16. mar 2013

my ho máme asi týždeň. Kupovali sme športovú časť, lebo malá má už 13 mesiacov. Chcela som nejaký šikovný golfáč, ale aby bol aj priestranný a zasa aj spratný do kufra auta. Dá sa sklopiť až do ľahu, takže dieťatko môže v ňom pohodlne spinkať, rúčky sú výškovo nastaviteľné, je ľahko ovládateľný,korbička sa dá nakliknúť v smere aj protismeru jazdy. Som veľmi spokojná a môžem len odporúčať 🙂 . http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s...

cherry1981
20. mar 2013

@dada774 Ahoj ja tiez pozeram po tomto kociku pre nasu rocnu dcerku a chcela by som sa ta opytat, ako je to so strieskou, ci je dostatocne velka, ako ma napr. inglesina avio, ta sa mi paci tiez velmi ale na tej zase nejde dietatko otocit sedacka. Dakujem

dada774
20. mar 2013

@cherry1981 áno, strieška je dostatočne veľká . 🙂

cherry1981
20. mar 2013

Dakujem 🙂

monika.ki
8. jún 2013

@dada774
Ahoj.otváram opat túto tému.Zvazujem kúpu tejto krásnej inglesiny.Len by som sa chcela opytat ked uz mate tak velke dietatko zmesti sa tam v pohode?Nema malo miesta?Hlavne myslim aj na zimu co znamena fusak a tak.Maly ma 7 mesiacov a som si to skusala v obchode a zdalo sa mi to take male.Ale ten kocik je nadherny!toto je jediny dovov preco vaham.Dakujem krasne!

dada774
8. jún 2013

@monika.ki no práveže ja som pozerala veľa golfáčov, ale tento je dosť priestranný. Moja malá má 16 mesiacov a s fusakom by sa do neho vmestila v pohode. Mne sa na ňom páči, že na golfáč je dosť priestranný 😉

monika.ki
9. jún 2013

@dada774
Ok super!Dakujem velmi pekne za odpoved. Chcela som pocut skusenosti🙂)Je to krasny golfac.Mne sa moc golface nepacia ale tento je krasny!🙂

sissi4
25. jún 2013

@dada774 Ahoj, tiez prave zvazujem nad kupou golfaca ale problem je, ze nemam moznost vidiet na zivo tuto novu Inglesina trilogy 2013. Zaujimalo by ma ci nehrkoce ako vacsina golfacov a ake ma rozmery sedacej casti a chrbatika. V uzsom vybere mi zostala este Inglesina AVIO a PP Si. Tak neviem. Dakujem 🙂

jazminka001
4. júl 2013

@dada774 ahoj ten kočík je prekrásny, ja zvažujem kúpu taktiež, surfujem, premýšľam kde je najlacnejší... Chcela som sa ťa spýtať, prosím ťa keď ho zložíš je malý taký ako dáždnik? Ak by sa ti dalo poslala by si foto? A ešte čo sa týka farby, uff stále dookola dumám šedý alebo ten hnedý, poraď mi prosím, joj toľkými otázkami som ťa zasypala. Ďakujem.

dada774
9. júl 2013

@sissi4
@jazminka001 ahojte kočky, ospravedlňujem sa za neskorú odpoveď. Nejako nestíham.
@sissi4 nie, nehrkoce. sedacia čať je široká cez 30 cm.
@jazminka001 nedá sa zložiť do dáždnika ako malé golfáče. Predsa len je to kočík niečo medzi golfáčom a šporťákom.
Posielam vám zopár foto, hádam vám pomôžu pri výbere. Ja som s ním veľmi spokojná.

sinqa
20. sep 2013

@dada774 Ahoj, mozem sa opytat ako velke dieta je v tom kociku v pohode? Dik.

sinqa
20. sep 2013

Ahojte, nejake nove postrehy a nazory? Dakujem.

dada774
20. sep 2013

@sinqa my máme 19 mesiacov. On je dosť priestranný, takže si myslím, že do 3 rokov v pohode.

libka1
20. sep 2013

ja mám iný typ inglesiny, ale vidím ze aj táto ma rovnako malé koliečka. čo by mňa v budúcnosti urcite odradilo od jeho kúpy. Mala som inglesinu otutto a inglesinu avio, obidve super, so všetkým spokojná, ale po rozbitých slovenských chodníkoch sa s nimi ťažko chodí ☹

bambini
10. okt 2013

Moznost vydiet na predajni Inglesinu Trilogy s plnou rukovatou...novy model....BAMBINI TRNAVA
😉

majocka561
6. júl 2016

@sinqa aj mna by zaujimali nejake nove posrehy ohladom toho kocika mate ho?dakujem