• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

9. februára 2016 
@lentila.g ted nevim, jestli to co jsem napsala, bylo pochopitelne. Kdyz objednas kocarek a nejake doplnky, pravdepodobne zaplatis 50 liber postovne. I tak se ale nakup na pramworld vyplati, to jen abys nebyla zaskocena. Ja mam taky vzdycky smulu :wink:
12. sep 2012 o 08:21  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby predavam Maclarena denim 2012, je uplne ako novy, mali sme ho asi 3x v ochodnom centre. Sari sa v nom nepaci, tak ho davam prec,,,,cena 240eur.....tak ak by mal niekto zaujem.
12. sep 2012 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tanija133 ja mam ten isty kocik ako ty a mam tam tu listockovu, je to krasne, na druhej strane je zase tmavofialova, ked sa zaspini, otocim na druhu stranu a potom periem. Teraz cakame dievcatko, tak vyuzijem aj listockovu a chcem dokupit teraz tu novu so zirafami co je zozadu cervena.
12. sep 2012 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tanija133 tu mas nasu realnu:
12. sep 2012 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ja by som este brala aj tuto ked uz bude to dievcatko
12. sep 2012 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@ciernavila Krasne su aj ta listockova aj ta zirafova je super...ja som nakoniec objednala tu byciklikovu, pride mi taka najviac chlapcenska...najradsej by som aj tu listkovu...ale v obchode v pre deti chcu za nu 28 !!!! no tak jednu kupim....to je sila a v pramword pytaju za podlozky 10 E....ale maju slaby vyber teraz, a koli 1 podlozke sa mi neoplati objendavat....
12. sep 2012 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanija133 ako tak teraz na tu fotku co hodila @ciernavila pozeram tak aj ja si prikupim tu listockovu podlozku. Tu maju tiez na pramworlde? A kolko tam vychadza podstovne?
12. sep 2012 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jessicax na pramworde nemaju teraz nic schopneho....listockova nehrozi.....postovne je 30 E...aj keby si brala jednu podlozku....no nekup to :grinning: :grinning: :grinning:
12. sep 2012 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanija133 aha, tak pockajme, mozno ju dostanu, ked nie kupim v obchode
12. sep 2012 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jessicax je to stara kolekcia, asi ju uz nedostanu... ja som objednala v pre deti, povedal mi ze si mam vybrat hocijaku aka sa mi paci, a ze sa mi ju pokusi zohnat, tak som zvedava....No z novej kolekcie sa mi nejako nic nehodi.....K tomu modremu je to tak zle sa kombinuje, ale nevadi...nieco vymyslime... :wink:
12. sep 2012 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanija133 a ta listockova stoji v predeti 28 eur? A maju ju? Skusim zavolat ci maju aj v ba
12. sep 2012 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jessicax nie vsetko je na objednavku, v pre deti nemaju nic, ani jednu podlozku...V Ba mozno v BM nejake dievcenske maju..tam kedysi mavali podlozky na predajni...
12. sep 2012 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiha,pozeram ze guestiky sa nejak neujali :slight_smile: no ja stale tvrdim,ze xt je lepsie ako guest...teda pre mna urcite :slight_smile:
12. sep 2012 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tamichloe ahoj, mozem sa spytat ze preco si sa zbavila quest-a (nechce sa mi citat celu diskusiu dozadu), rozmyslam totiz nad jeho kupou tak aby som neobanovala...
16. sep 2012 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jana0706 vlastne mi je za nim aj trošku ľuto :dizzy_face: :dizzy_face: , kvoli strieške
16. sep 2012 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda som sa pobavila, som nasla D test ktory odoberame, tam testuju rozne vyrobky /mna to dost ovplyvnilo, na zaklade toho sme kupovali aj parny hrniec, kuchynsky robot, a vysavac a spokojnost velikaaa/ ale nasla som tam test kocikov z roku 2006. Tak tam boli riadne prekvapenia, skoda ze tam nedali aj XT, ale bol tam Quest. Ten bol hodnoteny ako dostatocne - 36%, po nom boli uz len tri - Hauck, Knorr, Emmaljunga a na prvych troch miestach Chicco Liteway, Chicco Multiway a Bebe Confort Streety pack. Teda ktovie ako to merali, ale skoda ze tam nedali XT, to by ma zaujimalo.
18. sep 2012 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ciernavila no neviem čo tam testovali ale teda chicco má kamoška a nikdy viac
19. sep 2012 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ellysa no ved ja tiez nie, ja si uz neviem rpedstavit mat ine golfky nez MAcalren
19. sep 2012 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
tie, ktore ste objednavali z pramworldu kocik, vosla do balika aj jedna podlozka alebo to davali uz separe a teda 2x uctovali postovne?
Dakujem
19. sep 2012 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ameanda zmestila sa do krabice ku kociku, isto aj 2 by sa zmestili...bolo to jedno postovne... :wink:
19. sep 2012 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tamichloe proč kvůli stříšce? Já myslela, že stříška je dokonalá.
19. sep 2012 o 15:41  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erteplicek lebo klasicky questik nema predlženu striešku :grinning: :grinning:
20. sep 2012 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tamichloe ach tak, ja prave myslela, ze mas ten denim 2012. Me docela rozciluje, ze i pod tu prodlouzenou hodne sviti slunicko, proto jsem se ptala, jestli to nekomu jeste vadi. Puvodne jsem chtela Stockholm Stroller od Elodie Details, ale nakonec koupila radsi osvedceneho Maclarena a ted zase pokukuju po tom Elodie.
21. sep 2012 o 08:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte, uvazujem nad kupou Maclaren techno XT alebo XLR. okrem fusaku kt. by mal byt sucastou XLR je tam este nejaky rozdiel?
maly vcera sedel v XT a celkom sa mi pozdaval. velky mame teutonku beyou, myslite ze ma zmysel kupovat golfac na zimu? neboli vam tie kolieska do snehu male?
22. sep 2012 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hviezda21 ako mas stare dieta?zalezi od teba ako pouzivas kocik,mne Teutonka uz nevyhovovala ked bola dcera starsia,ja som z BA a pouzivam xt aj v zime..xlr je o 5 cm vyssie ako xt a podla mna je aj trosicku sirsie...ja som skor nizsej postavy,takze mne prisli rucky strasne vysoko..
22. sep 2012 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285
maly ma rok o par dni ale uz 12kg a 84cm. mali sme nunu pepp ale uz mu je mala. Teutonka je do zimy a snehu super ale cestovat s nou je dost tazke uz. nas drobec spi dobre len vonku tak ja potrebujem priestranny a kvalitny kocik. ja mam 172 cize vyssie rucky by nemuseli vadit. Hladala som ine rozdiely ale ostatne maju rovnake vsetko. fusak mas aky k tomu? Chodis s nim aj mimo mesto myslim polna cesta strk niekde na vylet...
22. sep 2012 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hviezda21 xlr je trosku vacsie a konfortnejsie,ale xt je spomedzi golfacov tiez maximalne konfortny..fusak mam lodger a spokojna som..na nejake vylety s nim nechodim,na horach sme pouzivali sanky,uplne do terenu nieje ziadny golfac,par krat sa mi stalo,ze ked bol zly teren,povedala som malej nech zdvihne prdel a ide pesi a ja som tlacila prazdny kocik :grinning: mne Teutonka pre rocne dieta uz vobec nevyhovovala prave preto,ze mi prisla tazka s tak starym dietatom a uz sa mi zle manipulovala...tak snad som ti trosku pomohla :wink:
22. sep 2012 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hviezda21 Ahoj, no ja mam XT a ja ho mam zasa ako druhy kocik ,este popri sportaku hlavne na zimu......Ano XLR sa lisi od XT tym, ze je priestrannejsie do sirky ,a dlhsie cca o 5 cm....a tym ze ma vo vybave nanoznik a podlozku.....Strieska, a polohovatelne rucky maju rovnako obidva...Ale zasa ak nejazdis neviem ,aky tazky teren, tak XLR my ti mohol byt velmi ok...priestrany a skladny.... :wink:
22. sep 2012 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak jsem neodolala další limitce :grinning: Jsem z něj docela nadšená, v reálu super barvičky :slight_smile:
26. sep 2012 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@face jej, co to...kde si kupila?krasny.... to je asi ako Quest, ze?
26. sep 2012 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok