Mutsy Nexo verzus Maclaren

mojusko555
11. mar 2017

Ahojte, pls napiste vas nazor, ak mate skusenosti. Rozhodujem sa medzi mutsy nexo a maclaren quest - ten so slnecnou clonou a polohou do lahu. Mame uz maclaren quest, ale ten starsi a ten nejde do lahu. Velmi sa mi paci mutsy nexo, tak neviem ci ist do toho, alebo do osvedceneho maclarenu...na druhej strane uz jeden mame a ten nexo je riadna stylovka ;) neviem najst na nexo ziadne recenzie, bo je to novinka, pri nexe sa bojim, ze nebude vhodny na nase krasne znicene chodniky, alebo ze sa rozhega..a tak sa neviem rozhodnut.dost ma to suri, aby mi dieta spalo v lahu. Dakujem za kazdu radu a nazor.

martina2555
27. mar 2017

Ahoj mojusko555, prosim Ta pre ktory si sa nakoniec rozhodla? Aj mna zaujal ten mutsy nexo len skoda ze nikde nie su skusenosti mamiciek s nim. Nase chodniky tiez nie su v dobrom stave, hladam nieco lepsie ako golfac ale spratne a pri tom pohodlne pre dietatko. Zaujalo ma na nom okrem ineho odpruzenie kolies, ze je sikovny do ruky, ze sa da dat do lahu. dlha strieska. Skoda ze nema okienko aby mamicka videla na dietatko, ak som si dobre vsimla. zaujimalo by ma ci je dostatocne velky pre vacsie dietatko a tiez aky teren zvladne, ci aj sneh. Budem rada ak sa tu objavia skusenosti s tymto kocikom. Dakujem

mojusko555
autor
28. mar 2017

@martina2555 ahoj, presne ako pises, presne to zaujimalo aj mna, ach tie slovenske chodniky. nexo je uplne bomba stylovka, aj strecha super, jedine co mi vadilo, bo to chybajuce okienko a este to, ze na strieske su len mini vetraciky, takze by sa mi tam dieta asi uvarilo ...
nakoniec som kupila maclaren quest, ide do uplneho lahu, strieska proti vetru aj slnku,...a hlavne v lete tam je dieta dostatocne vetrane, kedze tu latku vies zodvihnut. hned v prvy den kocikovania som sa cez to plastove okienko pozrela na maleho asi 20 krat, takze viem, ze by mi strecha bez okienka vadila, aspon teda mne, mozno je to vec zvyku 🙂))
isla som na istotu, bo uy jeden maclaren mame. ten nexo je supa riadna, ale bala som sa,ze sa mi to rozhega na tych nasich chodnikoch + ta nepriezdusna strieska, tiez macl. v poksladanom vstave mi viac vyhovuje ako nexo...ale nexo je naozaj krasny)))))