• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

9. februára 2016 
Teda vy mě tady navnadíte těmi obrázky na buggysnuggle a pak mi napíšete, že není pro nás. To od vás není hezké :grinning:

@drake Myslíš co mám ten originál XT fusak? S tím jsem spokojená, protože krásně sedí a ladí s kočárkem, ale ty 2000 nebo kolik u nás za něj chtějí se mi zdají přehnané. A na zimu asi taky koupím Kaisera :slight_smile:
6. okt 2012 o 16:59  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@erteplicek hej ten ja mam maclaren qust denim 2012 tak som ho chcela do neho
6. okt 2012 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erteplicek my ho loni používali i přes zimu a bylo to v pohodě :slight_smile: jsou tři druhy, měla jsem ten nejteplejší, přišel mi srovnatelný s lodgerem :slight_smile: Foto mám v mac denimu, ale používala jsem ho v Beečku. :slight_smile:
6. okt 2012 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Kdyby se někomu hodil nový fusak puntíkatý Maclaren od Cath Kidston, tak prodávám :slight_smile:
6. okt 2012 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, zvažujem predaj našej srdcovky, krásneho Maclarenu Juicy Couture, s originál obojstrannou podložkou, kožušinkovým fusakom, ktorý sa dá odzipsovať a zostene z neho kožušinková podložka, orig. kryt do dažďa a orig. sieťka proti hmyzu. Ak by mal niekto záujem, rada detajlnejšie nafotím.
9. okt 2012 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ahojte baby, cim prosim premazavate kolieska/mame techno xlr/ kocikov? Ja davam WD 40, no cca po tyzdni po nastriekani je ich znova "pocut"... :unamused: Kociar pouzivame pol roka. vdaka
10. okt 2012 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katufrost ja WD 40 , neviem ti ine poradit....zeby nejaka vacsia vada?
10. okt 2012 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katufrost ja tiez len WD 40 na vsetky som pouzivala,no problem..ale treba obcas poriadne vystriekat najlepsie nejakym tlakovym cisticom( Vapkou) tie casti a potom nastriekat,lebo ten prach a minikamienky tam mozu ostat
10. okt 2012 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja necistim, pouzivam kocik tiez tak cez pol roka a zatial bez problemov. WD som davala len na moj velky Dorjan dva krat za cele dva roky.
11. okt 2012 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mohli by ste mi prosim zmerat sirku sedenia v XLR? a o kolko je vyssi, ci su tie rucky velmi vysoko. Ja mam 165 cm. Vdaka :slight_smile:
12. okt 2012 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som to vyriesila zatial takto dokial kupim fusak :grinning:
unoverzal nanozni :wink:
15. okt 2012 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotky som zabudla :grinning:
15. okt 2012 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojky, chtěla jsem se zeptat, zda by jste mi doporučily XLR na 5-ti měsíční holčičku?
17. okt 2012 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatá, nevedeli by ste mi poradiť? aký je rozdiel medzi xt 2011 a xt 2012, ďakujem moc, Zuzana
19. okt 2012 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzie na 2012 je zjednodusene polohovanie, iba zatiahnutim chrbatika, predtym to bolo na take packy...dalej v dizajne koliesok....a este pre novorodencov je pri nozickach taka nova ochranna sietka....to je mylsim vsetko.....
19. okt 2012 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem moc, viete mi poradiť kde kúpiť 2012 najlacnejšie? na maclaren.sk je za 285,-€ to je asi dobrá cena, však?
poradíte, či kúpiť 2011 za 250,-€ alebo 2012 za 285,-€ keď aj tých 35,-€ hrá u mňa rolu? :slight_smile: neviem, mala som už polohovanie zatiahnutím chrbátika na šporťáku brio go a rozpadlo sa mi hneď, to za výhodu nepovažujem, takže keď si odmyslím dizajn koliesok (i keď ten trojuholníkový reflex je oveľa krajší na 2012 - ale nemusím mať všetko však :slight_smile: ), a že už nemám novorodenca na ochranu nožičiek, tak mi bude teda stačiť aj tá 2011, či? chcela som len, aby spojenie tyčiek bolo oválnym znakom maclarenu a nie tak podlhovaste, a to tam budem na 2011 mať...poraďte prosím, ďakujem moc, Zuzana
19. okt 2012 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tanija, a to vy predávate tú maclaren vložku, pozerám ju, nemáte ešte aj inú na predaj....uvažujem teda nad tým čiernym xtčkom, niečím ho zjasniť, síce i tá tyrkys je pekná, díky zuzana
19. okt 2012 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanija133

ďakujem moc, viete mi poradiť kde kúpiť 2012 najlacnejšie? na maclaren.sk je za 285,-€ to je asi dobrá cena, však?
poradíte, či kúpiť 2011 za 250,-€ alebo 2012 za 285,-€ keď aj tých 35,-€ hrá u mňa rolu? emoticon neviem, mala som už polohovanie zatiahnutím chrbátika na šporťáku brio go a rozpadlo sa mi hneď, to za výhodu nepovažujem, takže keď si odmyslím dizajn koliesok (i keď ten trojuholníkový reflex je oveľa krajší na 2012 - ale nemusím mať všetko však emoticon ), a že už nemám novorodenca na ochranu nožičiek, tak mi bude teda stačiť aj tá 2011, či? chcela som len, aby spojenie tyčiek bolo oválnym znakom maclarenu a nie tak podlhovaste, a to tam budem na 2011 mať...poraďte prosím, ďakujem moc, Zuzana
19. okt 2012 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanija133
tanija, a to vy predávate tú maclaren vložku, pozerám ju, nemáte ešte aj inú na predaj....uvažujem teda nad tým čiernym xtčkom, niečím ho zjasniť, síce i tá tyrkys je pekná, díky zuzana
19. okt 2012 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzie Zuzka ak ti mozem poradit nekupuj novy ale pozri tu na bazariku..urcite sa tu najdu niektore ako nove za prijatelnejsiu cenu...
19. okt 2012 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzie Alebo pozri v Anglicku. Nepises aku farbu chces. Pozeram ze su tam do 200libier+postovne na SK (napr. cez SK dovozcu do 30eur)
19. okt 2012 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia__ ahoj mia, dáš prosím link? ďakujem Z
19. okt 2012 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 zdravim mirka, co ja viem, kukam po bazare strasne dlho, ale sa mi zdaju take vysedene, alebo ich mamicky nevedia poriadne odfotit, neviem....Z
19. okt 2012 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzie 2012 urcite je lepsi. Objednaj z UK.. http://www.pramworld.co.uk/maclaren-techno-xt-black
19. okt 2012 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nieje momentalne dostupny, ale ved hadam naskladnia..
19. okt 2012 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ifkael dakujem, uz som sa registrovala, neda sa kosik prepnut do €? Z
19. okt 2012 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ifkael ked som si to vynasobila stredom NBS tak mi s postou vysiel na 173€, preboha to nejak malo, nie? a aka je zaruka, ze mi ho ozaj dorucia :slight_smile: je to doveryhodna stranka, mate skusenost? Z
19. okt 2012 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ifkael ved nemusim mat cierny....ja som povodne chcela persian rose aj pre chlapca, len ma rodina odsudila, ze i ked ho chcem sice unisexovo obliekat, tak ho nemusim nasadat do ruzovych golfiek :slight_smile:
19. okt 2012 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzie joj zle som to 263€ by vysiel a tu 285€ zas taky rozdiel to nie je, Z
19. okt 2012 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzie cena x 1,2 rataj cca... Plus 50€ preprava- to sa oplati s niekym sa spojit a stranka je spolahliva;)

Tu na bazare je ruzovy xlr- aaaaaa, uuuzasny je! Len mm mi to nedovoli- ze ruzovy nie :/
19. okt 2012 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok