• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

9. februára 2016 
@ciernavila vrchne davas dole zozadu- prevlecies tu umelohmotnu sponu, bocne davas zase dole spred (smerom dozadu) a spodny tak ako pise ifkael :slight_smile:
22. nov 2012 o 17:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bambola
@ifkael
dakujem, tak to zajtra skusim
22. nov 2012 o 20:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj holky, můžete mi poradit vhodné stupátko/skejt ke kočárku Maclaren Techno XT? Díky

Jinak já mám na svém Maclarenu ten univerzální fusak :wink:
23. nov 2012 o 09:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@gucci malby tam ist bumprider, ale aj lascal robi nejake ktore sedi aj na maclaren, som to videla na nejakom videu. Ja som objednala lascal buggy board maxi, ale ten idem dat na hlboky kocik, este je aj mini a tusim universal, tak tusim ten universal tam ide.
23. nov 2012 o 22:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@gucci tu zrovna nie je maclaren ale ta konstrukcia je podobna: http://www.youtube.com/watch?v=EzcabauGvOg
23. nov 2012 o 22:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@ciernavila díky moc
24. nov 2012 o 10:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja mam maclaren quest, aj je perfektny...som uplne spokojna....akurat, co je take horsie, v zime, ked mame fusak, tak ho suchame po zemi...a to som naschval kupovala original fusak maclaren...tak sme radsej v zime pouzivali iny kocik...ale inak je super....
24. nov 2012 o 11:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja uz davam do XT len fusak buggy snuggle, teply nam netreba lebo ho vyberam casto von a beha vedla kocika. Teply Kaiser uz presuniem zo sportaka do hlbokeho kocika.
25. nov 2012 o 13:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mela bych zajem o koupi madla na kocarek maclaren, pokud byste ho nekdo nahodou prodal, tak prosim napiste na xjaninka1@seznam.cz. dekuji
26. nov 2012 o 11:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
madlo na maclaren aj ja kupim :slight_smile:))

a dnes sa synacik vyspinkal v pohode aj v maclerene volo :slight_smile:) len dal hlavickcu nabok a spaaaaaal.
26. nov 2012 o 19:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
26. nov 2012 o 20:43 • mamina19844
ja mam tiez maclaren quest a som s nim velmi spokojna. Hlavnou vyhodou je ze je lahky a samozrejme dozivotna zaruka. Dufam ale ze ju nikdy nevyuzijem :slight_smile:
27. nov 2012 o 10:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby madlo ste uz videli nazivo?lebo je na dve veci..ako sa onho oprie hned ide dole,je polohovatelne ale aj mimco to zlozi,takze nejaky vyznam to nema,len ze tam je..my sme ho dali po dvoch vyvenceniach prec,mala sa s tym hrala a stale to davala hore dole,nie je to ze das a drzi pevno...
27. nov 2012 o 19:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@salura77 kupim ho :slight_smile: hej, videla. Mala som ho, len s predchadzajucim xtckom som ho predala :(
27. nov 2012 o 22:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Az tak strasne lahucko sa hore-dole to madlo nepohybuje, ale ak babo velmi chce, tak s nim hybat samozrejme vie. Moja mala nastastie nechce :slight_smile: Ma na nom omotanu spiralku so zvieratkami a madlo neriesi, vobec ho neskusala sklapat. Skor ked tam ma to madlo, tak ju to tak nelaka vyskakovat z kocika :slight_smile:
28. nov 2012 o 21:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jej pozrite nehodilo by sa niekomu na maclaren? http://www.promaledobrodruhy.cz/eshop/zavazi-na-kocarek-buggyweights-p-1129.html Mne by sa to niekedy aj zislo snad.
29. nov 2012 o 22:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@ciernavila veru zislo niekedy...super vecicka...
30. nov 2012 o 10:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mela bych zajem o koupi madla na kocarek maclaren, pokud byste ho nekdo nahodou prodal, tak prosim napiste na xjaninka1@seznam.cz. dekuji
4. dec 2012 o 14:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ciernavila no hej, ale tlacit naviac este aj zavazia...
5. dec 2012 o 21:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mia__ jaj na to som nejak nemyslela :grinning:
5. dec 2012 o 22:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
13. dec 2012 o 22:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@lentila.g
Wau, len či budú aj u nás k mání, ta žtá je krásna
14. dec 2012 o 06:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@teegreen
@lentila.g mne to asi nejde otvorit...ja vidim len bmw maclaren..
14. dec 2012 o 06:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ifkael ked to zrolujes naspodok tak tam je toho viac-ale mne to Včera dlhšie načitavalo..
14. dec 2012 o 08:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ach, ano..trpezlivejsia musim byt
14. dec 2012 o 08:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@lencika dozivotna zaruka.... ale len ak si sa po kupe registrovala :wink: mne to totizto nikto nepovedal :angry: ale aj tak si myslim, ze mi je to nanic :slight_smile:
19. dec 2012 o 08:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dozivotna zaruka je len pre toho, kto si maclaren kupi...ak ho predate dalej uz to nieje aktualne
20. dec 2012 o 16:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ifkael ved to je jasne, ale povodny kupec sa musi zaregistrovat na internete do nejakeho casu od kupy (tak sa vlastne vlastne zabezpeci, ze je to povodny kupec a nie kocik z bazaru :slight_smile: )
21. dec 2012 o 12:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
žienky aká je dodacia doba z pramworldu? :slight_smile: koľko dní cca trvá kým príde :slight_smile: dík
22. dec 2012 o 18:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zabka1987 jsou to 3 max. 4 pracovní dny. :slight_smile:
22. dec 2012 o 19:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok