• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

2. októbra 2017 
@bambola tazsie sa tlaci quest a volo oproti xt a xlr ked mas v nom vacsie dieta.. Z toho dovodu som si nechala zajst chut na bmw :/
14. apr 2013 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je tu niekto kto by v blizkej dobe chcel objednavat z UK?

Xtcka nemaju skladom sice akurat, snad to je otazka kratkeho casu... Ja mam zalusk na xlr.. http://www.pramworld.co.uk/brand/maclaren/techno-xlr/maclaren-techno-xlr-charcoal-scarlet
14. apr 2013 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lili_h na denime sa da sklopit ta stireska, od 2012 je predlzovacia na denime...predtym tusim nebola...
@sasikas mne sa pre chlapcov paci ta nova modra na XT , a na QUeste ta modro zelena...Mne sa kedysi tiez nepacili dizajnovo Macy, ale teraz som do nich blazon....su to klasicke golfove palice, ale tie naj :wink:
14. apr 2013 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanija133 to mi ani zo srandy nehovor :frowning2: prosím odmeraj mi to nech odpadnem ... :unamused:
14. apr 2013 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanija133 aj mne sa paci nove tmavomodre xt
14. apr 2013 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ma_ta1975 neboj, nebude tak vysoky- ken nekupuj xlr. Za nim by Ta nebolo vidiet
14. apr 2013 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ifkael este su vssoke ceny, tak za cca 2 mesiace pojdu nizise tie nove modely 2013....aj minuly rok to tak bolo....teraz stoja xt okolo 211 a podju na 180, 190 E... a aj XLR si mylism ze pojdu nizsie....inac to mas za jedno..odtial sa ti neoplati objednavat s niekym, co kocik, co kus, to dalsie postovne 25 libier...Pekne je to XLR , ja zasa bluznim o tom novom Queste http://www.pramworld.co.uk/brand/maclaren/quest-sport/maclaren-quest-sport-2013-medieval-blue-jelly-bean-green :grinning:
14. apr 2013 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanija133 zas sa bojim aby bol.ale skusim to teda vydrzat... Kedy isli cca ceny dole? V lete?
14. apr 2013 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ifkael ja chcem XT...trošku si ma ukludnila :grinning: ale aj tak čakám na výšku... :unamused:
14. apr 2013 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanija133 ten je peknyyy. Ale mam vyskusane - tazsie dieta sa v nom tazsie tlaci....i ked- denim- hmmmmmm. Ten bol oblubeny kocik mojho muza
14. apr 2013 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ma_ta1975 no teraz som to merala, ruky mas vo vyske cca 104-106 cm.... :wink:
14. apr 2013 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ifkael ale bude, to isto...ved ich tam vsetky mali cely rok vsetky farby aj modely....Ja ratam aj skor, aj tak v maju budu uz nizise ceny...jun najneskor: aj minuly rok to tak bolo, mesiac, dva, bola vysoka cena...a pootm dali akoze akciu o 20, 30 libier nizsie...a uz to tak ostalo cely rok...Ja som vtedy uz v maji kupovala prvy cierny, a uz bol ta lepsie cena.... Veru, ja viem ze asi predycham ten QUest.....len vymyslam...maly sa vozi tiez uz malo....XT cko je super....
14. apr 2013 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ifkael no fakt neviem co si predstavujete po tazkym tlacenim :confused: ale vravim, ja v nom tlacim dieta, ktore ma 14kg, naobliekana plus vo fusaku a pod kocikom a na rukovati nakup na cely tyzden, a v pohode :slight_smile: nikdy som si nepomyslela, ze sa blbo tlaci.
14. apr 2013 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanija133 no neni to také strašné :angry: ideme teraz do Lauga tak si to idem ošahať a prekukať trocha inventury im nezaškodí... :stuck_out_tongue_closed_eyes: dík
14. apr 2013 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tanija133 ja som predychala stokke.... Cize maclarenom este usetrim :slight_smile:))
14. apr 2013 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bambola ale to len baby hovoria, tie co si skusili aj XT aj QUesta, ze Quest v porovnani s XT sa tlaci tazsie...moj ma uz teraz 18 kg, neviem ci by som ho ultacila v Queste, ked v XT tlacim o zivot.... :wink: Ono je to pravda, ze napr. BEe plus isiel brutlane lahko....fakt sam...tam si nemusela tlacit nic... :wink: ale pre mna bol inac naprd...
14. apr 2013 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bambola hmm... Mala som volo aj questa, aj xt - mam vyskusane
14. apr 2013 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ifkael Ale ty uz stokke fakt nepotrebujes....dobre si spravila ze si ho predychala....he, he....ja nastastie nemusim Stokke..tak to som tiez usetrila za cele kocikovanie..aspon nieco drahe sa mi nepaci.... :grinning:
14. apr 2013 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanija133 a bee... Ked bol odparkovany v obyvacke kraaaaaasny... Som sa tesila...ale jazdne vlastnosti vonku- eeee veru pre nas. A za tie prachy.

Tak budem cihat :slight_smile: na ceny... Ked zbadas ze uuuuuz su lacnejsie daj vediet
14. apr 2013 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ifkael ja som si svojho casu vychutnala aj Bee , mala som ho rok, od pol roka maleho, ako otocny az do roku a pol maleho, potom uz len Maclareny...Snimi som ovela viac spokojna, hlavne POHODLNY kocik.......do terenu som mala sportak, a BEe do nakupakov, ten bol iba za krasny kocik....Ale ako jediny, to nehrozi.... :wink:
Dam vediet ked zbadam nizsiu cenu...
14. apr 2013 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ma_ta1975 tak daj potom vediet, co si poskusala...bola som minuly tyzden, Mali XLR modry a ruzovy, Questa modreho a BMW...ten ruzovy, nie som si ista, ci bol XLR alebo XT.
14. apr 2013 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ifkael som tym chcela naznacit, ze ste fajnovky :grinning: :grinning: (ber to s humorom samozrejme :wink: )
14. apr 2013 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@bambola :slight_smile:))

Mat babu- taky pekny lulu guiness questa by sme mali a nedala by som ho z domu...alebo ako mas Ty.

Pre chalanov niiiiiic
14. apr 2013 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ifkael mne sa paci celkom aj beetles yellow submarine :slight_smile:
14. apr 2013 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola mne nie :/
14. apr 2013 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola prosim ta, ta podnozka na Questoch sa da zdvihut , ze?
14. apr 2013 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanija133 da :slight_smile: az na triumphe sa neda
14. apr 2013 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
14. apr 2013 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ma_ta1975 ahoj, ja mam 160cm a asi by som aj kvoli vyske sla radsej do questa - je nizsii ako xt. dnes som mala moznost vyskusat questa v terene a bola to pohodicka, nebolo to take hrozne ako som sa bala. sli sme parkom, mierne nerovny povrch, sem tam kamienky, trava. dalo sa krasne zvladnut. s xt by to bolo asi jednoduchsie, ale zas je to vyssi a tazsi golfak. pozri co mi k tomu "tazsiemu ovladaniu" questa napisala profesionalna questacka @bambola o par prispevkov vyssie :grinning: ako to xt ma stale laka ale asi nakoniec bude predsa len quest denim :grinning:
14. apr 2013 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@drake a mas denim 2012? dnes som totiz skusala denim u kamosky a nemal predlzenu striesku. chcem zajtra kupit quest denim z pramworld - dufam ze to nie je kolekcia 2011. Odkial si ho kupovala ty?
14. apr 2013 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok