Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

vlnka81
17. apr 2013

@tanija133 tu citronikovu si pamatam, chutnucka je ! tusim si to mala niekde aj v teme odfotene v kociariku 🙂 ja este uvidim ako budem pouzivat questa - ako casto a potom pojdem na virtualne nakupy podloziek 😀 jasne ze si zoberiem original maclaren, to sitie len pre tych kt si nevedia vybrat z originalov 🙂 ja budem mat asi problem pri tych originaloch neskrachovat 😀
inac ano, my tu mame blaznive ceny, napr. podpiry od anita.sk tu maju za 50eur, ja som si v KE tu istu kupila za 28eur!
a denim quest mi dojde dufam uz buducu stredu, dam hned vediet 😉 jupppi, ja sa uz neviem dockat 🙂

tanija133
17. apr 2013

@vlnka81 a odkial si objednavala? z Pramw?ak ano, tak si mala si hned zobat aj nejake podlozky...tam maju najlacnejsie...no potom daj vediet ked pride.... 😉

fragola21
17. apr 2013

Kto preda madlo na maclaren?

vlnka81
17. apr 2013

@fragola21 aj ja zhanam madlo 😀 daj vediet ak sa ti podari, good luck 😉

vlnka81
17. apr 2013

@tanija133 asi som mala, ale nevedela som sa rozhodnut, a mne sa paci ten sunshine stripe 😉 ale zobrala som drziak na flase, aspon nieco 😉 ale nechapem ako pw moze mat tak lacne podlozky ked sam maclaren ich predava tak draho 😕

ifkael
17. apr 2013

Kocky- mate niekto xlr? Nemate fotky s dietatom v kociku?

sasikas
17. apr 2013

caute kocky...
tak som sa po dlhom rozhodovani rozhodla pre maclaren xt, len sa chcem vas skusenejsich spytat, ci sa v prevedeni denim robi iba quest, alebo aj xt?....na nete som vsade nasla iba quest.....z tych farieb pre xt akosi neviem vybrat nic co by sami pozdavalo pre chlapca... 😖

kafoditka
17. apr 2013

@sasikas denimovy je iba guest.. ja mam cierne xt a mam ho uz obkukane 😒 volila by som bud modry alebo farbu champagne, ten je velmi elegantny 😉

kafoditka
17. apr 2013
sasikas
17. apr 2013

@kafoditka no presne, ja som mala doteraz vsetky kociky cierne, tak uz do ciernej nechcem ist,ormzela ma.... rozmyslam tiez nad tym modrym, nejaku podlozku do toho, to by slo....champagne je krasny, len mam bezovy stokke a to mi pride potom farebne take moc podobne, tak nech je zmena trochu... 😀 😉 ten denim by sa mi pacil ach jo.... 😖

ifkael
17. apr 2013

@sasikas este ten tmavomodry xt je pekny- ale nieje na pramworlde skladom.

Ja rozmyslam nad xlr cierno/cervenym alebo xt -ale ten je na pramworlde len dievcensky a kremovy- cierny a tmavomodry nieje skladom...

kafoditka
17. apr 2013

@sasikas @tanija133 ma v albume Miskove kociariky modry xt aj s podlozkou, velmi pekne to ukaze, tak skus pozriet 😉

sasikas
17. apr 2013

@ifkael jj ten tmavomodry je tiez pekny....niecim svetlym to potom ozivit..... 😎 pre babu by som vedela hned vybrat.... 😅

kafoditka
17. apr 2013

@ifkael nuna ta uz omrzela? 😎 ci tvoj muz smuti za maclarenom 😀

kafoditka
17. apr 2013

@sasikas chvilu mi o tom hovor, ja mam tiez chlapca 😎

ifkael
17. apr 2013

@kafoditka svokra si mysli ze lepsi kocik ako nuna nieje- jej vyhovuje.. A muzovi to je jedno...uz... :D

tanija133
17. apr 2013

@vlnka81 jasne ten sunshine je pekny, je pravda ze tam nemaju moc na vyber na PW podlozky, ale aj ta s pomarancami nie je zla do denimu za tie prachy... 😉 http://www.pramworld.co.uk/brand/maclaren/macla..., alebo aj tato futbalkova z bazariku je fajn do denimu, tu som kedysi chcela... https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/i6nz/pod... , ale jasne , je to na tebe, vyber co sa tebe paci....Ja si mylsim ze na PW su prato take lacne, lebo je to uz len nejaky vypredaj, asi rok tam z podloziek nic nepribudlo....

tanija133
17. apr 2013

@sasikas tak si kup questa denim ked sa ti paci, ked mas este Stokke popri Maclerene, tak to QUest bude stacit ako druhy kocik, ci? ....Jj, je maly vyber farieb pre XT cka, take nudne, ale ten novy modry mne sa velmi paci....je to taka pekne modra, medival Blue, videla som nazivo v tejto farbe XLR....a fakt krasna....no ked ho nemaju skladom, tak co ,ked objednas, snad ho doplnia skladom....oni su rychly velmi... 😉

vlnka81
17. apr 2013

@tanija133 ta futbalova je fakt pekna. ty si hrozny provokater 😀 som si povedala, NIE, podlozky az ked zistim ze s nim vela jazdim 😀 a uz sa mi zbieraju tipy 😉 maleho obliekam hlavne do modreho (zelena, moja oblubena farba mu vobec nepristane, to je skadal!) taak a aspon mam odovodnenie preco ju hned teraz nekupit 😀 ale to madlo by sa mi zislo, hmmm

tanija133
17. apr 2013

@kafoditka jaj, ja keby mam babu, normalane by som dala ten XT Persian Rose....vyrazny super, ruzovy....uz tie vsetky odtiene modrej mi lezu na nervy.... 😀

kafoditka
17. apr 2013

@tanija133 noooo co nie je, moze byt 😎 😎

tanija133
17. apr 2013

@vlnka81 ja by som tiez podlozky furt nakupovala...ale uz mi fakt netreba...jasne ved uvidis, ale futbalkova za tie prachy uz potom nebude.....a zide sa ti uvidis....he, he 😀 ja som tiez neznasala 2 roky zelenu na malom...ale z tej modrej na vsetky sposoby s bielou mi uz leze na nervy, tak uz som zacala terza na leto aj sem tam zelene nieco kupovat... 😉 madlo si neskusala zvlast od tej z bazariku?

kafoditka
17. apr 2013

@tanija133 napodobne som na tom s modrou 😀 na leto ma Filip uz garderobu kupenu, modre je len jedno jedine tricko 😎 ostatne su pestre, farebne a vies co? prevlada zelena 😀

vlnka81
17. apr 2013

@tanija133 napisala som jej nech navrhne akukolvek cenu - neozvala sa. tak nechcem tlacit. stale premyslam ci mam ist do toho celeho. ale asi nie. to by som nakoniec skoncila s dvoma questami a nic by som nepredala 😀
ja som malemu nakupila 3 zelene tricka a dve orandzove a chuda vyzera v tom hrozne. tak som presedlala na tyrkys, modru, sivu, cervenu. vsak uvidime dokedy 😀 mna tiez vzdy vsetko rychlo omrzi a potom len kalkulujem a kombinujem 😎

fragola21
17. apr 2013

Hej skusala som si dat aj ja inzerat ze som ochotna dost zaplatit za neho aj sem tam kuknem ci ho niekto neponuka. A nic :(

fragola21
17. apr 2013

No sem tam kuknem a stale nic :((( som ochotna dost zaplatit a nic. Uz som si dala aj ja inzerat aj sem tam kuknem a nic :(((

drake
17. apr 2013

@vlnka81 ja som si na d enim kupila univerzalny nanoznik cierny a super drzi bohate stacil 😀 a cez zimu tam mala keiser fusak bezovy 😀

sonicka27
18. apr 2013

@ifkael Ak chcete vidieť foto XLR aj s dieťaťom, mám v albume...malý má 29 mesiacov... 🙂..aj tá vaša nuna vyzerá super len tá malá strieška ma odrádza...

Už mám objednaný aj XT 2013 medieval blue..no príde mi až o dva týždne a už čakám tri...to čakanie je hrozné..XT bude pre mladšieho a XLR pre staršieho... 🙂

ifkael
18. apr 2013

@sonicka27 dakujem ;)

Nuna je fajn ale ja chcem maclaren kvoli streche..

ifkael
18. apr 2013

@fragola21 www. maclaren.pl maju madla