Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

almita
20. júl 2011

@kvetinqa jedine,ze ti ho niekto prepravi ako batozinu,ale to je naozaj na dlhe lakte 😉 ja som tam nasla tak lacne kociky a preprava stala pomaly tolko isto ako kocik.Mam tam aj znamych,tak sme vymyslali ako to sem dostat,ale toto bola jedina lacnejsia moznost.

dara29
20. júl 2011

kočky inak ho má na stránke aj babymarket len či je,je otazné

kvetinqa
20. júl 2011

@almita ja som mala kocik poslany ako darcek a aj s postovnym ma vysiel menej ako tu

kvetinqa
20. júl 2011

@dara29 nie je

dara29
20. júl 2011

a ked nie sú schopný ho zohnať tak nech si ho dajú het))))))

almita
20. júl 2011

@dara29 mozno uz ho vedia zohnat,kamoska tam volala tusim vo februari a to bolo neaktualne.

ellysa
20. júl 2011

ten pásikavý je nádherný, len keď som sa pýtala v BM, že kým by prišiel kočík tak mesiac 😕 to bude aj zima

lodgermaniacka
20. júl 2011

@kvetinqa dik 😉 😉 😉 🙂 žial poriešim až po dovolenke, dnes už nestiham ☹

lodgermaniacka
20. júl 2011

@ellysa ty si chcela pre malu namornícky? 😨

mici111
20. júl 2011

@lodgermaniacka nie nie 🙂 my sme sa pytali na quest denim a hovorili, ze mesiac a pol minimalne..takze nehrozi, ked to chce na leto hlavne..

bambola
20. júl 2011

@lodgermaniacka ty.... 😠 😀 precackany asi nieje to spravne slovo, proste mi nejako juicy nereze 😉 aj ked hned ruzovu kombinaciu zboznujem, vsak aj ja mam taky 😀
inac ten lacoste je uzasny 😵 akurat ja by som sa bezovej farby bala 😒

baby ani nehovorte o cenach , mna moj quest vysiel na 250€ 😠

almita
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ellysa
20. júl 2011

@lodgermaniacka nie ja som pôvodne chcela denim, ale akože čakať mesiac a pol eee, najlacnejší som našla v UK za 155 libier, takže s dovozom, by to bolo tiež cez 200 EUR, tento bude v poho, aj keď si myslím, že tohtoročná kolekcia je najnudnejšia, rok 2009 bol super

lodgermaniacka
20. júl 2011

@bambola ty maš podla mna jeden z najkrajších questov 😉 🙂 tak nemaš čo lutovať a myslela som či sa ti nezda prečačkany ten modry namornicky, dufam že bude ešte o týžden v ponuke, hned ho potom objednam 😝

lodgermaniacka
20. júl 2011

@mici111 @ellysa aha, no ten denim je nadherny, ale ved by prišiel už na zimu 😎 a vychadza fakt dosť 😒

bambola
20. júl 2011

@almita pozerm na tie fotky ale quest ide isto viac do lahu, moja mala neni tak vysoko. teda ide len po kosik ale je viac v lahu
@ellysa ked sm ja kupovala quest tak mali denim na kosickej v pre deti, ale tak to je uz davno, uz asi nemaju 😅
@lodgermaniacka nie, ten namornicky sa mi paci 🙂 a dakujem za pochvalu 😉 nelutujem ,ja som ho proste chcela 😀 ale tak mama len jeden 😉 tak som pustila 😀
inac mne sa velmi paci aj tento 😉
http://www.babymarket.sk/sk/4229/14/maclarenkoc...
na tom tretom obrazku je super 🙂 ale prave kukam na tu cenu 😕 tak ides zase do maclarenu 😉

mici111
21. júl 2011

@bambola ale @almita ma triumha a nie questa 😀 😀 😀

bambola
21. júl 2011

@mici111 ja viem. a? 😕 ja len, ze napisala k obrazkom, ze triumph ide do lahu ako quest, tak som napisala, ze mne sa zda, ze mam quest viac v lahu ako triumph na obrazkoch 😉

kvetinqa
21. júl 2011

@bambola suhlas. aj moj quest ide viac do lahu 🙂 ten zlty je fesak. ach jaj, neviem, ci ten moj quest nevymenim 😀

mici111
21. júl 2011

@bambola jaaj, sorac, tak som nepochopila 😀 😀 jasne, ze quest ide do vacsieho lahu ako triumph 😀 😀

almita
21. júl 2011

@bambola
@mici111
@kvetinqa kocky ja som napisala,ze ked rozopnem ten popruh,tak ten lah je az k nakupnemu kosiku,pretoze quest to tak ma tiez 😉 Nehovorim avsak,ze ten lah je rovnocenny.Podla mna to maju tie sedacky kazda iny sklon,preto aj lah v konecnom dosledku vyzera u kazdeho kociku inak 😕

almita
21. júl 2011

@bambola som si pozerala tvoj quest,ten je velmi pekny 🙂 ,prosim ta ako sa polohuju tie nozicky?

ellysa
21. júl 2011

baby tak mám po queste vypredali mi ho pred nosom, ma je...neeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😠 😠 😠 😠 😠 😠

bambola
21. júl 2011

@almita vdaka, to robi to dieta 😀
na prvej foto (tej reklamnej) vidis ten spodok zahnuty, to zahnutie uz triumph nema, a ked kuknes tretiu a stvrtu foto tak to mala ma zdvihnute. dviha sa to takymi vysuvacimi packami zboku konstrukcie, ktore su spojene vpredu takou paskou, teda ked potiahnes packy tie drzia boky a paska je uplne vpredu takze ta drzi predok. na stvrtej foto trosku zboku vidno tu páčku. no snad si ma pochopila 😅 ak nie tak skusim este raz 😀
inac ja malej este stale dviham nohy lebo este nedociahne na ten gumeny stojak a nepride mi moc pohodlne aby jej tak viseli 😕

frlka
21. júl 2011

ahojte. viete mi niekto poradit, ze ktory kocik z tejto zn. je najlepsi pre dieta vysoke 101 cm? dcerka ma len 2,5r. a je riadne vysoka. Potrebujem golfac, kde sa este mesti 😀 Mam doma bjcm, ale je obrovsky, tak predavam a hladam skladne golfky. Vdaka vopred za radu. 😉

mici111
21. júl 2011

hehe, tak maclaren objednany 😀 😀 😀

ellysa
22. júl 2011

@frlka no na 2,5 roka by asi stačil aj triumph,ale čo som čítala má nosnosť do 15 kg, potom rovnaký veľkosťou je quest, má nosnosť do 25 kg, je aj viac polohovací, ale to vám už asi moc netreba
pozri video, triumph ten druhý chlapček má isto aspoň 3 roky

https://www.youtube.com/watch?v=gjOW_Y8E-dM
frlka
22. júl 2011

@ellysa dakujem, pozrela som vidoa, aj XT aj XLR aj triumph, ak kupim, tak najviac sa mi paci XLR, je najlepsi. Len ta cena ☹ ved uvidime. najprv musim predat, co mam doma 😀 este raz vdaka. 😉

dara29
22. júl 2011

@mici111 a aký si si objednala?

mici111
22. júl 2011

@dara29 quest sport 2010 charcoal - raspberry 😀 za dobru cenu..no nekup to..teraz sa musim zbavit plika 😀 😀 😀 aj ked mi je ho luuuto dat prec, ked on je taky krasny 😵 ale uz nemam kde skladovat tie kociky 😅