Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

ifkael
3. feb 2014

@botega ja myslim ze nemas sa coho ;) a vo stvrtok / piatok mas kocik doma. Co si brala?

botega
3. feb 2014

@ifkael
objednavala som mamas and papas - sola, paradna cena a skvela farba...no len teraz netrpezlivo cakam na nejaku info, ze co a ako a kedy... lebo to potvrdenie kreditky ma celkom zneistilo... u teba nic take nechceli?

olivia97
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ifkael
11. feb 2014

@botega kocik prisiel?

botega
12. feb 2014

@ifkael ano ano, prisiel 🙂 sme nadmieru spokojni...objednavali sme v pondelok a v piatok uz bol doma 🙂

ifkael
13. feb 2014

@lenkaleg taska na bok kocika dorazila.... Uz len kocik..stale neviem ktory ...

silviaaa21
13. feb 2014

Ahojte kočky. Včera mi prišlo moje nové XT 2013 modré a zatiaľ som s ním veľmi spokojná. Objednávala som v pondelok a včera už bolo u mňa a za super cenu 205,- úplne nové. Pôvodne som chcela PP sí alebo Cybex Callisto, ale na predajni ich nemali, tak som kukla na MC a hneď sa mi zapáčil. Tú registráciu treba poslať poštou, alebo sa dá aj cez net. Nemá niektorá náhodou toto madlo?
http://www.sklep-tosia.pl/inny-barierka-do-wozk...

ifkael
13. feb 2014

@silviaaa21 daj foto 🙂

lenkaleg
13. feb 2014

@ifkael dobraaaa....a aka taska je to, kolko priecinkov ma.....oplati sa to kupit? A kde si kupovala?
No takto...uz vies aky typ alebo nad typom rozmyslas, ci nad farbou.....Uz som ti napisala BMW strieborne, prinajhorsom modre.....🙂))))))))))).......ked som pozerala tvoje kociky, tak nie je o com.....ved ty mas tiez rada IN kociky, kazeho uputaju no tak 🙂))))
Ale rozhodnut sa musis sama 🙂

ifkael
13. feb 2014

@lenkaleg to je ta mala taska, na bok kocika. velky messenger som nechcela kupovat - to mi pride zbytocne.

ifkael
13. feb 2014

@lenkaleg tu je ...

lenkaleg
14. feb 2014

@ifkael hej hej, viem o aku tasku ide, len ze ci je to uzitocne, ja som nad tym rozmyslala tiez. a z akej stranky si to kupovala.

ifkael
14. feb 2014

@lenkaleg z malviku. Urcite ano, aspon u nas vyuzita bude.

lentila.g
18. feb 2014

porovnanie xt a bmw keby niekto sa nevedel rozhodnut ako ja 🙂

http://mamawozibardziej.blogspot.sk/2014/01/mac...

tanija133
19. feb 2014

@lentila.g zlato Bmw ma lepsi dizajn, ale XT je praktickejsie , priestranejsie, dlha strieska, vysuvatelne rucky, podnozka na nohy, polohovanie normlane....veci ktore velmi ocenis....Ved uz si ho dopraj 😉

gabii83
19. feb 2014

@mici111 ahojte bude anti-gravity školenie s možnosťou otvorenia vlastného štúdia nemate záujem?ja idem kto sa pridá?

ciernavila
21. feb 2014

jej tu tasku na maclaren co sa dava na bok mam i ja...m ale dotaz, ste tu niekto kto mate vyhradne len tento golfac ako hlavny kocik? Ja som vcera predala moju trojkombinaciu a nechala som si len moj XT. Mala ma 14 mes, starsi na stupatku lascal buggy /bude mat 3/. Stupatko mi ide dat i na maclaren. MYslite ze to dam len s tymto jednym? Sice do kosika tolko nenarvem ale ja zvyknem vesat i igelitky na uchyty. Aj celu zimu okrem velkych nakupov som jazdila len s nim.

jadie
21. feb 2014

Já mám taky Techno XT jako jediný kočár, prodala jsem všechny, co jsme měla jiné. Malý má 16 měsíců. A taky mám stupátko, i když teda lascala ne, mám bumprider, jsem ho nakonec upřednostnila před lascalem. A taky věším igelitky na úchytky a mám normálně tašku na maclarenovi, normální, ne na boku, nikdy se nepřevrátil. Ovšem jednou se mi převrátil se stupátkem lascal 🙂

petka73
22. feb 2014

@silviaaa21 Ahoj, môžem sa opýtať, kde si kupovala xt? Ďakujem 🙂

silviaaa21
23. feb 2014

@petka73 Ahoj kupovala som ho cez eloshop, ale už nemajú XT 😒 , teraz ponúkajú quest. Skús tam napísať a spýtať sa, možno ho znova budú mať.

petka73
25. feb 2014

@silviaaa21 ďakujem, majú len ten quest, aj to za takú cenu, čo si kúpila XT. Veľmi dobre si vystihla 🙂

Práve uvažujem, čo je lepšie, či quest alebo XT, chcem to ako druhý kočík do auta, na nákupy, dovolenky. Baby, čo myslíte?

intuition
25. feb 2014

ahoj, ja mam maclaren techno XT, som max spokojna, kedze velky kocik som zlomila, potrebovala som kocik aj na neskor -cize zimu.Som spokojna, pretlacila som aj sneh, ale triumph a quest maju mensie kolieska.(neviem)Zalezi aj ako chces vyuzivat ci len cez leto a po obchodoch, alebo celorocne brazdit mesto ako ja..Ja som si ho dala doniest z anglicka tam ma stal podstatnejsie menej tu stoji cca 300 eur, a tam to bolo okolo 170 eur plus kurier okolo 20 eur -ale kupoval ho tam jeden kamarat a posielal cez nejaku prepravnu spolocnost .

intuition
25. feb 2014

@petka73 na dovolenky urcite postaci quest...ma aj lepsiu cenu aj je vahovo lahsi...

hornaulica
25. feb 2014

Ja mám skúsenosť s Maclarenom XLR, je to velmi dobry sympaticky sportovy kocik. Velmi dobre a lahko sa s nim manipuluje. Zvlada dobre aj obrubniky.

ifkael
28. feb 2014

@lentila.g uz si rozhodnuta?

Ja nie :D

lentila.g
28. feb 2014

@ifkael bola som pozrieť v BM silver je krásny,aj čierny ale to polohovanie je take ze predkloní sa a ide maly k zemi ako yoyo ale je prepracovaný a krajší ako quest

ifkael
28. feb 2014

@lentila.g Ako myslis ze ide do sedu ked maly potiahne za pasy? Ci vyleti zo sedacky?

Ja potrebujem na dovolenku a v lete- zoo a ine, aby sa mi mal kde vyspat.

Tak mam chrobaka ci len maclaren...alebo velku trojkolku na leto...

lentila.g
28. feb 2014

@ifkael áno ze ked sa predkloní zo sedu do predu tak ma to vôľu ešte viac ísť...(padať na "ústa")..ale môj je vymyselník...ale je krásny krásny
Ja mám scoot zasa v hlave...

ifkael
28. feb 2014

@lentila.g tiez ako alternativa nieje zly...hmmm.
Skusali ste ho?

ifkael
28. feb 2014

@lentila.g

https://www.youtube.com/watch?v=MYKmT1JFmqo

celkom v pohode aj pre vacsie dieta