• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

21. apríla 2017 
@botega ja myslim ze nemas sa coho ;) a vo stvrtok / piatok mas kocik doma. Co si brala?
3. feb 2014 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ifkael
objednavala som mamas and papas - sola, paradna cena a skvela farba...no len teraz netrpezlivo cakam na nejaku info, ze co a ako a kedy... lebo to potvrdenie kreditky ma celkom zneistilo... u teba nic take nechceli?
3. feb 2014 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
7. feb 2014 o 21:33 • olivia97
@botega kocik prisiel?
11. feb 2014 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ifkael ano ano, prisiel :slight_smile: sme nadmieru spokojni...objednavali sme v pondelok a v piatok uz bol doma :slight_smile:
12. feb 2014 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lenkaleg taska na bok kocika dorazila.... Uz len kocik..stale neviem ktory ...
13. feb 2014 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky. Včera mi prišlo moje nové XT 2013 modré a zatiaľ som s ním veľmi spokojná. Objednávala som v pondelok a včera už bolo u mňa a za super cenu 205,- úplne nové. Pôvodne som chcela PP sí alebo Cybex Callisto, ale na predajni ich nemali, tak som kukla na MC a hneď sa mi zapáčil. Tú registráciu treba poslať poštou, alebo sa dá aj cez net. Nemá niektorá náhodou toto madlo?
http://www.sklep-tosia.pl/inny-barierka-do-wozka_p2303
13. feb 2014 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silviaaa21 daj foto :slight_smile:
13. feb 2014 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ifkael dobraaaa....a aka taska je to, kolko priecinkov ma.....oplati sa to kupit? A kde si kupovala?
No takto...uz vies aky typ alebo nad typom rozmyslas, ci nad farbou.....Uz som ti napisala BMW strieborne, prinajhorsom modre.....:slight_smile:))))))))))).......ked som pozerala tvoje kociky, tak nie je o com.....ved ty mas tiez rada IN kociky, kazeho uputaju no tak :slight_smile:))))
Ale rozhodnut sa musis sama :slight_smile:
13. feb 2014 o 20:47  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lenkaleg to je ta mala taska, na bok kocika. velky messenger som nechcela kupovat - to mi pride zbytocne.
13. feb 2014 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkaleg tu je ...
13. feb 2014 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ifkael hej hej, viem o aku tasku ide, len ze ci je to uzitocne, ja som nad tym rozmyslala tiez. a z akej stranky si to kupovala.
14. feb 2014 o 07:58  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkaleg z malviku. Urcite ano, aspon u nas vyuzita bude.
14. feb 2014 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
porovnanie xt a bmw keby niekto sa nevedel rozhodnut ako ja :slight_smile:

http://mamawozibardziej.blogspot.sk/2014/01/maclaren-bmw-buggy-vs-techno-xt.html
18. feb 2014 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lentila.g zlato Bmw ma lepsi dizajn, ale XT je praktickejsie , priestranejsie, dlha strieska, vysuvatelne rucky, podnozka na nohy, polohovanie normlane....veci ktore velmi ocenis....Ved uz si ho dopraj :wink:
19. feb 2014 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mici111 ahojte bude anti-gravity školenie s možnosťou otvorenia vlastného štúdia nemate záujem?ja idem kto sa pridá?
20. feb 2014 o 00:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej tu tasku na maclaren co sa dava na bok mam i ja...m ale dotaz, ste tu niekto kto mate vyhradne len tento golfac ako hlavny kocik? Ja som vcera predala moju trojkombinaciu a nechala som si len moj XT. Mala ma 14 mes, starsi na stupatku lascal buggy /bude mat 3/. Stupatko mi ide dat i na maclaren. MYslite ze to dam len s tymto jednym? Sice do kosika tolko nenarvem ale ja zvyknem vesat i igelitky na uchyty. Aj celu zimu okrem velkych nakupov som jazdila len s nim.
21. feb 2014 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Já mám taky Techno XT jako jediný kočár, prodala jsem všechny, co jsme měla jiné. Malý má 16 měsíců. A taky mám stupátko, i když teda lascala ne, mám bumprider, jsem ho nakonec upřednostnila před lascalem. A taky věším igelitky na úchytky a mám normálně tašku na maclarenovi, normální, ne na boku, nikdy se nepřevrátil. Ovšem jednou se mi převrátil se stupátkem lascal :slight_smile:
21. feb 2014 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silviaaa21 Ahoj, môžem sa opýtať, kde si kupovala xt? Ďakujem :slight_smile:
22. feb 2014 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petka73 Ahoj kupovala som ho cez eloshop, ale už nemajú XT :unamused: , teraz ponúkajú quest. Skús tam napísať a spýtať sa, možno ho znova budú mať.
23. feb 2014 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silviaaa21 ďakujem, majú len ten quest, aj to za takú cenu, čo si kúpila XT. Veľmi dobre si vystihla :slight_smile:

Práve uvažujem, čo je lepšie, či quest alebo XT, chcem to ako druhý kočík do auta, na nákupy, dovolenky. Baby, čo myslíte?
25. feb 2014 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, ja mam maclaren techno XT, som max spokojna, kedze velky kocik som zlomila, potrebovala som kocik aj na neskor -cize zimu.Som spokojna, pretlacila som aj sneh, ale triumph a quest maju mensie kolieska.(neviem)Zalezi aj ako chces vyuzivat ci len cez leto a po obchodoch, alebo celorocne brazdit mesto ako ja..Ja som si ho dala doniest z anglicka tam ma stal podstatnejsie menej tu stoji cca 300 eur, a tam to bolo okolo 170 eur plus kurier okolo 20 eur -ale kupoval ho tam jeden kamarat a posielal cez nejaku prepravnu spolocnost .
25. feb 2014 o 12:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petka73 na dovolenky urcite postaci quest...ma aj lepsiu cenu aj je vahovo lahsi...
25. feb 2014 o 12:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ja mám skúsenosť s Maclarenom XLR, je to velmi dobry sympaticky sportovy kocik. Velmi dobre a lahko sa s nim manipuluje. Zvlada dobre aj obrubniky.
25. feb 2014 o 16:31  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lentila.g uz si rozhodnuta?

Ja nie :D
28. feb 2014 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ifkael bola som pozrieť v BM silver je krásny,aj čierny ale to polohovanie je take ze predkloní sa a ide maly k zemi ako yoyo ale je prepracovaný a krajší ako quest
28. feb 2014 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lentila.g Ako myslis ze ide do sedu ked maly potiahne za pasy? Ci vyleti zo sedacky?

Ja potrebujem na dovolenku a v lete- zoo a ine, aby sa mi mal kde vyspat.

Tak mam chrobaka ci len maclaren...alebo velku trojkolku na leto...
28. feb 2014 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ifkael áno ze ked sa predkloní zo sedu do predu tak ma to vôľu ešte viac ísť...(padať na "ústa")..ale môj je vymyselník...ale je krásny krásny
Ja mám scoot zasa v hlave...
28. feb 2014 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lentila.g tiez ako alternativa nieje zly...hmmm.
Skusali ste ho?
28. feb 2014 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lentila.g http://m.youtube.com/watch?v=MYKmT1JFmqo celkom v pohode aj pre vacsie dieta
28. feb 2014 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok