Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

lentila.g
9. máj 2014

@e.lle v kamenom

e.lle
10. máj 2014

kočky neviete mi poradiť či kúpiť ako jeden kočík xlr alebo staci xt?? podľa porovnaní by malo byť xlr o niečo širšie, ale neviem ako to je s používaním.
díky moc

silviaaa21
11. máj 2014

@eviq pramworld.co.uk

ifkael
11. máj 2014

@e.lle xt Vam staci

e.lle
12. máj 2014

@ifkael aj som si myslela ;) dakujem

e.lle
12. máj 2014

@jeanka na maclaren.sk maju tusim vsetko co je na stranke skladom a hned posielaju.

jurinda
15. máj 2014

nepredava niekto BMW tiez sa mi velmi paci

havana_frost
23. jún 2014

má niekto Maclaren Ryder, viete mi dať nejakú rezenciu? Vďaka 🙂

dolcegucci
7. júl 2014

Baby ktora dobra dusa by mi premarala dlzku a sirku spodnej sedacky na xt?moooc dakujem

fila1985
22. júl 2014

ahojte prosim vas neviete niekto ci je lepsi maclaren quest denim alebo maclaren bmw?

e.lle
24. júl 2014

Ahojte,prosim vas neviete ako dam dole striesku z xt?? Potrebovala by som oprat

kafoditka
25. júl 2014

@e.lle striesku z xt dole nedas, ja ho cistim tak, že na záhrade celý vystriekam hadicou, potom vykartacujem praskom na čierne pradlo a znova vystriekam hadicou. Necham uschnúť na slnku. Vždy je ako nový a to ho mam už tri roky 😉

kafoditka
25. júl 2014

@dolcegucci šírka sedacej časti je 31cm, dĺžka bez polohovania noziciek je 23cm , s polohovanim keď je hore zacvaknuté, je to 36cm

dolcegucci
25. júl 2014

@kafoditka dakujem,uz mame doma 🙂

kafoditka
25. júl 2014

@dolcegucci a spokojnosť? 😊

dolcegucci
25. júl 2014

zatial sme este nevysli s nim von 😀 na dovolenke otestujeme 🙂 ale pred tymto som mala elodie details a mal vacsie sedenie tak som trosku olutovala ze som predala a kupila maca ☹ no vsak uvidim pri jazdeni 🙂
@kafoditka

kafoditka
25. júl 2014

@dolcegucci urcite budeš spokojná, ja s nim v pohode aj prezimujem 😊 máš aj madlo? Kupovala si funglovku?

dolcegucci
25. júl 2014

@kafoditka ano,novy.Madlo nemam,maly je uz velky 🙂

kafoditka
25. júl 2014

@dolcegucci pri synovi som ho ani ja nepotrebovala, aj tak bolo pohyblivé čiže dosť onicom , uvidíme, čo na to povie mladšia dcerka 😊

zuzu46
31. júl 2014

baby kde sa daju zohnat nove rucky na maclaren xlr????????

monasi
2. aug 2014

baby, viete mi sem dat miery najnovsieho XT a XLR? Mam staršie, asi 4 ročne XLR požičane, ale uprimne, neviem sa rozhodnut, ci ho chcem 🙂 Je už dosť ojazdene. Maly je trochu väčší, tak by som asi uvitala XLR, a však ak nebude velky rozdiel medzi XT, tak to asi nema vyznam riešiť. Poraďte pls. Dakujem

zipsy
4. aug 2014

@e.lle uz je asi trosku neskoro, ale da sa to dat dole, a oprat ... ale aj s tymi "klbmi"

e.lle
4. aug 2014

@zipsy ako prosim ta? A neznicim to?

zipsy
5. aug 2014

@e.lle neviem aky mas model, ale na XT aj XLR das dole ten suchy zips otoceny okolo tyci, a ten plast co drzi strechu, to sa tak zmackne a ide to. a potom uz len celu strechu aj s tymi "oblukmi" do pracky.

iwky
5. aug 2014

Baby zvladne tento kočík aj zimu?

kafoditka
5. aug 2014

@iwky pokiaľ zvolis model xt alebo xlr, tak úplne s prehľadom 😉 moje xt zvladlo zimu na Kysuciach 😎

iwky
6. aug 2014

@kafoditka aky je medzi nimi prosim ta rozdiel?

kafoditka
7. aug 2014

@iwky tu mas zobrazeny velkostny rozdiel medzi xt a xlr https://www.modrykonik.sk/forum/na-kocikovanie/maclaren-golfovy-kocik-ake-mate-skusenosti/

xlr je ale pre vysoké ženy, rúčky ma fakt dosť vysoko, osobne mam 158cm a za xlr-kom by ma nebolo ani vidno 😀 zlata stredna cesta je podľa mňa xt..ale to už je na tvojom zvážení 😉

briketa
7. aug 2014

Dievcence, mne sa po deviatich rokoch roztrhol nanoznik na mojom XLR.... vsetky tri deti (8,4,3) sa nan postavili naraz a bolo. Tak sme ho uplne odtrhli na obidvoch stranach a ide sa dalej 😀 s Maclarenom na vecne casy a nikdy inak!

annesz
18. aug 2014

Maminky vedeli by ste mi poradiť kde by som zohnala madlo na XT? Ďakujem