Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

barbora87
26. júl 2011

@almita ahaaa a mozes teda na nu prosim kontakt poslat?a nevies prosim ta aky je kurz?

bambola
27. júl 2011

@ellysa to co je za cena? 😕 to fakt? 😨

baby mam taku otazku, vsimla som si , ze mi zacali pri kolesach hrdzaviet srobiky ale tak zvlastne, ze na jednej strane ano a ten oproti na druhej strane nie. strasne ma to sere 🙄 hrdzaveju aj vam? vztahuje sa mi na to zaruka? menili ste to niekto? dakujem.

ellysa
28. júl 2011

táááááááák mac je doma, zatiaľ som spokojná, uvidíme aká bude jazda vonku, inak baby aj vy máte také ochrany látkové na tú časť, kde sa skladá kočík? to asi kvôli tomu pridali, že vtedy tie pršteky dieťaťu mama odfikla, len mám hnedý kočík a oni sú čierne, no ale tak dám to tam sicher, je sicher 😀

barbora87
28. júl 2011

@ellysa uz???a odkial si objednala?

lodgermaniacka
28. júl 2011

@ellysa nechcela si ružovy? potom napíš aky je 😉

ellysa
28. júl 2011

@barbora87 z babyparadies-shop.de,
@lodgermaniacka mám ten čo bambola, @mici111 si objednala ten sivo-malinový z tejto stránky, z tej, čo som ja chcela pôvodne kým som sa ja rozhýbala všetky predali, a už zasa nemôžeme byť úplne rovnaké, inak na tej stránke bol pasikáč jeden deň v akcii za nejakých 197 EUR

lodgermaniacka
28. júl 2011

@ellysa tak maš najkrajší quest 😵 😉 čo stoji poštovne? a zasielaju na sk?

ellysa
28. júl 2011

@lodgermaniacka na SK posielajú, poštovné je 18,90, do AT 8,90, možno budú ešte nejaké akcie, treba pozerať, tá naša bola fakt len jeden deň

lodgermaniacka
28. júl 2011

@ellysa dik 😉

ellysa
28. júl 2011

zatiaľ len takto

lodgermaniacka
28. júl 2011

@ellysa nadhera 😵

bambola
28. júl 2011

@ellysa nebudem ti klamat.. je nadherny 😀 😀

baby a tie hrdzave srobiky, nikto mi neporadi? 😕

frlka
30. júl 2011

@ellysa aky to mas model maclarenu? 😉 to nie je XLR, vsak?

ellysa
30. júl 2011

@frlka nie to je quest 😉
tak máme prvú vychádzku za nami, a som veľmi milo prekvapená, je ľahučký malú som bez problémov zniesla aj vyniesla na druhé poschodie, na kockách je tichší než bgb bee 😕 , ide ľahučko, v obchode som s ním manévrovala jednou rukou, v druhej nákup, košík je prdi, ale tak bežný nákup alebo veci na von sa tam zmestia, je krásny a malej sa páči, ani z neho nechcela výsť, ešte aj v chodbe v ňom ležala, je chorá chúďatko, tak oddychovala

ellysa
30. júl 2011

ešte pár foto

frlka
30. júl 2011

@ellysa kolko meria dcerka? vek? 😉 jaka je chutna v tom kociku 🙂 a miesta ma este dost vela... 🙂

ellysa
30. júl 2011

@frlka má 14 mesiacov a je veľmi vysoká, vypadá na viac ako má, cca 82 cm a 10 kg, miesta má dosť, myslím, že do toho 2,5 roka, teda kým už nebudeme potrebovať kočík úplne v pohode

frlka
30. júl 2011

@ellysa tiez si myslim, kocik je super. 🙂 a ten ruzovy potah vnutri je napevno? Alebo sa da otacat z druhej str.?

ellysa
30. júl 2011

@frlka to je napevno, nie je tam podložka, to bol taký farebný model 🙂

frlka
30. júl 2011

@ellysa aha, dakujem, 😉

gucci
30. júl 2011

ahoj holky
tak TECHNO je doma, 100% spokojenost, fakt důstojná náhrada milované Teutonky, už máme za sebou i první prochajdu na hřiště, všechno ok, jde s ním jezdit i jednou rukou, všechno se lehce ovládá a nastavuje, žádné hlasité drkocání jako u jiných golfáčů

dara29
31. júl 2011

@gucci Prosím Ťa mohla by si mi zmerať dlžku a šírku opierky a šírku a hlbku sedenia? A maclaren techno a XT je ten istý typ kočíka? Dakujem

mici111
2. aug 2011

baby, rozmyslam, ze kupim madlo na maclarena..odporucate? mate ho niektora? sedi tam dobre?
@lodgermaniacka ty si mala nejake madlo, bolo dobre?

frlka
4. aug 2011

vie mi prosim niekto povedat, ci sa Maclaren XLR 2011 VZDY dodava s podlozkou!!!, plastenkou a novorod. vankusikom okolo hlavicky? Prosim, poraddte mi, ak niekto vie. Vdaka. 🙂

lodgermaniacka
4. aug 2011

@mici111 už to asi nie je aktualne, ale nam madlo nevyhovovalo 😉
@frlka VZDY sa dodava s tým prislušenstvom 😉

barbora87
4. aug 2011

@mici111 ahojky ty uz aj predavas? 🙂 preco?

mici111
4. aug 2011

@barbora87 chcela som ho vyskusat..a nesadol mi 😉 zasa som isla do niecoho moc hrrrrrrr 😀 😀 😀
ak by niekto chcel, quest za fakt super cenu 😵 😵 😵

lodgermaniacka
4. aug 2011

@mici111 škoda že nemaš univerzalnu farbu 😉 to je ružova, že?