• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

21. apríla 2017 
@rush a kolieska ma velke ako xt? alebo ako quest?
20. aug 2011 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@frlka podla mna nieco medzi ale netusim baby takto som ho detailne nikdy neobzerala :sweat_smile: pacil sa mi kupila som a som spokojna :sweat_smile: rozmery kolies a kocika som neriesila, posadila som syna, pacilo sa mu, bolo rozhodnute :grinning:
20. aug 2011 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rush na tej stranke co som dala link pod obrazkami su aj parametre, pisu ze wheel size 6 ale co to znamena netusim :sweat_smile:
20. aug 2011 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja som s tým xt takááááááááá spokojná, tá strecha je neuveriteľná vychytávka , aj muž ho vychvaľuje :grinning:
20. aug 2011 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@rush presne, ja som v živote nič nemerala a toto premeriavanie dodnes nechapem a som na to alergicka :sunglasses:
20. aug 2011 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ellysa no vidiš, mohla si ho vyskušať už skor :wink:
20. aug 2011 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ellysa verím,maclaren je podla mna najlepsia volba :dizzy_face:
20. aug 2011 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lodgermaniacka jj a hrká menej ako bee, nie je taký pekný, ale pre mňa je pre malú momentálne lepší
@ellysa mne sa dokonca aj pači :dizzy_face: :wink: ale bee je zase niečo ine, preto sa ho stale neviem vzdať :sunglasses:
20. aug 2011 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ellysa ja som totalne zalubena do bee+ :dizzy_face: :sweat_smile: kebyze druhe niekedy tak isto si kupim...velmi sa mi paci
20. aug 2011 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby
rozmýšľam už dlhšie nad nejakým maclerenom.Máme teraz nunu,ale možno by som ju vymenila,aj keď musím sa najprv pripraviť citovo na to,že sa jej vzdám :sunglasses:
ak by som chcela pre dcérku-2 roky nejaký maclaren,ktorý by bol dobrý.ešte sa rada odvezie,spí tam len výnimočne.proste na prechádzku či výlet keď viem,že nebude vládať pešo
v nune sa vozí rada,ešte sa tam zvykne občas na výlete odviezť aj starší syn-4 roky :grinning:
ale maclren ma tiež láka tak možno by som vymenila,len neviem,ktorý typ.budem rada ak mi poradíte :dizzy_face: Ďakujem
20. aug 2011 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rush neboj, je super, ale nie až za tú cenu, kľudne by ho mohli dať o stovečku lacnejšie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , ale nie fakt je úžasnýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý, ale ja som už chcela zmenu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. aug 2011 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hranolka22 stačil by vám quest
20. aug 2011 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hranolka22 aj nuna sa mi paci :dizzy_face:
ja som fest maniacka na kociky :grinning: chlapi na auta ja na kocare :grinning:
20. aug 2011 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ellysa je fest drahy ten bee to je fakt
20. aug 2011 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ellysa
ja som aj myslela,že asi quest čo som pozerala parametre :slight_smile:

@rush
nuna je supéér :dizzy_face: práve preto váham či vymeniť,ale tiež som maniačka,nuna je nejaký 15 kočík čo mám :grinning:
ale z golfáčov čo som mala je ozaj špica
20. aug 2011 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hranolka22 tak ked uz len maclaren ti chyba do stajne, tak do toho :wink: je to sikovny kocarek podla mna...lahko sa ovlada, ja ho rozlozim/zlozim jednou rukou, v druhej dieta...

len moj maly uz velmi nechce sediet v kociku takze sa uz vela ani nevozime iba take rychle presuny, posta/obchod a pod... :sweat_smile: preto uz dalsi kocik nebudem riesit...az pripadne keby bolo druhe baby
20. aug 2011 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rush inak pre info, ...vsetkym Maclaren maniackam:
porovnala som rozmer koliesok "wheel size":
Triumph / Quest 5,5
Maclaren Spitfire 6
XT / XLR 6,5
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. aug 2011 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no tu asi zdochol pes :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tak ja sa idem pochvalit, ze som zatial spokojna, aj moj stary a aj nasi mladi, len stary to vzdy porovnava s VIBEom, ale to sa myslim, ze porovnavat neda,,,,,to su dva rozdielne kociky a MAC je golfac, a lepsi som netlacila nikdy!!!!!!!
23. aug 2011 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@ellysa ani ja by som ho uz nikdy nemenila!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. aug 2011 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a tu čo, nikto žiadny nový mac??? :grinning: :confused:
25. aug 2011 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
existuje nejaký cup holder na mac? prípadne máte skúsenosti, či sedí univerzálny?
25. aug 2011 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ellysa neexistuje lebo minule bola na fb anketa , ze ake doplnok chyba maclarenu, resp. co by mamicky chceli a najviac hlasov bolo prave na cup holder :grinning: :grinning:
25. aug 2011 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola tak možno bude v novej kolekcii :slight_smile:
25. aug 2011 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ellysa no ak si nechali poradit :wink:
25. aug 2011 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam na xt cup holder valco je univerzalny sedel by na akukolvek konstrukciu tiez som po nejakom dlho patrala a konecne som nasla na amazone
26. aug 2011 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano to je on, je taky vacsi podobny ako ma bugaboo ale mne tam hrozne nieco chybalo na odlozenie flase, vody, kavy
26. aug 2011 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vikiba nevieš ho niekde prosím najsť, aby si nam hodila link?
26. aug 2011 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok