Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

frlka
20. aug 2011

@rush a kolieska ma velke ako xt? alebo ako quest?

rush
20. aug 2011

@frlka podla mna nieco medzi ale netusim baby takto som ho detailne nikdy neobzerala 😅 pacil sa mi kupila som a som spokojna 😅 rozmery kolies a kocika som neriesila, posadila som syna, pacilo sa mu, bolo rozhodnute 😀

rush
20. aug 2011

@rush na tej stranke co som dala link pod obrazkami su aj parametre, pisu ze wheel size 6 ale co to znamena netusim 😅

ellysa
20. aug 2011

baby ja som s tým xt takááááááááá spokojná, tá strecha je neuveriteľná vychytávka , aj muž ho vychvaľuje 😀

lodgermaniacka
20. aug 2011

@rush presne, ja som v živote nič nemerala a toto premeriavanie dodnes nechapem a som na to alergicka 😎

lodgermaniacka
20. aug 2011

@ellysa no vidiš, mohla si ho vyskušať už skor 😉

almita
20. aug 2011

@ellysa verím,maclaren je podla mna najlepsia volba 😵

rush
20. aug 2011
ellysa
20. aug 2011

@lodgermaniacka jj a hrká menej ako bee, nie je taký pekný, ale pre mňa je pre malú momentálne lepší

lodgermaniacka
20. aug 2011

@ellysa mne sa dokonca aj pači 😵 😉 ale bee je zase niečo ine, preto sa ho stale neviem vzdať 😎

rush
20. aug 2011

@ellysa ja som totalne zalubena do bee+ 😵 😅 kebyze druhe niekedy tak isto si kupim...velmi sa mi paci

hranolka22
20. aug 2011

ahojte baby
rozmýšľam už dlhšie nad nejakým maclerenom.Máme teraz nunu,ale možno by som ju vymenila,aj keď musím sa najprv pripraviť citovo na to,že sa jej vzdám 😎
ak by som chcela pre dcérku-2 roky nejaký maclaren,ktorý by bol dobrý.ešte sa rada odvezie,spí tam len výnimočne.proste na prechádzku či výlet keď viem,že nebude vládať pešo
v nune sa vozí rada,ešte sa tam zvykne občas na výlete odviezť aj starší syn-4 roky 😀
ale maclren ma tiež láka tak možno by som vymenila,len neviem,ktorý typ.budem rada ak mi poradíte 😵 Ďakujem

ellysa
20. aug 2011

@rush neboj, je super, ale nie až za tú cenu, kľudne by ho mohli dať o stovečku lacnejšie 😀 😀 😀 😀 , ale nie fakt je úžasnýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý, ale ja som už chcela zmenu 😝

ellysa
20. aug 2011

@hranolka22 stačil by vám quest

rush
20. aug 2011

@hranolka22 aj nuna sa mi paci 😵
ja som fest maniacka na kociky 😀 chlapi na auta ja na kocare 😀

rush
20. aug 2011

@ellysa je fest drahy ten bee to je fakt

hranolka22
20. aug 2011

@ellysa
ja som aj myslela,že asi quest čo som pozerala parametre 🙂

@rush
nuna je supéér 😵 práve preto váham či vymeniť,ale tiež som maniačka,nuna je nejaký 15 kočík čo mám 😀
ale z golfáčov čo som mala je ozaj špica

rush
20. aug 2011

@hranolka22 tak ked uz len maclaren ti chyba do stajne, tak do toho 😉 je to sikovny kocarek podla mna...lahko sa ovlada, ja ho rozlozim/zlozim jednou rukou, v druhej dieta...

len moj maly uz velmi nechce sediet v kociku takze sa uz vela ani nevozime iba take rychle presuny, posta/obchod a pod... 😅 preto uz dalsi kocik nebudem riesit...az pripadne keby bolo druhe baby

frlka
21. aug 2011

@rush inak pre info, ...vsetkym Maclaren maniackam:
porovnala som rozmer koliesok "wheel size":
Triumph / Quest 5,5
Maclaren Spitfire 6
XT / XLR 6,5
😀 😀 😀 😀 😀

maartinkaa
23. aug 2011

no tu asi zdochol pes 😀 😀 😀 😀 😀 😀
tak ja sa idem pochvalit, ze som zatial spokojna, aj moj stary a aj nasi mladi, len stary to vzdy porovnava s VIBEom, ale to sa myslim, ze porovnavat neda,,,,,to su dva rozdielne kociky a MAC je golfac, a lepsi som netlacila nikdy!!!!!!!

bambi2
23. aug 2011

@ellysa ani ja by som ho uz nikdy nemenila!!!!!!!! 😵 😵 😵

ellysa
25. aug 2011

a tu čo, nikto žiadny nový mac??? 😀 😕

ellysa
25. aug 2011

existuje nejaký cup holder na mac? prípadne máte skúsenosti, či sedí univerzálny?

bambola
25. aug 2011

@ellysa neexistuje lebo minule bola na fb anketa , ze ake doplnok chyba maclarenu, resp. co by mamicky chceli a najviac hlasov bolo prave na cup holder 😀 😀

ellysa
25. aug 2011

@bambola tak možno bude v novej kolekcii 🙂

bambola
25. aug 2011

@ellysa no ak si nechali poradit 😉

vikiba
26. aug 2011

ja mam na xt cup holder valco je univerzalny sedel by na akukolvek konstrukciu tiez som po nejakom dlho patrala a konecne som nasla na amazone

vikiba
26. aug 2011

ano to je on, je taky vacsi podobny ako ma bugaboo ale mne tam hrozne nieco chybalo na odlozenie flase, vody, kavy

lodgermaniacka
26. aug 2011

@vikiba nevieš ho niekde prosím najsť, aby si nam hodila link?