Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

lajla
13. nov 2011

@adelkav a co schody zkousela jsi???? ja ho taham po schodech porad...no jinou moznost stejne nemam

adelkav
13. nov 2011

@lajla já dnes to XLR viděla a vypadá nádherně. To okýnko na stříšce mi chybí, jsem na něj zvyklá ze sporťáku. Kolik máš kočárků? My je naštěstí nemáme kde skladovat🙂 Doufám, že s tím maclaranem končíme a že nám nějakou dobu vydrží.

adelkav
13. nov 2011

@lajla schody jsem zkoušela včera nahoru a bylo to super, lepší než když prcka nosím. Jen sousedi divně koukali, ale oni koukají vždycky divně🙂 Jen nevím jak ze schodů dolů. Jak je sjíždíš ty?

lajla
13. nov 2011

@adelkav a kterou barvu? ja se prave rozhoduu mezi tou hnedo ruzovou nebo cervenou, ale jestli zase nebude moc syta🙂 to okynko je super, kvuli tomu jsem ho puvodne chtela, ale nakonec sla do xt kvuli vahy..ja mam 5kocarku, ale na dva uz mam zajemce...ted prodavam quinny speedy, a nechavam si buzze a maclaren xt, a ze bych k tomu vzala i to xlr🙂

lajla
13. nov 2011

@adelkav super tak to jsem rada..at koukaji, vsak oni prestanou🙂 ja predtim skakala s jinym a to bylo fakt slyset🙂 kdezto s timto je to paradni a tichounke a s deckem to netrepe...dolu normalka po dvou zadnich, dokonce mi to jde lepe nez nahoru, kola jsou dost velka a brzdy mi o schody nezavazi...

adelkav
13. nov 2011

@lajla Díky za tip jak na schody🙂 Já ho viděla v nějaké černé barvě, měli tam nánožník, takže ani nevím jaká to byla kombinace barev, ale s tím nánožníkem to vypadalo luxusně. A to se všema těma kočárama skáčeš po těch schodech? Já si to nedovedu představit se sporťákem, náš drobek váží něco přes 11 kilo a stačí mi ho tahat do kopce ve sporťáku a docela se u toho zapotím, do schodů si to moc nedovedu představit.

lajla
13. nov 2011

@adelkav vis ja si stejne rikam...kdyz tak prodam dale, sice se ztratou, ale aspon bude mit dusicka pokoj🙂 ee jen s jednim jsem jezdila do schodu ale neslo to moc dobre, tak jsem koupila maclaren, ostatni mi tady jen tak lezi...buzze si nechavam do terenu a zbytek prodavam...

adelkav
13. nov 2011

@lajla my se chceme sporťáku zbavit na jaře a pak se uvidí, jestli místo něj budeme něco potřebovat nebo jestli budou stačit ty golfky.
Jo a objednala jsem k nim ten organizér a podložku🙂 Hlavně že jsem si říkala, že do golfek víc jak 5000 dávat nechci🙂

lajla
13. nov 2011

@adelkav a kde jsi objednavala? ja zatim pouzivam mensi tasku na kocarek je sice modra, ale hezky sedi a vleze se tam vsechno, a davam ji bud na rukojeti nebo do kosiku, a lahev s pitim mam na kocarku, ted jsme ztratili pouzdro na dudlik tak koukam po nejakem hezkem..
ja nad tim organ taky premyslim, ale mam hodne velkou penezenku a vlezla by se mi jen do te sitovane casti coz se mi moc nechce...je to moc na ocich☹

adelkav
13. nov 2011

@lajla já ho nakonec objednala přes ten amazon.com Objednávala jsem tam manželovi boty k vánocům, jelikož v jeho čísle tady nejdou sehnat a přihodila jsem tam tyhle dvě věci aby mě to s poštovným vyšlo aspoň tak jako tady🙂

lajla
13. nov 2011

@adelkav hm tak to jo..taky jsem se tam divala..ono to postovne je stale tech 500???? ja tam kdysi objednavala posledni kousky vuni alchimie..a vysly me teda draho☹

adelkav
13. nov 2011

@lajla napřímo mi objednat do Čech nešla, některé věci mi šli, ale ta podložka ne, tak jsem to objednala přes přeposílače a to poštovný vyjde asi na 700, je to mazec. Samotnou podložku bych tam neobjednávala🙂 ale sveze se to s těma botama pro manžela. Jen doufám, že to přijde do vánoc.

lajla
13. nov 2011

@adelkav jj to urcite prijde neboj..tak to pekne zdrahli, no posta zdrahla..takze asi proto...ja kdyz objednala tak za par dni to bylo doma, docela rychlost..jsem zvedava co potom reknes na ten organizer..ja asi jeste pockam s koupi...
furt premyslim, nad tim xlr a fusakem...

adelkav
14. nov 2011

@lajla budou to posílat DHL kurýrem, tak doufám, že to tady bude tak do dvou týdnů. Už se těším...já o tom XT přemýšlela dva měsíce a pak jsem ho zkratovitě objednala, ale jsem ráda. I manžel mě za tenhle nákup pochválil🙂

lajla
14. nov 2011

@adelkav no ja premyslela jen par dni🙂 ale u me to fakt byla nutnost. lehky skladny, polohovatelny...jsem taky spokojena, a moc..ale ten cervicek hloda i nad tim xlr..chjo

lajla
14. nov 2011

http://www.mimibazar.cz/starsi_fotografie.php

nasla jsem tento..myslim, ze by sel i pro holku

adelkav
14. nov 2011

@lajla mě se pod tím linkem nic nezobrazuje☹ Jaká je to barva?

lajla
14. nov 2011

@adelkav jejda mi ted taky ne..to nechapu☹(( je to ta hneda s tou modrou...
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=49031165&ta...

lajla
14. nov 2011

ted uz to jde🙂

adelkav
14. nov 2011

@lajla já nemám moc ráda hnědou barvu, ale jsou hezké a myslím, že i pro holčičku půjdu a když ne, tak vyměníš podložku🙂 A za tu cenu bych se asi ani moc nerozmýšlela🙂

lajla
14. nov 2011

@adelkav ja mam prave hnedou rada..ale vubec nemam predstavu jak by vypadala na kocarku ve skutecnosti jsem to jeste nevidela..ale ja prave jeste v zivote nekupovala jezdeny kocarek a mam z toho takovy divny pocit..cena super

lajla
14. nov 2011
lajla
14. nov 2011

a mi se libi moc i ten dzinovy..s cervenou vlozkou nebo ruzovou super...
http://www.ondalek.cz/produkt/lodger-multifunkc...

lajla
14. nov 2011

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=49683107

do toho jsem uplne zabouchnuta..uz jsme ho jednou mely a pani prodava za peknou cenu, jen nevim jestli by uz to nebylo moc k te lososove co myslis??? ted sice mam cerveny elodie a taky to jde🙂

adelkav
14. nov 2011

@lajla ten poslední vypadá nádherně. Jen nevím jak moc je ten odstín zkreslený. Já bych se nebála tolika červené barvy, přece jen ty máš holčičku🙂 A co se týká toho druhýho kočárku, jestli ti tak leží v hlavě, tak proč ho nekoupit a pokud nebudeš spokojená, tak za ty peníze se dá prodat znovu krásně nebo ne?

lajla
14. nov 2011

@adelkav ten posledni fusak je ruzovy🙂 ja uz ho mela tak vim..odpovida foto...ale myslim, ze by se mi tam vice hodil ten sedy, i by vice vynikl si myslim.. ale ruzovy je ruzovy🙂
no ja se prave divim...proc jeste neni prodany..nasla jsem ho mezi starymi foto na mmb, tak je to nejake divne, protoze cena je good🙂 ale ja bych asi radeji tu cervenou barvu nebo hnedo ruzovou nevim..no...

adelkav
14. nov 2011

@lajla a není možné se na něj podívat? Já mám šedý fusak a vypadá to v té červené moc dobře, hezky to ladí s tou konstrukcí.

lucikan
14. nov 2011

Tak dnes nas quest denim dorezil aj s fusakom, kraaasny, moc sa mi paci takto na zivo, aj s tym fusakom super!!!

adelkav
14. nov 2011

@lucikan musí být krásný, já ho nedávno viděla u nás ve městě a moc se mi líbil, fusak máš original?

lucikan
14. nov 2011

@adelkav ano original, hnedy s kozusinkou