Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

bambola
5. jan 2012

@ciernavila quest nema rozopinaciu strechu
rozmery mam tu 🙂 https://www.modrykonik.sk/fotoblog/bambola/albu...

a co sa tyka podlozky od konvalinky... 😀 mam a bavila ma asi tak mesiac-dva 😀 original je original 😉

mirka285
5. jan 2012

@ciernavila xlr ko je zbytocne velke,quest je fajn ale xt cko je podla mna najlepsie,ta preklapacia strieska je super a aj velkostne je taky ani maly ani obrovsky a koliecka detto... v Babymarkete predavaju original podlozky do maclarenov,da sa objednat aj z ich web stranky,lepsie sedia ako tie od konvalinky,original je proste original 🙂

mirka285
5. jan 2012

@bambola Mati sledujes,ako rovnako reagujeme 😀

znamia
5. jan 2012

@ciernavila urcite si vyber xt, ta vyhoda striesky a velkych kolies je na nezaplatenie. prejdes uplne vsade (my sme ho aj cez les uz trepali🙂) a netreba ti vobec slnecnik. plastenka sedi perfektne a pri 8 rocnom pouzivani roznych xt a teraz xlr ani raz ani kvapka cez striesku neprenikla. 😀 ja lepsie premakanejsie kociky nepoznam a mam 4 rozne znacky 😅

ciernavila
5. jan 2012

@bambola
@mirka285 heh no dik, tak to XT to isti. Joj som objavila Silver Cross Halo, to je kraaasny kocik. Ale uz je moc tazky, skoda, a na angl. fore su zle referencie. Takze XT rozhodnute. Ja som asi slepa ja tam tie podlozky neviem najst..

ciernavila
5. jan 2012

@znamia no super, ja som ho povodne nechcela kvoli tomu ze nema spojenu rucku, ale ked tu citam ze sa da riadit aj s jednou rukou ked v druhej drzim dieta tak som sa nechala nalomit

bambola
5. jan 2012

@mirka285 😀 mna by inac asi aj original omrzel ale to preto lebo mi vadi ked nieco na tej sedacke je, a omrvinky by tam tiez padali za podlozku

ciernavila
5. jan 2012

ja som nasla podlozky len na Ondalku, a oni su univerzalne na vsetky Maclareny? Ked mne sa pacia hrozne podlozky na pinkie ale tie neviem ci by sedeli.

mirka285
5. jan 2012

@ciernavila daj si babymarket.sk a tam su original maclaren podlozky,par maju vzdu aj na predajni...
@bambola vies co,tie original podlozky na tom kociku tak dobre drzia,ze omrviniek mam pod nou minimum,staci vyprasit raz za tyzden,kdezto tu od konvalinky dva krat za den...

ciernavila
5. jan 2012

@mirka285 jaj dik, ja som v CR tak som hladala na babymarkete ceskom preto som to najprv nenasla

ciernavila
5. jan 2012

jej mne sa tato paci: http://www.babyandco.com/itemdetl.php/itemprcd/...
ale to neviem ci sa da zohnat aj tu niekde, alebo tato http://www.babyandco.com/itemdetl.php/itemprcd/...

mirka285
5. jan 2012

@ciernavila hi hi ta ruzova strana neni moc chlapcenska 🙂

ciernavila
5. jan 2012

to je cervena, nie? 🙂 ja som chcela proste dake kontrasty modra - zlta, ale zltu tam skoro nikde ani nevidim ☹
daco taketo http://www.pinkie.cz/podlozka-do-kocarku-yellow... len neviem ci by sedela

ja.na81
5. jan 2012

@ciernavila no, krome te strechy, jak uz pises, tak quest nejde uplne do lehu a je teda lehci nez xt. Operku jsem ted zmerila cca 48 cm, hloubka sedu 26 a sirka cca 30

ja.na81
5. jan 2012

@ciernavila eh, koukam, ze nez se ja rozhoupu neco napsat, tak vy uz jste o stranku dal... 😉 takze nic 😉

ciernavila
5. jan 2012

@ja.na81 vdaka, tak uz som sa rozhodla

ciernavila
6. jan 2012

ozaj k tomu postrovaniu tych pasov, neiktore XLR aj XT to na fotkach maju a niektore nie, ak ako to vlastne je? Aj tie rukvate sa lisia, niekde su na konci strieborne niekde cele cierne, bez ohladu ci je to XT alebo XLR.

mirka285
6. jan 2012

@ciernavila ja mam cierne xt a ma strieborne rukovate,polstrovanie to su tie vankusiky na pas?lebo to je vzy pribalene,ale ja to napr. teraz v zime nepouzivam,lebo mame bundu,tak nam tam nema co tlacit..

bambola
6. jan 2012

@ciernavila xt a xlr maju polstrovanie tusim v cene, ale nam to napriklad nechyba, isto by som to osobitne nedokupovala 🙂 a xt-cka a asi aj xlr (niesom si ista) maju strieborne ie rukovate na konci, cierne su take tie makke (taky ten spongiovity material) a tie maju tie nizsie triedy (ja mam na queste 🙂 )

almita
6. jan 2012

@mirka285 ???ja som to tam vobec nemala pribalene 😕 😕 😕

lodgermaniacka
6. jan 2012

@almita nemala si tam take gulate okolo hlavy? to je ku každemu kočíku, ale to je len pod hlavičku novorodenca a pri tom boli 2 obdlžničky na pasy, ja to vôbec nepoužívam

almita
6. jan 2012

@lodgermaniacka to okolo hlavy mam,ale to na pasy tam nebolo 😕 😕 😕 uz som sa na to chcela pytat,ale potom som zabudla.To inak nechapem 😠 😠 😠 😠

lodgermaniacka
6. jan 2012

@almita ja som to mala pribalene k tomu okolo hlavy, dobre pozri ten sačok 😉

lodgermaniacka
6. jan 2012

@mirka285 inac ani my to nepoužívame, ja som to dala preč aj z cameleona, podla mna to len zavadzalo..zošuchavalo sa a tak..

mirka285
6. jan 2012

@almita urcite to tom mas,pozri fakt poriadne...
@lodgermaniacka mne si tam mala vzdy poutierala usta od jedla skor ako som ju stihla utriet,takze dala som to prec a tiez mi to nechyba 🙂

ciernavila
6. jan 2012

aaa a ja ze som sa uz uplne rozhodla pre XT a zase som na vazkach medzi XT a XLR. Na xlr ma odradza vaha, ale 6,8 a 7,5 zas nie je taky rozdiel... Bud ist do noveho XT alebo par krat pouzity XLR za dobru cenu...fakt neviem co je lepsie.

ciernavila
6. jan 2012

inak ten XLR je s komplet vybavou, aj podlozka, vankusik, nanoznik, plastenka.... za taku istu cenu ako novy XT, preto je to tazky vyber. Este aj original organizer predavaju k tomu lacnejsie. Jazdeny bol len dva- tri krat asi.

mirka285
6. jan 2012

@ciernavila ja ti poviem,ze ja by som napr. xlr ko nechcela lebo mam 163 cm a pripadam si za nim stratena,je mi proste velky,aj rucky ma vysoko...

lodgermaniacka
6. jan 2012

@ciernavila ani ja by som xlr nechcela, ale ty maš dosť maleho syna, tebe by sa asi hodilo XLR, ma hruby nanožnik, aj podložku..