• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

9. februára 2016 
@lodgermaniacka originál podložka stojí 20 Eur :slight_smile: v Babymarkete
6. apr 2011 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bebel ano ano, už mam taku krasu zelenu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: dakujem :wink:
6. apr 2011 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lodgermaniacka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: snáď budeš spokojná...ak nie, 1 moja kamoška bude potrebovať kočík, tak o 2-3 mesiace (poviem ti viac na káve)
6. apr 2011 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bebel ok :wink: ale verím že ano :slight_smile:
6. apr 2011 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tak mali ste pravdu, madlo je len v sedej farbe :unamused:
@bebel ja som tam dnes bola a maju nadherny vyber podloziek ale za 25€ :confused: za 20€ som nevidela

mate niekto slnecnik? oplati sa? lebo zatial som nenasla univerzalnu clonu ktora by pasovala, teda nevedeli mi dnes ponuknut ani v brendone ani v babymarkete a stale rozmyslam nad tym slnecnikom
7. apr 2011 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola :sweat_smile: tak som sa sekla.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: sry. Tak potom madlo stálo 20. :wink:
8. apr 2011 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bebel bambola píše o podložkach, podla mna stoji madlo minimalne 25 :wink:
8. apr 2011 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola včera som videla nejake podložky v obchode pre deti, ale cenu som si nevšimla
8. apr 2011 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bebel no ja by som sa nenahnevala keby boli za 20 :grinning:
@lodgermaniacka zatial som si dala usit podlozku a uvidim aka bude ked pride, nemusim mat nutne original :wink:

ten slnecnik nikto nic?
este som nasla takuto clonu s tou nemate skusenosti?
http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/27306?storetype=store&store=71
8. apr 2011 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola tu clonu si baby velmi chvalia, mne sa clony nepačia, našťastie mam na každom tak strechu že ju nepotrebujem, slnečnik som mala minuly rok na cameleonovi a nič moc, hlavne mi nešiel ohybat, alebo som to nevedela :confused:
8. apr 2011 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lodgermaniacka no tato clona vyzera este ako tak dobre, vramci moznosti. ten maclaren slnecnik sa da ohybat ale vela ludi ma odhovara
8. apr 2011 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola ja mam slnecnik objednany ale este mi neprisiel, este to bude trvat minimalne dva tyzdne .... tak potom dam info
8. apr 2011 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@skybaby no mne ho uz objednali v brendone lebo maju akciu za 26,50 ale tak este mozem povedat, ze ho neberem tak sa rozhodujem aby mi mm doma nefrflal, ze mam aj slnecnik aj clonu a ze na co :sweat_smile:
8. apr 2011 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@skybaby a mal by teda dojst uz stvrtok buduci tyzden
8. apr 2011 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@briketa ahoj, mas slnecnik ku kocikom? oplati sa?
12. apr 2011 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola v brendone maju doplnky k maclarenu? to maš dobru cenu za slnečnik :wink: zober ho a aspon ked mala zaspí tak ho tam daš, aby bola v tieni, možno jej nebude prekažať ani ked bude hore, podla mna skôr vo vyhlade prekaža clona
12. apr 2011 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola a čo podložka prišla? spokojna? ja mam podložku maclaren, ked pride kočík nafotim :slight_smile:
12. apr 2011 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lodgermaniacka no normalne nemaju ale nasla som na ich stranke ten slnecnik nahodou a isla som tam a pani, ze ved oni maclaren doplnky nemaju tak kukla do pocitaca a bolo to tam, tak, ze mi objedna, tak som pvoedala, ze ak je to za tu cenu tak ano :slight_smile: stvrtok alebo piatok by ho mali dostat tak si pojdem piatok po neho :slight_smile:

podlozka mala dorazit uz vcera ale tusim opat zlyhala slovenska posta :angry: asi tam budem musiet zase ist porobit poriadky :rolling_eyes:
ale kukala som v babymarkete tie originaly a su krasne, skoro som sa neudrzala :grinning:
12. apr 2011 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola v brendone maju občas super akcie, kolko vychadza slnečnik inde? ved ked ti podložka nebude vyhovovať predaš a kupiš original :wink:
12. apr 2011 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lodgermaniacka tak ja dufam, ze mi bude vyhovovat, latky som si vyberala sama, len aby sadla :slight_smile:
normalne stoji slnecnik 35€ a tu maju v akcii za 26,50€ :slight_smile: ale len hnedy a cierny, ale tak ja potrebujem hnedy takze fajn :slight_smile:
12. apr 2011 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola nemam slnecnik, ale nie preto, ze by som mala nieco negativne proti nemu. Ak sa Ti zide, kup ho. Pre mna je slnecnik neprakticky, zakryvam kocik muslinovymi wrapmi aden+anais, lebo to je hned aj proti hmyzu, ochrana pred slnkom, zavinovacka, prikryvka, perfektna skladnost. Skratka pre mna praktickejsie.
http://www.amazon.com/aden-anais-Cotton-Muslin-Swaddle/dp/B002SW3B0O/ref=sr_1_1?s=baby-products&ie=UTF8&qid=1302775822&sr=1-1
Ono to vyzera ako nasa latkova plienka, ale je to omnoho jemnejsie a vacsie. Je to asi najpouzivanejsia vec co mam so vsetkymi tromi detmi :slight_smile:
14. apr 2011 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto je ono, len na SVK je asi este chladno a ty uz mas velke babo na zavinovanie. moj je este malicky trojkilovy chrustik co stale spinka :slight_smile:
14. apr 2011 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my od včera testujeme maclaren XT, je to perfektny golfač, som nadšena :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. apr 2011 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lodgermaniacka nezda sa ti, ze hrka?
aj mne sa paci, ale nejako si nan neviem zvyknut, presla som zo jane slalom pro na maclaren techno xt.
18. apr 2011 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina.banska mne sa nezda, ale nechodim po kockach, po normalnych chodnikoch a zda sa mi super, síčko podla mna vydava viac zvukov a to si nechcem predstaviť zapp :sunglasses: ale jasne že nemôžeš porovnavať nafukovacie kolesa s golfakami, jane si predala? ja mam vždy 3-4 kočíky a každy je na ine použitie
18. apr 2011 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lodgermaniacka niekde som citala komenty na zapp a ze strasne vrzga :angry:
@katarina.banska to je len o zvyku podla mna :slight_smile: inac este by to mohlo byt tak, ze ...... mne sa zo zaciatku tiez zdalo, ze mi vrzga resp. hrka a potom ako som tam odviezla 12 flasov mineraliek cez cele parkovisko tak som zistila, ze to je tym ze mam lahke dieta :grinning: teraz je uz tazsia (7200) a zda sa mi, ze kocik tak lepsie "sadne" a krasne chodi a po tych nasich slovenskych chodnikoch :slight_smile: akurat musim kupit silikonovy sprej lebo mi vrzukaju koliecka :angry:

inac mame odskusane aj kocky po celej prahe :grinning: dalo sa, mala vydrzala ale ja som bola taka cela roztrasena z toho tlacenia :grinning:
18. apr 2011 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola zappa som nemala ale čo čítam a počujem, tak ma ani nelaka, to kde si nastrkala tolko mineralok? či na sedadle miesto malej? asi su golfky aj o zvyku..
18. apr 2011 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lodgermaniacka no ved prave, ze namiesto malej :grinning: a idem po parkovisku aj po dlazdickach a kocik krasne sedi, bez zvuku... :wink: a tak som prisla na to, ze to mala je lahka :grinning: este dve kilo a bude krasne sediet kocik na zemi, ale ja sa nestazujem ani teraz :slight_smile:
18. apr 2011 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola my mame 10kg a nehrkoceme :sunglasses:
18. apr 2011 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola tak asi to bude len sila zvyku. predsa len som presla z uplne ineho kocika do golfaca.
@lodgermaniacka nie jane som si nenechala, chcela som uz len golfac a preto som hladala co najkvalitnejsi. tak som sa dufam, dobre rozhodla, lebo zatial som nepocula, ze by bol iny golfac lepsi ako maclaren techno xt.
som rada, ze ho mame.
18. apr 2011 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok