Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

bambola
30. jan 2012

@vanesska uz netreba nic pisat lebo najkompetentnejsia osoba ohladne tejto otazky ti uz odpovedala 😀

vanesska
30. jan 2012

no dakujem baby 😉 uz som si pozrela medzicasom aj na youtube akurat @almita to s tym sklonom ma trosku zaskocilo... tak teraz neviem... 😒 je to az taky vyrazny rozdiel oproti questu? a ty si mala vyskusane obidva? a este ma napadlo tie kolieska su v pohode aj na travu v parku a mensie kamienky alebo to vytrase z drobca dusu?? 😀 a to polohovanie na ten pasik je ok alebo je to neprakticke napr. ked babo zaspi a tak.... tak dakujeem 😉

almita
30. jan 2012

@bambola 😀 😀 😀

almita
30. jan 2012

@vanesska pockaj hladam foto,kde to je vidiet...kolieska su uplne v poho,to ani neries 😉

vanesska
30. jan 2012

supeer... 🙂

almita
30. jan 2012

pozri si album,dala som tam jednu fotku...ked si to pozries,napis,nech to mozem zmazat 🙂

vanesska
30. jan 2012

@almita ahojky tak pozrela som... dakujem! 😉 no a je to veru riadny rozdiel! a to teda bola ta najvzpriamenejsia poloha na sedenie?? mne to prislo ako taky pololah... 😒 fuuuha tak to potom asi ten quest... no a ten bodkovany je uuuzasny... 😵

bambola
30. jan 2012

@almita ten triumph ma naozaj riadny ten sklon 😕 to by som nebola povedala, ja som myslela, ze konstrukciu maju rovnaku

almita
30. jan 2012

@bambola ma veru, ja som si to az tak neuvedomovala,kym som nemala aj quest 😎 nechapem inak naco je ten sklon dobry 😕 😕 😕

almita
30. jan 2012

@vanesska ano to uz viac neslo 😝 bodkovany je nadherny 😵

bambola
30. jan 2012

@almita akoze mne ten sklon na queste vyhovuje, lebo mala sa aspon nesmyka dole odtial, ze trosku ju to "vracia" do kocika, ale vsak ninka v tom triumphe vyzera uz tak pololezato skorej 😕

almita
30. jan 2012

@bambola ved quest ma dobry sed,ale triumph vidis sama 😅 ja som myslela,ze nechapem preco tej najhlavnejsej polohe vyrobili taky sklon 😕 to som narazala na ten triumph 😉 porad mi prosim...mam si nechat quest,ci XT?myslim na leto...nechcem oba,ale neviem sa rozhodnut 😔

vanesska
30. jan 2012

@almita no tak tym padom je triumph z hry von 😒 a nasla som taky super ruzovy nasa mala je zavislacka na ruzovej tak sme jej chceli urobit radost 😵 mne sa strasne paci ten bodkovany uz dlhsiu dobu a na tej tvojej fotke mi ucaroval este viac 😵 je fakt rozpravkovy 😵 😉 a to nepolohovanie noziciek by mi asi tiez vadilo najma ked bude v takej vyske ze este nedociahne na tu opierku dole ale pritom uz jej budu nozicky pretrcat zo sedacky...
@bambola mna by to tiez nenapadlo ten sklon... som myslela ze su az na par nepodstatnych detailov rovnake... no este ze som sa spytala 😅

bambola
30. jan 2012

@vanesska nasa mala je drobec, teraz bude mat 19mesiacov a na tu spodnu podpierku uz dociahne, uz jej opierku na nohy vysuvam len ked nahodou musi v kociku spat, inak uz ma dole nohy 🙂
@almita a brio ti ostane? lebo ak ti ostane tak podla mna ti quest uplne postaci, navyse je krajsi ako XT 😀 😉

ellysa
31. jan 2012

@almita môj názor poznáš, nechaj si XT a mne predaj tvoj quest 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝

momentálne snívam o tomto http://www.cathkidston.co.uk/p-13573-cath-kidst...
alebo http://www.cathkidston.co.uk/p-17022-cath-kidst...

ale tiež sa svojho XT nechcem vzdať 😕

mirka285
31. jan 2012

baby mne najviac na queste vadi,ze ta latka na sedadku sa tak nejako po kratkej dobe vytaha a vyzera to otrasne 😝
@almita na leto by som si nechala xt,ta preklapacia strecha je na nezaplatenie,je fajn nie len proti slnku,ale ked mi mala zaspala vecer na promenade,dala som dole strechu nech mi na nu vsetci necumia...a po lete ho predas a nechas si quest 😀

ellysa
31. jan 2012

@mirka285 presne pre toto sa nechcem vzdať XT, moja malá od narodenia neznáša slnko v očiach, aj minulý týždeň sme boli na prechádzke, reeeeeeeeeeeeeev, tak som jej pekne zatiahla strechu, sa s ňou hrala, naťahovala ju, potom keď sme vošli do tieňa som jej ju chcela dať preč, no ani za svet, asi sa jej páči,že má svoj bunker 😀 😀 😀

mirka285
31. jan 2012

@ellysa presne toto aj Linda robi,jednoducho strecha musi byt 😀

face
31. jan 2012

@ellysa tak přesně ten mi zítra dorazííííííí 😀 už se nemůžu dočkat 😉

ciernavila
31. jan 2012

jupiii, ja uz som ho prave objednala, modre XT. Dali ste si niektora sit nanoznik? Ak ano u koho. Na mimibazare je par mamin co sije pekne a neviem sa rozhodnut.

ellysa
31. jan 2012

@face ktorýýýýý 😀 😀 😀 😀 budem zavidieť, dúfam, že budú aj foto a odkiaľ si objednala?

face
31. jan 2012

@ellysa objednávala jsem tu http://www.pramworld.co.uk/product/5976/Maclare... doufám, že už zítra dorazí 🙂 určitě dám foto, já měla původně ten denimový quest, ale přišel mi na holčičku moc tmavý, a tomuhle prostě nešlo odolat 😀

ellysa
31. jan 2012

@face krásny je 🙂 som zvedavá čo naň povieš

face
31. jan 2012

taky jsem zvědavá, trochu mě odrazovalo, že k němu nepůjde nic moc doladit, ale už mám na cestě puntíkatý fusak elodie, aby to případně nebylo až moc červené s tím origo. 🙂

zebricka23
1. feb 2012

@face tesime sa na foto 🙂 ale aj ten prvy je krasny ,co si mala...
@pimpulienka pridaj potom foto ked dorazi 🙂

pimpulienka
1. feb 2012

@zebricka23 pridam určite, len to tam viazne..v piatok strhlo peniaze, ale neprišiel mail za poštovne doteraz, tak čakame. Dnes tam bude zas manžel volať..včera volal, že posielali info o poštovnom, no jemu nedorazilo, dal iny mail, no nič sa ale nezmenilo..

zebricka23
1. feb 2012

@pimpulienka ahaaaaaaa...lebo kamoska objednavala a do tyzdna to mala doma.....a bola bezproblemova komunikacia.....tak hadam coskoro dorazi

pimpulienka
1. feb 2012

@zebricka23 no však prave. tiež nechapem. Štvrtok neskoro večer sme objednali, v piatok v pohode strhlo, ale poštovne info nedorazilo. No veď budeme volať snaď sa to pohn

face
1. feb 2012

tak puntík je doma 🙂 je fakt úžasný, strašně roztomilý 😀

ellysa
1. feb 2012

@face je úplne geniálny
ja som sa rozhodla, že si svoje XT nechám, ale už naňho čaká v obchode nový fusačik