• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

9. februára 2016 
Tak už je maclarenik doma konečneee :slight_smile: Vyzera krajšie ako na obrazku :wink:
9. feb 2012 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pimpulienka no super,sup sem s foto :slight_smile:
9. feb 2012 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domigb no podľa mňa je to niečo medzi XT a quest, čo som ho videla naživo, je úžasný :grinning:
9. feb 2012 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domigb nie je to XLR, suhlasim s ellysou, je to nieco medzi questom a XT, co je podla mna idelna velkost pre goflky a este aj krasna farebna kombinacia, ja mat dievcatko, tak ich beriem.
9. feb 2012 o 22:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ellysa tiež si myslím,že je skvelý...Mám bugaboo bee ale teraz ked vidím tento som zamilovaná...:slight_smile:
9. feb 2012 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tyrra kočky a dokedy tam može dieťatko byť? myslím vek :slight_smile: Na kočíky Maclaren je vraj aj doživotná záruka však? :slight_smile:
9. feb 2012 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domigb xi aj do 4 rokov, keď sa bude chcieť voziť, na konštrukciu by mala byť doživotná záruka, v podstate tam nie je skoro žiadny plast, tak asi preto
9. feb 2012 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ellysa ja mám už ročnú dcérku skor by ma zaujímalo dokedy by tam mohla byť :slight_smile: Nie je tu žiadna maminka čo juicy má?
9. feb 2012 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zebricka23 tu je :wink: zobrali sme aj fusak hnedy a organizer :slight_smile:
9. feb 2012 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@domigb na vsetky maclareny je dozivotna zaruka, nosnost maclarenov (quest, XT a XLR) je od 15 do 25kg, takze dietatko tam moze byt dokedy len bude chciet, co je podla mojich skusenosti cca do 2 max 2,5 rokov :wink:
9. feb 2012 o 22:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tyrra dakujem krásne...počujte baby po snehu asi s tými kolečkami nechodíte však? a odporučili by ste mi kúpiť používaný juicy? Vdaka :slight_smile:
9. feb 2012 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domigb my mame 1,5 ročka a ratam, že ho budeme využivať do 2,5 až 3 rokov na presun..
9. feb 2012 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domigb vahu si kukni na maclaren.sk , ale je fakt, ze je to velka krava. pre tak velke dietatko ti v pohode staci aj XT, ale kedze si sa pytala na juicy couture asi ti ide o dizajn :wink:
10. feb 2012 o 00:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domigb @ellysa tak sa ospravedlnujem, ja som fakt myslela, ze je to XLR :confused: :sweat_smile:
a ja na snehu pouzivam :grinning: akurat dnes som sa brazdila snehovou fujavicou a perfektneeee, no problem :sunglasses:
10. feb 2012 o 00:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@domigb ano je zaruka na stale ale musela som zato priplatit. odporuca sa do 4 rokov zhruba asi ako vsetky
10. feb 2012 o 06:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domigb velmi spokojna :slight_smile:
10. feb 2012 o 06:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domigb maclaren dozivotnu zaruku ma ale je to len na mechanicke chyby vyroby, musis sa po zakupeni registrovat na internete (to ti nikto nepovie) a plati to len pre prvotneho majitela, to znamena, ze ak kupis pouzivany tak to neplati
10. feb 2012 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola
@marley11 dakujem baby ano pravda designovo sa mi neskutočne lúbi..preto som zamilovaná... :slight_smile:
10. feb 2012 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, ktora prosim mate Maclaren Techno XL, al. XLR da sa s nim "prekocikovat" o), cela zima?/manevrovanie v snehu a pod./. Nas XLR je este zabaleny v krabici a caka na leto...potom ho planujem vyuzivat aj v zime/teda ak to bude mozne/...o) vdaka za odpoved
10. feb 2012 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky, asi ste to tu rozoberali, ale mozte mi poradit? Mam quest sport,ale este ho velmi nevyuzivame. Ako fungujete v skaredom pocasi? Alebo v zime? Mate fusak + nanoznik? Aky fusak pasuje do questu? vdaka!
10. feb 2012 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvetinqa lodger pasuje :slight_smile:
10. feb 2012 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvetinqa
@katufrost ahojte, mam XT, jazdime s nim celu zimu, zvladame zatial vsetko v pohode. prvy kocik sme predali, lebo sme ho uplne prestali pouzivat. nanoznik nemam, mam fusak lodger a staci podla mna :wink:
10. feb 2012 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 fakt? lodger mam, len sa mi zdal velky.. skusim. dakujem :slight_smile:
@bambulka0406
10. feb 2012 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvetinqa ano lodger pasuje super do vsetkych maclarenov,dokonca sa nesmyka a pekne tam drzi :slight_smile:
10. feb 2012 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pimpulienka krásná barevná kombinace :slight_smile:
10. feb 2012 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@face ďakujem pekne :slight_smile: zdal sa mi z questov najdievčenskejší :slight_smile: v skutočnosti su tie farby omnoho krajšie.
10. feb 2012 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvetinqa ja tiez pouzivam iba lodger. nemam nanoznik :slight_smile: tusim to mam aj vyfotene v albume s lodgerom tak si kukni :slight_smile: ako pise mirka , je akurat, presne tam pasuje. a ja pouzivam celorocne :slight_smile: akurat nam tu kydlo 10centi a vobec ich netrapi odhrnanie tak chodime po snehu a v poho. akurat mne sa smyka ale to je topankami :angry:
10. feb 2012 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pimpulienka viděla jsem ho naživo v obchodě, byla jsem pro něj taky rozhodnutá, ale pak jsem se zamilovala do toho puntíkatého cath kidston :slight_smile: a jaký je ten organizér, asi fajn, že? :slight_smile:
10. feb 2012 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
neovazovali ste niektora o drevenom maclarene :grinning: http://www.flickr.com/photos/daddytypes/2179984233/
10. feb 2012 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@face :slight_smile: áno ten organizer je fajn, len by nemusel byť sieťkovy, aby tam zas nebolo všetko vidieť.Ale inak super :slight_smile:
10. feb 2012 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok