Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

pimpulienka
9. feb 2012

Tak už je maclarenik doma konečneee 🙂 Vyzera krajšie ako na obrazku 😉

zebricka23
9. feb 2012

@pimpulienka no super,sup sem s foto 🙂

ellysa
9. feb 2012

@domigb no podľa mňa je to niečo medzi XT a quest, čo som ho videla naživo, je úžasný 😀

tyrra
9. feb 2012

@domigb nie je to XLR, suhlasim s ellysou, je to nieco medzi questom a XT, co je podla mna idelna velkost pre goflky a este aj krasna farebna kombinacia, ja mat dievcatko, tak ich beriem.

domigb
9. feb 2012

@ellysa tiež si myslím,že je skvelý...Mám bugaboo bee ale teraz ked vidím tento som zamilovaná...🙂

domigb
9. feb 2012

@tyrra kočky a dokedy tam može dieťatko byť? myslím vek 🙂 Na kočíky Maclaren je vraj aj doživotná záruka však? 🙂

ellysa
9. feb 2012

@domigb xi aj do 4 rokov, keď sa bude chcieť voziť, na konštrukciu by mala byť doživotná záruka, v podstate tam nie je skoro žiadny plast, tak asi preto

domigb
9. feb 2012

@ellysa ja mám už ročnú dcérku skor by ma zaujímalo dokedy by tam mohla byť 🙂 Nie je tu žiadna maminka čo juicy má?

pimpulienka
9. feb 2012

@zebricka23 tu je 😉 zobrali sme aj fusak hnedy a organizer 🙂

tyrra
9. feb 2012

@domigb na vsetky maclareny je dozivotna zaruka, nosnost maclarenov (quest, XT a XLR) je od 15 do 25kg, takze dietatko tam moze byt dokedy len bude chciet, co je podla mojich skusenosti cca do 2 max 2,5 rokov 😉

domigb
9. feb 2012

@tyrra dakujem krásne...počujte baby po snehu asi s tými kolečkami nechodíte však? a odporučili by ste mi kúpiť používaný juicy? Vdaka 🙂

pimpulienka
9. feb 2012

@domigb my mame 1,5 ročka a ratam, že ho budeme využivať do 2,5 až 3 rokov na presun..

bambola
9. feb 2012

@domigb vahu si kukni na maclaren.sk , ale je fakt, ze je to velka krava. pre tak velke dietatko ti v pohode staci aj XT, ale kedze si sa pytala na juicy couture asi ti ide o dizajn 😉

bambola
9. feb 2012

@domigb @ellysa tak sa ospravedlnujem, ja som fakt myslela, ze je to XLR 😕 😅
a ja na snehu pouzivam 😀 akurat dnes som sa brazdila snehovou fujavicou a perfektneeee, no problem 😎

marley11
10. feb 2012

@domigb ano je zaruka na stale ale musela som zato priplatit. odporuca sa do 4 rokov zhruba asi ako vsetky

marley11
10. feb 2012

@domigb velmi spokojna 🙂

bambola
10. feb 2012

@domigb maclaren dozivotnu zaruku ma ale je to len na mechanicke chyby vyroby, musis sa po zakupeni registrovat na internete (to ti nikto nepovie) a plati to len pre prvotneho majitela, to znamena, ze ak kupis pouzivany tak to neplati

domigb
10. feb 2012

@bambola
@marley11 dakujem baby ano pravda designovo sa mi neskutočne lúbi..preto som zamilovaná... 🙂

katufrost
10. feb 2012

Ahojte baby, ktora prosim mate Maclaren Techno XL, al. XLR da sa s nim "prekocikovat" o), cela zima?/manevrovanie v snehu a pod./. Nas XLR je este zabaleny v krabici a caka na leto...potom ho planujem vyuzivat aj v zime/teda ak to bude mozne/...o) vdaka za odpoved

kvetinqa
10. feb 2012

Kocky, asi ste to tu rozoberali, ale mozte mi poradit? Mam quest sport,ale este ho velmi nevyuzivame. Ako fungujete v skaredom pocasi? Alebo v zime? Mate fusak + nanoznik? Aky fusak pasuje do questu? vdaka!

mirka285
10. feb 2012

@kvetinqa lodger pasuje 🙂

bambulka0406
10. feb 2012

@kvetinqa
@katufrost ahojte, mam XT, jazdime s nim celu zimu, zvladame zatial vsetko v pohode. prvy kocik sme predali, lebo sme ho uplne prestali pouzivat. nanoznik nemam, mam fusak lodger a staci podla mna 😉

kvetinqa
10. feb 2012

@mirka285 fakt? lodger mam, len sa mi zdal velky.. skusim. dakujem 🙂
@bambulka0406

mirka285
10. feb 2012

@kvetinqa ano lodger pasuje super do vsetkych maclarenov,dokonca sa nesmyka a pekne tam drzi 🙂

face
10. feb 2012

@pimpulienka krásná barevná kombinace 🙂

pimpulienka
10. feb 2012

@face ďakujem pekne 🙂 zdal sa mi z questov najdievčenskejší 🙂 v skutočnosti su tie farby omnoho krajšie.

bambola
10. feb 2012

@kvetinqa ja tiez pouzivam iba lodger. nemam nanoznik 🙂 tusim to mam aj vyfotene v albume s lodgerom tak si kukni 🙂 ako pise mirka , je akurat, presne tam pasuje. a ja pouzivam celorocne 🙂 akurat nam tu kydlo 10centi a vobec ich netrapi odhrnanie tak chodime po snehu a v poho. akurat mne sa smyka ale to je topankami 😠

face
10. feb 2012

@pimpulienka viděla jsem ho naživo v obchodě, byla jsem pro něj taky rozhodnutá, ale pak jsem se zamilovala do toho puntíkatého cath kidston 🙂 a jaký je ten organizér, asi fajn, že? 🙂

ciernavila
10. feb 2012

neovazovali ste niektora o drevenom maclarene 😀 http://www.flickr.com/photos/daddytypes/2179984...

pimpulienka
10. feb 2012

@face 🙂 áno ten organizer je fajn, len by nemusel byť sieťkovy, aby tam zas nebolo všetko vidieť.Ale inak super 🙂