• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

9. februára 2016 
je krásny :slight_smile: malo by sa dať ale nie je v zozname na doručenie asi by som skúsila baby čo žijú v UK vedia lepšie jazyk a prípadne tam môžu zavolať :slight_smile:
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=120119
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=194631
12. mar 2012 o 02:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pimpulienka ja som naozaj spokojna lebo drzi a pouzivam ho tak ako mi treba :slight_smile: akurat som si ho v lete trochu orajbala o betonovy mur :angry: tak som bola nasr...dena ale na funkcii mu to neubralo ale aj tak :pensive:

ja som kupovala v brendone. vtedy ich nahodou mali na objednavku a boli o 9€ lacnejsie :slight_smile:
maju ich aj v babymarkete.
12. mar 2012 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tanija133 Ak mozem poradit, mrkni si farbu niekde nazivo. Ono na fotkach vyzeraju vsetky fajnovo, ale niektore z nich mi pridu na zivo take vyblednute, ako po 2 detoch - len moj nazor.
Anglicky Mothercare k nam nedorucuje. Ja sama som svoj MacLaren v UK objednavala. Podla cenika anglickej posty taku velku skatulu ti do cudziny proste neposlu (ak by si aj nasla nejaku dobru dusu, co meter dlhu a skoro 10kilo vaziacu skatulu odvlecie na postu). Takze mozes skusit nejaku preposielaciu firmu (moja vysla 700KC, odkaz som davala) , alebo dakoho kto sa leti a nema vela batoziny.
14. mar 2012 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som tiež medzi pp sí a xt volila xt z tých dôvodov, čo tu aj odzneli, ale nemusíme mať všetky rovnaké kočíky :grinning: :dizzy_face:
14. mar 2012 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mia___ Ahoj, ja by som rada tu farbu aj niekde mrkla, ale tu v ten farbe nehrozi nikde.... Uz som zohnala kocku, co dovaza aj z tejto stranky k nam na SK Maclareny, vedela by mi ho zohnat a doviezt, aj za normalnu cenu...Neviem sa stale rozhodnut medzi tymto, alebo tym druhym modrym.... :confounded:

Baby, prosim ake dlhe je XT po zlozeni? Len preto , ci by sa mi zmestilo zlozene do Pola....Dakujem....
14. mar 2012 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda ja toto xt zboznujem...chodime teraz denne po cestach necestach, hroznych rozbitych trasach a pohoda, paradne odpruzene, strecha je dokonala, aj dnes svietilo slnko smerom k malemu a on si pekne spal, buda natiahnuta uplne cez neho celeho, nesvietilo mu do tvare. Uplne si to vychutnavam....
21. mar 2012 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
Ak by sa vam niektorej hodilo, posielam odkaz na podlozky z US. Maju ich teraz v akcii za 10 dolacov + postovne 11.
http://www.justkidsstore.com/prod/maclaren/reversible-liner/vanilla-gold
26. mar 2012 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mia___ :dizzy_face: :dizzy_face:dik za tip , idem na to :slight_smile:
26. mar 2012 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. mar 2012 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sakura77 To som rada, ze sa ti hodilo. Tiez som objednala tuto farbu
26. mar 2012 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mia___ inak ale sme my...sme si mohli spolu,mali by sme postovne napoly.... :sweat_smile:
26. mar 2012 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sakura77 tam sa da platit len cez paypal?
26. mar 2012 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sakura77 ja som aj myslela na to. Ale to ked by sme rozpocitali a priratali postovne tu u nas, to by nebol velky rozdiel.
@pink31 Ja som platila cez Paypal, pride mi to najjednoduhsie
26. mar 2012 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia___ pre mna je problem zriadit si paypal, kedze neviem anglicky :unamused: uz som to raz skusala, postrhalo mi to kopec prachov a ten code, co som mala zadat, som musela pockat az na mesacny vypis z TB a aj tak mi to neslo
26. mar 2012 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky... mame maclaren triumph a surne na neho potrebujeme kupit slnecnu clonu... rozmyslali sme nad sunshine kids predsa len je o nieco lacnejsia ako ta origos maclaren :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... nemate ju niekto vyskusanu?? aby sme nekupovali macku vo vreci kedze triumph ma dost uzku striesku tak ci na neho vobec tie velke clony sedia... dakujeem...
27. mar 2012 o 00:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vanesska mas link na maclaren clonu?
27. mar 2012 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vanesska ja som na nas quest dala sunshine kids v pohode :slight_smile: ona sa prisposobi ako potrebujes :wink:
27. mar 2012 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, máte někdo tu limitku Juicy Couture? :sunglasses:
2. apr 2012 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@face atial nie ale velmi chcem...:slight_smile: možno by som sa uspokojila aj s lulu guinness ale asi nie.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. apr 2012 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domigb lulu už je takové tmavé. :slight_smile: juicy fakt nemá chybu, hodně o něm přemýšlím :grinning: už jich moc není ...
2. apr 2012 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@face odkial by si ho kupila? :slight_smile:
2. apr 2012 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. apr 2012 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,dosli vam uz tie podlozky z USA? mne dneska:slight_smile:super je:slight_smile:hodi sa nam jak ri* na serbel ako sa hovori:slight_smile:
nie ej to bohvieaka fotka,v skutocnosti je pekna syta farba:slight_smile:
3. apr 2012 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
ma pekne stvete, tebe aj pink uz dosli a mne furt nic. :slight_smile: Asi som trafila dake pomale lietadlo. A to vazne posielali z USA?
3. apr 2012 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia___ no co,doslo? a ano z usa to islo....
5. apr 2012 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby poradte,kde sa da este kupit madlo na Maclaren? Vraj ho prestali vyrabat, mi povedali v Pre deti....alebo nahodou nejake ine nesedi?
5. apr 2012 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanija133 a preco chces madlo?to madlo neni moc dobre,hybe sa,pri skladani kocika by sa malo davat dole,a ked ho nebudes davat dole,oderie ti kocik...
5. apr 2012 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tanija133 akurat som sa chcela spytat to iste, co @mirka285.. ja som ho mala a poslala som ho kade lahsie
5. apr 2012 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mia___ mne ta podlozka dosla tiez a to som objednavala len pred tyzdnom. Nasla som ju nahodou a potom som videla, ze to riesite aj tu...
5. apr 2012 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok