• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

9. februára 2016 
Ďakujem veľmi pekne za info.Už aby bol doma :slight_smile:
18. máj 2012 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kikinko Ano ,objedavka odtial trva presne tyzden, do tyzdna ho mas doma..reaguju velmi rychlo na vsetko.... :wink:
18. máj 2012 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kikinko A pokud chceš objednávku ještě "urychlit", napiš rovnou v objednáce do boxu na poznámky, že souhlasíš s extra poštovným na Slovensko a oni ti poštovné rovnou strhnou z karty. A nebudou ti už psát email, jestli souhlasíš s tím, aby si strhly z tvé karty i poštovné.
18. máj 2012 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanija133 ved ja jeden maclaren este okrem xt mam...takze xt musim dat na bazar.. :sunglasses:
18. máj 2012 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a inzerat mam bloknuty, za fasa... lebo nemozem tam mat slovicko - takmer novy kocik.. mam to zmenit na obnoseny, alebo pouzity... no...hlavne ten obnoseny.... :grinning:
18. máj 2012 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem vám baby,ste veľmi zlaté.Ja by som ho najradšej mala doma už dnes :slight_smile: :slight_smile: Ale budem musieť ten týždeň nejako vydržať.:frowning2:
18. máj 2012 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@boska79 daj pouzity 2 krat na prechadzke.... :wink:
18. máj 2012 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sjuzocka foto podlozky z druhej strany...
18. máj 2012 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@boska79 a čo ak použitý dva krát, alebo nepoužívaný
18. máj 2012 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som dala, len teraz musim cakat - ze den- dva, kym to odblokuju.. :rolling_eyes:
18. máj 2012 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby prosim vas, kolko je postovne z toho pramworldu na slovensko? dik
18. máj 2012 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@abnka to bol aj moj prvy dojem,že je to hračkarsky kočik...nuna....inač super cena za quest 140€..už si ho videla naživo??nehrkocu kolesa ako ostatnym golfkam s malymi kolesami??
18. máj 2012 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkafazulka 30 E pri jednom kociku :wink:
18. máj 2012 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tanija133 dakujem :slight_smile:
cize ak je viac kocikov, je cena nizsia? nevies kolko pls?
kocky idete niektora objednavat? mozme sa pridat? :grinning:
18. máj 2012 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkafazulka Nie, ked je viac kocikov cena je vyssia...Pri jednom kociku je to 30 e...a ked su 2 tak asi 60 E.....Aj sme chceli objednavat podlozky, ale jedna nam to odriekla....tak to padlo...a uz by sa nam to vysoke postovne pri podlozkach az tak neoplatilo.... baby? @sjuzocka, a @kafoditka, chceme este objednavat aj s katkoufazulkou?
18. máj 2012 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanija133 pocuj, teraz pred minutou som ti odoslala peniazky spät :D
18. máj 2012 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tanija133 aha, ja som myslela tak ze napr 2 kociky 50 a pod...
no ja este hladam na nete nejake akcie :wink: neviem ci objednat z UK kocik, neviem ako to funguje so zarukou, ci sa mi oplati usetrit 40 eur a potom ak sa nieco pokazi, posielat kocik do UK...
18. máj 2012 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanija133 Tani @sjuzocka nam poslala uz peniazky spat, nevymyslajme teda... ja skocim do babymarketu a tam si nieco vyberiem :wink:
19. máj 2012 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katkafazulka ahoj, ja len na margo zaruky z uk, beru kocik opravit aj v predajni Pre deti, musis sa ale preukazat dokladom o kupe zo zahranicia alebo vytlacenou zarukou sovereign lifetime warranty od maclarenu. Je to overene...
19. máj 2012 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@sjuzocka tak to je super info,dakujem :slight_smile:
19. máj 2012 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak uz som majitelka questu - yellow submarine - mojej prvej lasky este z cias tehotenstva :dizzy_face: :sunglasses:
ked som sa rozhodovala pre kocik, vzdy rozumovo vyhravalo xt, ale teda srdce ma premohlo, ked som ho zbadala v babymarkete :grinning:
@lodgermaniacka mas este ten cupholder na predaj? da sa s nim zlozit kocik?
19. máj 2012 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
a teda otazocka este k tym slnecnym clonam.. @sjuzocka k tej emitexovej nie je napisane, ze by mala uv ochranu :confused:
a v babymarkete mi ukazovali akurat tu otrasnu bezovu opachu :rolling_eyes: :zipper_mouth:
totiz mne maly nezaspi v kociku, ak vidi naokolo, tak ho zakryvam dekou alebo plienkou.. co po a) total kazi image :grinning: b) robi mu to tam velmi dusno - nedycha to..
a slnecnik nechcem..
19. máj 2012 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kris222 prosím ta polohovanie chrbatika je jednou alebo 2 rukami,či aj quest prešiel zmenou ako xt,a ešte otázka da sa na 2012 zväčšiť strieska ako na xt?ďakujem
19. máj 2012 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sjuzocka
@kafoditka ok, tak uz nevymyslajme... :wink:
19. máj 2012 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kris222 tak neviem ci ma alebo nema uv ochranu, pre mna bolo dolezite ze je v tieni... a plienka ma uv ochranu? :D to je podla mna len taka reklamna rozpravka ze uv - neuv na capiciach na trickach na strieskach..... kazdopadne som s clonou emitex maxi spokojna.
19. máj 2012 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kris222 aj ja som ho obdivovala minuly tyzden v Babymarkete, je nadherny......Nech sluzi....ten cup holder origo som kulila minuly tyzden v Babymarkete...je super...
19. máj 2012 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lentila.g este to nemam take odskusane, lebo som s nim bola vonku len raz :sweat_smile: ale ja som to robila dvoma rukami.. nemam este grif :slight_smile: a moj je vyrobeny v 2011 :wink:
pokial viem, na queste sa neda ani na 2012 urobit strieska ako na xt :confused:
19. máj 2012 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj polohovanie nove je len na xt ;)
19. máj 2012 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sjuzocka aj na okuliaroch je to rozpravka, ze uv ochrana? :confused: plienka nema uv ochranu, ale ked uz budem kupovat nieco, co je urcene proti slnku, asi bude fajn; ak to tu uv ochranu mat bude.. zatial pouzivam provizorne riesenie.. a ta emitexova mi pride, ze ho v lahu nezakryje dostatocne, mozno tak v sede.. asi by som chcela nieco dlhsie

@tanija133 dakujem :slight_smile: prosim ta, aku velku flasu tam das? asi max tu 7,5 dcl, ze? vies kocik zlozit aj s nim na konstrukcii? ci davas ho dole?
19. máj 2012 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@boska79 jasne, som pochopila tu otazku polohovania od lentila.g tak, ci to ide aj jednou rukou :grinning: ja mam ten obojstranny polohovac.. asi to ani jednou rukou nedam, co? :sweat_smile:
19. máj 2012 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok