• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

9. februára 2016 
@abnka akurat pozeram, ze mame rovnako starych drobcov :wink:
13. jún 2012 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jessicax Soni, no ty si zlata :slight_smile: to je asi sen ze ty kocikova maniacka a bez kocika momentalne :slight_smile: Tak dobre vyber. Inak kamoska ma XT-cko a je spokojna velmi.
13. jún 2012 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jessicax tak, tak s tym madlom vyskusaj......No som celkom spokojna...maly neprostestuje....priestor akurat....Len sa mi tak tazsie tlaci, mam prvy krat golfky...tak neviem..ci je to tym....Ale prejde fakt hocijaky teren, nezapadne v kazdej jame ako Bee...na to je super XT...Ale stale mam aj tak Fusion koli priestoru, a na zimu, do terenu a tak, mam aj Bee, lebo sa mi zmesti do auta..Xt sa mi zmesti iba nasikmo...Takze mam 3 kociky, a stale neviem ktory mam predat....ani jedneho sa neviem vzdat..ale jeden by som mala predat fakt...ANo , to polohovanie ma na chrbatiku a ma iny desing koliecok, nema tam ten kruzok, ale trojuholnik....
14. jún 2012 o 00:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jessicax ok :slight_smile: ale ak budete potrebovať tak vieš komu napísať :wink: ja som tiež taký kočíkový maniak najradšej by som už mala MAC doma :grinning: zaujímavé je že vždy keď sa mi zapáči nejaký kočík tak si nájdem sto dôvodov prečo si ho nutne MUSÍM kúpiť :grinning:
14. jún 2012 o 00:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanija133 a nevies ci aj quest ma odpruzene koliska ako xt? lebo teren tu nemame ktovieaky, sama jama tak neviem ci by ozaj nebolo xt lepsie. Inak v predeti mali taky modry tusim ako mala lodgermaniacka a nazivo sa mi pacil, taka fajn modra, ani velmi tmavy ami svetly, taky akurat. Ale cierny sa asi lepsie kombinuje. No mam dilemu, zasa sa v noci nevyspim :grinning:
14. jún 2012 o 00:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanija133 tak predaj xtcko a kludne aj mne :grinning: Alebo plusko. Concord by som asi nechala, predsa len je z tych troch asi nejpohodlnejsi a najpriestrannejsi
14. jún 2012 o 00:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@abnka ty si ako ja ale uz som si povedala, ze koncim, musim si najst inu uchylku :grinning:
14. jún 2012 o 00:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jessicax ja som videla na youtube video questa 2012 a tlačili tam naňho zvrchu ako že ukazovali odpruženie kolies a malo. Tak si myslím že má.
Ale tlačila som kamoškin quest z roku pána a v pohode pružil aj ten na takých asfaltových puklinách v chodníkoch.... žiadne hrkanie a drncanie....
14. jún 2012 o 00:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jessicax no ja už asi fakt končím s kočíkmi , lebo drobec sa samostatne púšťa po uliciach bratislavy :grinning: len ešte nerozumie tak si ide kade chce.....
14. jún 2012 o 00:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@abnka ja mam doma to iste, maly vsade sam a vzdy opacnym smerom ako ja. Kym prejdeme na koniec ulice tak prejde pol hodinka, vsetky spaky a kamene po zemi musi popozerat :grinning:
14. jún 2012 o 00:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jessicax my to máme desať minút chodníčkom k autobusu. S ním ? Hodinu dvadsať a pri zastávke je taký umrnčaný že naspäť sa nesie ako milosťpán :grinning:
14. jún 2012 o 00:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jessicax @abnka Kočky ja som si tiež chcela objednať denim z babymarketu a napísali mi,že dodacia doba je 6 až 8 týždňov :unamused: .Z anglicka vám príde za týždeň ak ho majú in stock...
14. jún 2012 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kikinko coo 6-8 tyzdnov? Tak to si ho ozaj mozu nechat. Objednala by si mi ho prosim z toho anglicka? Ja totizto neviem z tychto stranok objednavat a nemam ani speci kreditku len klasicku visu. Poslala by som ti teraz hned peniaze, pozeram ten pramworld, maju ho in stock a este nanho maju 10 perc zlavu takze vychadza 180 libier. Ty si tiez za tolko kupovala?
14. jún 2012 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@abnka ty ho neobjednas z toho anglicka?
14. jún 2012 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jessicax nemám momentálne peniaze. Možno o dva tri týždne.

Z toho anglicka by mi to tiež musel niekto objednať, mám tiež len klasickú kartu.....
14. jún 2012 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jessicax mi hovor, ja som nad farbou meditovala asi 3 mesiace.....Najprv tyrkysovy, potom ze je moc kriklavy, potom modry, ale nazivo sa mi az tak nepacil,ale nehovorim ,nie je zly...len trochu nuda, bezovy by sa spinil a nakoniec som kupila klasiku cierny...je pravda ze sa naj kombinuje s podlozkami...ten Quest neviem odpuzenie ale asi ano, ako pisali baby... :wink:
14. jún 2012 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ak by ste mala niektora zaujem o xt tak mam v ciernej kupeny minuly tyzden v babymarkete, mam k nemu aj madlo aj organizer - vsetko rovnaka znacka
ja neviem, mne ten kocik nevyhovuje
15. jún 2012 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jessicax @abnka a z ktorej stranky to objednavate, baby?

@ustrachana a ak sa mozem spytat,co ti na nom nevyhovuje?
15. jún 2012 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ustrachana naozaj, čo ti na ňom nevyhovuje? Funkčne je v poriadku, hej ? Koľko ťa vyšiel, a koľko si predstavuješ ?

@lindt www.pramworld.com je tá anglická stránka, ale ešte som z nej nič neobjednala, nemám takú platobnú kartu, iba obyčajnú visu.....
15. jún 2012 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@abnka dakujem. Ja objednavat teraz nejdem,ale viem,ze raz urcite kupime maclaren golfac... momentalne zhanam dobry sportak...
15. jún 2012 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lindt
@abnka neviem nevyhovuje mi proste mi nesadol ,ano je ok co sa funkcnosti tyka, ved ma tyzden :slight_smile:
15. jún 2012 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lindt ja predávam úplne novučičké dvojmesačné PP GT3 , my už len na ten golfáč a možno aj ten zachvíľu predám že už sme bez kočíka..... veľmi sa teraz osamostatnil.... kočík je ee.
15. jún 2012 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@abnka to je len take obdobie,moja mala v tom veku tiez nechcela kocik,drzalo ju to asi 4 mesiace a potom ked sme niekam isli a zobrala som kocik,rada si do neho sadla...
16. jún 2012 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ustrachana a za kolko ho predaš??
16. jún 2012 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@abnka už som z tych kočikov na ...chcem golfač...skoro som kupila multiway no že je nizky....mysliš že fakt bude stačit quest??našim drobcom??
16. jún 2012 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tamichloe uvidíme, až nebude stačiť, pôjde quest z domu :grinning: a to už si všetci budú ťukať po čele :grinning: Je to zaujímavé že ja si každú chvíľu kvôli meniacej sa životnej situácii kupujem nový kočík..... už menej sa mi páči, ako často sa tá životná situácia mení :frowning2: Ale dnes som videla pani s XT a zase som na vážkach..... no moja pevná požiadavka znie že ho budem musieť sama vedieť vyložiť, naložiť..... či už mhd , sad alebo vlaky....
16. jún 2012 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tamichloe poslem Ti IP
16. jún 2012 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babenky,aku sirku sedenia a dlzku opierky ma Quest a vysoko rucky?nechodi sa Vam s nim zle,ked ma take male kolecka?
17. jún 2012 o 06:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tamichloe :slight_smile:
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/bambola/album/stryko-doniesol-faro-/6838180/

a nerozumiem preco by sa mi malo chodit zle s malymi kolieckami, ale teda... nie , nechodi. mam ho ako jediny kocik uz od minuleho leta :wink: (mala bude mat o mesiac 2 roky)
17. jún 2012 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jessicax prave som objednala Quest denim 2012 z anglicka...cena aj s dopravou cca 195€...maju akciu kvoli futbalu :slight_smile:
17. jún 2012 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok