Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

tamichloe
24. jún 2012

@bambola myslela som fialovy quest tento http://www.predeti.sk/kocik-quest-sport-crown-b...
ten farebny rozdiel hneda s modrou je oproti pc riadny

bambola
24. jún 2012

@tamichloe to by som ani nepovedala takto, ze to je fialova 😅 tento som nevidela este nikde

tamichloe
24. jún 2012

@bambola že je taka modrofialova,my opisovali v predet.sk

tanija133
24. jún 2012

@tamichloe no super, tak mali ich nakoniec v Tn, ze? Ten modrofialovy Ouest o mas v linku......saom ho videla.....nie je to fialova....Ta modra je taka modrofialova, klasicka farba modreho XT ( crovn blue,) a ta svetla je bledomodra ....Je podla mna celkom pekny, len skor vhodny pre chlapca....

lucula73
24. jún 2012

@tamichloe tak vidím,že si pobláznená 😀 ,počuj,za tú cenu by som farbu vobec neriešila,aj tento posledný link s mi páči,viac ako tá modrofialová..mne sa skor zdá že je modrá

tamichloe
24. jún 2012

@jessicax pači,chcela som ho,no nemaju a za tu cenu už nebude

lucula73
24. jún 2012

@tamichloe aha,no škoda... 😒

jessicax
24. jún 2012

@tamichloe ani ten cervenocierny nemaju? skus zavolat do predeti v ba ake maju farby na predajniach, maju 2, jedna je na kosickej taka mala a druha pri avione, pripadne este do nejakej inej ich predajne v inom meste. Keby mali taku farbu aku chces tak by ti ho mohli doviest na predajnu v tn. Tak mne raz nukali, ze mi privezu kocik z ineho mesta na predajnu do ba

tanija133
24. jún 2012

@tamichloe tiez si myslim ze tie co maju na nete, ti dovezu do Tn, mne z Tn zasa do Ba doviezli Brio...Oni v tomto velmi dobre spolu komunikuju...Skoda ze nemaju ten hnedo ruzovy..... 🙂

tamichloe
24. jún 2012

@jessicax zisťovali mi po všetkych predajniach predeti.sk maju len tie dve farby čo na stranke pišu skladom,no a tu bledu,čo som dala link nemali na predajni...len tmavy modrý...

ka3na
25. jún 2012

ahojte. tak my mame konecne doma nase nove XT-cko. zatial po par prechadzkach obrovska spokojnost 🙂

mollyka
27. jún 2012

Caute baby. Predavam quest pouzity len jeden krat, jednoducho mi nesedia tieto kociky. Predtym som mala bjcm ale bohuzial som predala a kupila quest. Ale nevadi lebo novy bjcm je uz doma takze quest len zavadzia. Ak mate zaujem ozvite sa. Inak je super ale ja mam rada kociky so spojenou ruckou.

manila421
28. jún 2012

Ahojte, rozmyslam kupit Maclaren golfac, nechce sa mi citat celu diskusiu 😖 aky je rozdiel medzi Techno XT a Quest.
mna co jedine napadlo, madlo sa da dokupit?
tento je moj favorit zatial: http://www.maclaren.sk/?en_techno-xt,23

mia___
28. jún 2012

len tak narychlo: XT ide uplne do lahu, takze je vhodne aj pre take mimi ako mas ty. Quest uvadza, ze je od 6mesiacov; ide do takeho skoro lahu. A kym XT ma este rozzipsovavaciu striesku ktora perfekne v lete kryje cele dieta, standardny Quest takuto nema.
Ale zase je Quest lahsi a mensi-vhodnejsi na cestovanie a presuny.

manila421
28. jún 2012

@mia___ dakujem 😵

abnka
28. jún 2012

Babuleeee !!!! Tak ja som oddnes hrdou majiteľkou QUEST DENIM 2011 - bohužiaľ nemá tú odzipsovateľnú striešku, ale je perfektný, úžasný, krásny a som zatiaľ max. spokojná 🙂
Ďakujem všetkým že ste zdieľali so mnou moju strastiplnú cestu až sem a radili a odpisovali a tak 😀 😀 😀

Dám foto, len čo nejaké bude 🙂 Mám ho z druhej ruky, ale je takmer nepoužívaný......

tamichloe
29. jún 2012

@abnka no super,to maš ten tu z MK?aj ja som po nom pokukovala,no den predtym som objednala z PREDETI.SK

tamichloe
29. jún 2012

čaute baby ,ake mate skusenosti s eshopom predeti.sk???v pondelok som objednala Quest,hned volam,kedy mi pride...že stredu alebo v piatok(ešte mi zavolajuuu)...reku prečo???musia ho stiahnuť z obchodu,lebo ho nemaju na sklade.....od pondelku neboli ho schopny stiahnuť z predajne......až dnes mi pani vola,že či ho ešte chcem,že mi pride v pondelok 😠 😠 ☹ ☹ ....hlavna vec že tam maju že je na sklade a do 48h ho mam doma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!už zo zahraničia by mi prišiel za týžden nie z BA!!!!!som naštvanááááá,ale to tááálne .....už len ked mi volala,tak sama neochota,a daj tu slamu padnem na ňu...taky eshop neochotný som ešte nezažila 😠 ☹ 😝 😝

abnka
29. jún 2012

@tamichloe áno, to je ten. Predávajúca bola úplne super, zlietlo sa na neho veľa záujemkýň, ale ona dodržala čo sľúbila a ešte mi ho aj priviezla do BA 😉

tamichloe
2. júl 2012

@bambola ahoj,ako si spokojna so slnečníkom?drži tam pevne?nehybe sa ti to,je to original maclaren??

bambola
2. júl 2012

@tamichloe ano, mam original. ja som s nim velmi spokojna 🙂 je pevny, vcera celkom slusne fukalo a drzi v pohode, este sa nestalo, ze by mi ho posuval vietor
mala mi ho nastastie tiez moc nebabre, dokonca si ho pyta ked na nu svieti (grofka 😀 )

tamichloe
3. júl 2012

@bambola @sjuzocka....babule mate podložku v Queste?je to krajšie s nou,lepšie?alebo ju netreba??

sjuzocka
3. júl 2012

@tamichloe ja si podlozky uz len sijem, a mam tam stale nejaku 🙂 striedam podla nalady 🙂 teraz som nasla v lidli taku farebnu pasikavu osusku, tak z nej si usijem na dovolenku taku frote 🙂

face
3. júl 2012

@tamichloe já mám origo a je bezvadná, hlavně je po vyprání naprosto jako nová 🙂 měla jsem teď na dovče červenou motýlkovou v černém xt a vypadalo to moc hezky 🙂

bambola
3. júl 2012

@tamichloe ja nemam , ale mne sa paci povodne povlecenie kocika 😉 mam usitu ale znervoznuje ma, ze vsetky omrvinky su pod tym, tak sme toto leto nemali este. ale ak pojdeme k moru tak vezmem, lebo je bavlnena a ked tam pojde mala mokra tak aspon nezamoci priamo kocik (aj keby rychlo isto uschol)

tamichloe
3. júl 2012

@sjuzocka šikulka,mne sa nechce s tým hrajkať,sice už som šila aj fusakodeku a bola ako origoš... 😵

tamichloe
3. júl 2012

@face vieš ty maš xt,tam je viac priestoru,no ja mam quest,či to nebude vyzerať natesno...

tamichloe
3. júl 2012

@sjuzocka aj do Questu davaš podložku??

abnka
3. júl 2012

@tamichloe ja mám v queste originál maclaren podložku, vyzerá to super ! bez nej by bol kočík moc tmavý, je červená s vtáčikmi 🙂