• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

21. apríla 2017 
@tamichloe ak by sme sa tu zisli viacere, pridala by som sa s jednou podlozkou....
7. júl 2012 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tanija133 a kolko nas musi byť.......je to des,už len to poštovne......len kto by to objednal,ja nemam s tým skusenosti...kolko by nas vyšlo postovne??
7. júl 2012 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tamichloe z pramword je postovne 30 E....tak si vyrataj ,aby si nam to oplatilo....aspon 3, 4 baby keby sa dalo....uz sme to tu raz riesili ale nakoniec to nevyslo....2 su malo...a tiez nemam taku kartu aby som to objednala...
7. júl 2012 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanija133 a podložka kolko?
7. júl 2012 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. júl 2012 o 00:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanija133 prave som to pozerala...to je rozdiel!!!!necelych 10€...a kolko to trva kym pride na SK?
8. júl 2012 o 00:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. júl 2012 o 00:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tanija133 to je super ja reku 6-8t
8. júl 2012 o 00:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanija133 aj kočik ti tak rychlo prišiel??
8. júl 2012 o 00:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. júl 2012 o 00:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby. ja som asi blba, ale ako rozoberiem popruhy aby som ich mohla prevliect cez podlozku? :grinning:

@tanija133 @tamichloe ak budete objednavat, rada sa pridam... mala som nieco vyhliadnute na ebay, ale tam cena vybehla moc vysoko.
8. júl 2012 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ka3na zozadu ako je sedacka prevliect cez tie otvory
8. júl 2012 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. júl 2012 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola no na toto by som nikdy neprisla! uz som tu nadavala, ze na ktoru onu vyrabaju podlozky ked sa tam nedaju nasadit! :grinning: dakujem velmi pekne :slight_smile:
8. júl 2012 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ka3na Ahoj, a nechcela by si to ty zobrat do ruk a objednat, ak mas kartu cez ktoru sa to da zaplatit? lebo ja ani timichloe ju nemame.....Samozrejme by sme ti najprv previedli peniaze na ucet aj s postovnym....este keby sa jedna pridala, bolo by to super..keby sme boli 4 a rozdelili si postovne 30 E....Ja jednu podlozku mam, ale chcela by osm este jednu pre zmenu....
8. júl 2012 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tanija133 no jasne. ja s tym nemam problem. a objedname to z pramworld?
8. júl 2012 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ka3na na jasne cez pramword, na tej americkej je taky slabsi vyber.... Uvidme co povie na to @timichloe...a skusim sa spytat este jednej kamaratky, ci by nechcela......
8. júl 2012 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanija133 hm, akurat pozeram tie podlozky, veru mozno by som si tiez vybrala, ak by ste sli do toho :slight_smile:
8. júl 2012 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky, plis, poradte mi, pozerala som maclareny,a el som z toho zamtena, chcela by som pre svoju rocnu slecnu lahky, sikovny kocik halvne na premiestnovanie do mhd a tak, ktory typ z nich je taky sikovny? mame doma hartan, suepr kocik, ael taaazkyyy, a ja denne zdolavam schody a mala pribera, takze uz nevladzem,t ak hladam nejaku lahku sikovnu alternativu. dakujem za kaozdu odpoved..
8. júl 2012 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tamichloe
@ka3na
@kafoditka
@peliroja baby super , tak uz sme 5, aj so mnou na objednavku podloziek z Pramworld.... ka3na ak to este plati, tak by sa toho podujala.... navrhujem, aby sme jej poslali na ucet peniazky, za podlozky a aj postovne.... 1 podlozka vychadza zaokruhlene 10 E a postovne pri 5 babach vychadza 6 E...co sa uz da.... :wink: 3 sme z BA, 1 z TN, 1 z PD, ja do TN ju mozem potom zobrat, chodim tam casto k rodicom a do PD ju mozeme poslat postou....ja to kludne poslem..... Tak sa ozvite baby, ci to teda plati a @ka3 na, posli nam potom cislo uctu.... :wink:
8. júl 2012 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vavrenka ja navrhujem Maclaren Quest, XT by uz bolo zbytocne velke, ked mas este Hartana....Questik je maly ,lahky a skladny....Este mensi je Triumph, ale ten uz nema podlozene tie nozicky,ten by som isto nekupovala....Quest je Super, tiez sa na jesen nan chystam.... :wink:
8. júl 2012 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanija133 ok ja suhlasim,podložku stale chcem,no najlepšie by bolo z pramworld.......baby už sa teším....vobec mi neukazuje upozornenia,že mi niekto piše
8. júl 2012 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tamichloe nechapem preco sa ti neukazuje..Super,ze sa pridas...tak pockame na na ostatne baby....a hlavne na @ka3na a vyber si ktoru chces, ja uz mam vybrate.... :wink: chcem tu citronikovu, ta zlta do mi pojde do cierneho XT a potom na jesen aj do Beatles....
8. júl 2012 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tanija133 dakujem :wink: a este pre orientaciu- ten cath kidstone a lulu je v com iny?
8. júl 2012 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vavrenka oba su Questy, poloha do pololahu, polohovanie noziciek, nemaju predlzenu striesku...Neviem nejake specialne ine rozdiely.....
8. júl 2012 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanija133ja neviem z tychto dvoch,čo sa najviac chodi do modreho maclarenu,no najradšej ta s tou ružovou,čo myslite?
8. júl 2012 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanija133 a ten quest ma predlzenu striesku?
8. júl 2012 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
predlzenu striesku ma denim 2012
8. júl 2012 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vavrenka tak tak, nema ,ani lulu ani cath.... iba quest denim 2012 ma....alebo potom vsetky XT, alebo XLR maju, je to super vec...ja som koli tomu kupila XT.....
8. júl 2012 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok