Mám kúpiť kočík Nuna Pepp?

zuzkal99
9. mar 2013

chcem sa spytat ci je dobra volba na jar leto kupit kocik nuna pepp, mala ma 1 rok a neviem ci mam nechat este na zimu sportovy concor ked mala bude mat na rok 2 roky

kuko7
9. mar 2013

podla mna je najlepsi kocik concord fusion, pises ze mas concord, nie si spokojna? my sme ho mali a sportak je dokonaly 🙂 ja som si vystacila s nim :D

ejuska79
9. mar 2013

Ahoj,ja mam nunu,este ho v nej nevozim,je to fakt len na jar,leto.ja si este nechavam
Gesslein sportovy,lebo s nunou cez sneh asi nehrozi,ale inak super kocik,skladny,super ovladatelny

zivika
9. mar 2013

ono to zavisi aj od toho, ako na tom bude mala z behanim/vozenim...ak sa bude rada vozit aj v dvoch rokoch, tak sa ti oplati na zimu nechat concord, lebo nuna ozaj nie je do snehu...ja som sa ale napriklad tuto zimu zbavila britaxu b-smart a nechala len nunu, lebo maly sa povozi len kratko a uz chce behat, no a mna nebavilo behat za nim a este aj vliect velky sportak...takze som to riesila tak, ze ked bolo nasnezene, tak sanky alebo len peso kusok od domu a ked nebol sneh tak s nunou, lebo ked do nej das fusak, nevidim dovod nepouzivat ju aj v zime...

aristka
9. mar 2013

ja mám nunu,veľká spokojnosť ,ale pri každom drobcovi som si nechala na zimu aj športiak

baklik
9. mar 2013

my sme boli minuly vikend vyskusat v predajni tolko ospevovanu a vychvalovanu nunu a velmi ma sklamala. koliecka su len obycajne plastove, ziadne gumene, ani na loziskach (asi tak najvhodnejsie do nakupnych centier, nie na chodniky, kde je kopa kamienkov), kocik je dost uzky a to najdolezitejsie - maly ma len 15 mes. a uz mu takmer spolovice pretrcala hlava chrbtovu opierku. takze si neviem predstavit ako by si v tom kociku oddychol, ked bude vacsi... pre mna jedno velke sklamanie. aj v predajniach ti povedia, ze ten kocik je len a len imidzovka, nic viac, bohuzial.
o nieco lepsi je quinny zapp, je sirsi, ma vyssiu chrbtovu opierku, gumene kolesa na loziskach a je polohovatelny v smere aj v protismere jazdy. akurat pri skladani je nutne ho rozlozit na dve casti.
a co sa tyka sportaka - tak jasne, na zimu si ho este nechaj. ak nakyda tolko snehu ako tuto zimu, tak s golfacom sa nepohnes. predas ho potom.

sedmokravka
25. mar 2013

nuna pepp, sice sme este vonku nepouzili, ale ako by som vseobecne zhodnotila tento golfac? vyzera super, ale ked mate lenive dieta a ste aktivna mamicka vkuse kade tade po vonku, tak toto nie je kocik pre Vas. 😉 a uplne sa stotoznujem s @baklik my sme to aj tak kupili, lebo som chcela kocik presne na ucel, mat v aute, do obchodu a po ruke. ale za taku cenu to absolutne nestoji!

michaela80
25. mar 2013

Ja mam nunu aj jane reverse..cez zimu este teraz bola v janecku ..nuna je super tak na teple pocasie v zime nehrozi..teraz ideme predat jane aj nunu a chcem si kupit nunu de luxe kedze nam este mala spava v kociari vonku... 🙂 urcite by som velky sportak nepredavala lebo buducu zimu ti bude chybat.. 😝

lenka1108
25. mar 2013

ja som mala nunu ja som bola spokojna az na to ze ked maly spal musela som ju o nieco zapriet lebo sa mi 3 krat stalo ze sa mi v nej prekotil do zadu.ako keby bola zle vyvazena... inak dobry kocik 😉

danielle77
19. máj 2013

ja mám takisto NUNU deluxe len počas leta resp. jar/jeseň a na zimu si nechávam BRIO 😉 Malá bude mať v novembri 2 roky ... inak som s ňou veľmi spokojná ...

christi
13. jan 2014

@danielle77 prosim Vas neviete mi poradit, kde v BA by som si mohla kocik Nuna vyskusat ? Obavam sa, ze pre mojho "drobca" by bol maly. Dakujem.

kika87
26. mar 2014

Maminky ak by ste mali záujem máme nunu raspberry s 5 doplnkami na predaj, mám ju v bazáriku ...

anina716
27. mar 2014

Mal by niekto zaujem o Nunnu Pep, mame ciernu so sedou kombinaciou, kupovana r. 2012, este v zaruke do jula 2014!!!
S plastenkou aj moskytierou. kontakt: anina716@post.sk
Ja som s tymto kocikom bola max. spokojna, kedze je super lahucky, vytlacite v pohode aj do kopca, maly mi tam v lete dost casto aj spaval, da sa dat do uplne lezacej polohy. Nepotrebujete ani slnecnik, kedze strieska je riesena tak, aby tam dietatku nesvietilo. Maly sa mi tam zmestil aj v zime a to uz mal 2roky, ale je skor stihlejsi. Odporucam skor na jar, leto, jesen, mozno v zime by bol trosku problem s chodenim po snehu.
Spratny do kazdeho auta, manipulacia s kocikom je jednoducha. Takze ja urcite odporucam aj na dlhsie prechadzky. emoticon

millatina
27. mar 2014

Podla mna je tento kočík ideálny na dovolenky-napríklad na cestu lietadlom, mi sme ho na takýto účel narýchlo kúpili a nevedeli sme si ho vynachválit pretože je lahučký, velmi lahko skladatelný a spratný všade-takže ja ho odporúčam skor na takéto účely. Na bežné domáce použitie máme bugaboo cameleon ale odkedy máme Nunu tak sa mi zdá tažký na tlačenie lebo tá je oproti nemu ovela lahšia a mám pocit ze aj lahšie ovládatelná takže celkovo spokojnost.

daniela242
27. mar 2014

My sme tiež mali nunu a boli sme maximálne spokojní. Veľmi ľahúčko sa ovláda, je super ľahučky, ľahko skladateľný, u nás to bol jeden z najlepších kočikov. Bohužiaľ malý už z neho vyrástol tak teraz máme v prípade núdze baby jogger CM, ale oproti nune sa s ním ide oveľa ťažšie. Pokiaľ ho chceš na leto tak ho maximálne odporúčam, na zimu je vhodný len v prípade odprataných chodníkov, po snehu s ním neprejdeš, ale zase ak bude taká zima ako táto tak úplne bez problémov 🙂

sonickav
27. mar 2014

Strašne sa mi nuna pačila, ale len na obrazku. Bola som odhodlana ju objednat, manzel ma nakoniec prehovoril, ze si ju pojdeme osobne pozriet. Tak sme isli....a keby ju objednam, vtedy ked som chcela, bola by som max.sklamaná. Hrozný kočik. Ako pre detske bábiky. Nepriestranný, maličký, dieťatko môže sedieť rovno v košíku, tak má nizko sedenie. A o hrkotaní ani nehovorím 😀 To ked teraz stretnem mamičky s tym kocikom, chudé detičky tam sedia natlačené ako sardinky, a hrkoce na 2O metrov 😅 ako hneď som sa ho vzdala a nechcela by som ho, ani keby mi ho chce niekto darovať. A poznám mamičky, čo ho vychvália len preto, že ho majú alebo mali 😕 ale pritom dávajú inzerát, aby ho predali.... takže asi tak 🙂 Radšej si vyberte iný 🙂

katarina.banska
22. apr 2014

nuna najlepsi kocik aky som kedy mala. jasne, do zimy mam iny jane slalom pro. na nune sa mi paci, ze sa super ovlada aj jednou rukou, perfektne sklada a vacsie dieta si do neho samo moze vliest. odporucam vsetkym 🙂. sice jednu prave predavam, ale len preto, ze si chcem kupit novsi model

miskascipka
28. apr 2014

Moja dcera ma 2,5 a nunu stale pouzivame. Uz sice nie denne, ale pouzivame. Porozmyslaj kvoli comu novy kocik potrebujes a co od neho cakas. My sme ju kupili kvoli tomu, ze nam sportovy kocik zabral pol kufra a ked sme isli na dovolenku tak bol problem vtlacit k nemu aj kufre. 🙂 Nuna je velmi prakticka a spratna, lahko ovladatelna a pre prplika, ktory chce viac behat ako sediet je na prechodne obdobie a leto idealna. Moja mala si ju hned zamilovala a bez problemov si v nej ked bolo treba aj pospinkala.

andynika
21. máj 2014

najlepsiaaaaaaaa ja som ho milovala sikovny pohodlny lahky genialny

erikasvk
21. máj 2014

My sme ho pouzivali do troch rokov. Kupili sme ho len preto lebo sme mali male auto a je spratny a velmi dobre skladatelny. No uz by som ho nekupila. Velky minus je ze nema v predu madlo takze zakazdym sa musi dietatko zapnut aj ked je vacsie a nemuselo by sa. Ma velmi maly nakupny kosik takmer ziadny. Volila by som kocik vacsi, priestrannejsi a urcite s madlom.

mgfox
25. máj 2014

Ja mam tiez concord a na leto nunu a teraz aj jednu cistu novu nepouzitu vo verzii luxx 2014 farba bisque aj predavam za 195 eur lebo mam aj ruzovu...kedze concord je kremovy tal kremovy predavam nech mam aj inu farbu.v obchode je xa 226 e najmenej...ja som ho kupovala bez marze...pozri kludne album

nniikiitaa
6. jún 2014

Ahojte.. mala by som jednu otázku. ja som tiež pre svojho syna kúpila Nuna Pepp. len neviem teraz má 7 mesiacov, kočík bol párkrát len použitý ale bude sa mi tam syn mestiť aj ked bude mať viac ako rok??? ako ten kočík je perfektný, tiež kvôli cestovaniu som ho kúpila, ešte aj sieťka proti hmyzu, plášť, a fusak rovnakej farby. len sa mi zdá že za pár mesiacov ho tam nevopchám..

linibini
6. jún 2014

@mniikiitaa ahoj, my máme 18 mesiacov a pohoda-lahoda, v zime sme dali hrubý fusak a paráda... tiež máme k nemu origoš fusak, aj sieťku a plášť - ale tie nepoužívame.... 🙂 Neboj, ja som v ňom videla aj deti cca.3 roky...

squella
14. jún 2014

AHojte kočky, mám otázočky pre vlastníčky nuny pepp - zmestí sa mi tam aj trošku silnejšie dieťatko? V zime tam asi fusák aj s bábom už nevlezie, však? A je vhodný vôbec do zimy? Lebo ja si myslím, že je vhodný výlučne na leto a prechodné obdobia. Nehrkoce po ceste, na nerovnostich, kamienkoch a dlažbách v meste? Nefúka do neho veľmi z každej strany? Podvozok sa veľmi ošúchava, keď nabiehate na chodník? Je vôbec niečo, čo vám na kočíku vyslovene nevyhovuje??? Dakujem za reakcie. Zuzka

zuzula2108
14. jún 2014

Ja som bola taktiež rozhodnutá, že si objednam Nunu, ale išli sme ho najprv vyskúšať do obchodu, či sa mi tam malý zmestí. Bola som veľmi sklamaná keď som ho zbadala. Na obrázku vyzerá veľký ale je malinky. Malý mál vtedy 17 mesiacov (90 cm, 13 kg) a hlavička mu trčala a vydúvala striešku. Bola som strašne nešťastná, pretože som bola do neho zamilovaná ☹ . Tiež sme si ho chceli kúpiť kvôli dovolenke. Nakoniec sme odskúšali viacero golfových kočiarov a skončili sme pri Peg Perego pliko mini. Malý tam má dosť miesta aj na dĺžku aj na šírku. Dizajnovo je to tiež veľmi pekný kočiar. Kúpili sme si model Ghiro.
Ak máte väčšie dieťatko odporúčam ísť do obchodu a vyskúšať aby ste mali istotu, že tam má dosť miesta. Zuzana

helenka2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
leon69
4. feb 2015

Ja som nad ňou premyslala ale keď čítam komenty len sa mi utvrdzuje to čo som si myslela ja mám brigádu agile a som úplne spokojná takže nebudem špekulovať nuna je krstný kočík len posraly na ňom tie mini kolieska 😕

cicuska27
10. feb 2015

Jajaj Nuna deluxe bol moj dalsi tip.už som ho skoro aj objednala ale ako som našla tieto pr ispevky tak uz zas neviem...dcerka je vacsie babo v aprili bude mat rok a chcela by som lahky kočarik,šup do auta ale zas aby vydržal do 3 rokov. a hlavne tie kolieska neviem ci su vhodne kedže nebyvam vo velľkom meste tak chodniky nič moc 😒
nemam ju veľmi kde vidieť tak tera už zas neviem... ☹

lanugo
5. mar 2015

Kočky, za výbornú cenu predám čokolvek od Nuna.Nepoužité, samozrejme v záruke. Píšte do RP

patkaza
2. nov 2015
Používateľ patkaza je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od patkaza.

nechajte si ešte ten starý kočík .. zbytočne by ste kupovali nový http://akoapreco.com/ako-vybrat-kocik/

katka253111
29. júl 2016

Vyskusala som asi 10druhov kocikov a skoncila pri britaxe a nuna pepp... 🙂 nuna je naj kocik, aky sme mali, maly, spratny, pohodlny a aj ked vyzera akl vysavac a nikdy som po nej nejak netuzila,ako som ju kupila,tak lepsie som urobiť nemohla - ona chodi skoro sama, aj jednym prstom a skoro dvojrocnym dietatom v sedacke 🙂 za mna odporucam... Maly ma 22mes, 12kg, 85 cm a dokonca ho v nej uspavam... A vozit sa v nune miluje 🙂 sam si vlezie,vylezie,vsetko z.nej krasne vidi a nuna prejde fakt kadetade... My s nou aj po tráve behame a pohoda 🙂 super sa s nou aj uteka,aj ponaly prechádza, to,ze trosku ju pocut,nevadi 🙂 je fakt super 🙂