Máte kočík Moon Scala 2018?

07majka
24. apr 2018

Ahojte baby-maminky chcem sa opýtať má niektorá z vás kocik moon scala 2018 ? Ak anoooo píšte prosím potrebujem k nemu zohnať autosedacku a neviem aké presne typy na ňu sedia ! Ďakujem a pekný dnik prajem 😊😊😊

silvinka510
24. apr 2018

Ja ho mam a sedacku mame cybex, len neviem teraz pozriet aku presne...

07majka
autor
29. apr 2018

Ďakujem pekne

silvinka510
29. apr 2018

Tu som nasla aj nejake ine, ktore sedia 🙂

07majka
autor
29. apr 2018

@silvinka510 ďakujem ste zlataaa 🤗

07jana88
2. júl 2018

@silvinka510 strašne sa mi páči ten kočík, len sa neviem dopátrat k recenziam. Nasla som komentare len k moon nuova. Mozem sa vas spytat, ze ako ste s kociarom spokojna? Da sa športová časť polohovat do uplneho ľahu? Na nete som v sk verzii nasla info ze ano a v Nemecku mi jedna predavacka tvrdila, ze u modelu Scala sa da polohovat len do tej ergonomickej polohy..a ako je to s ručkou,nerusi vas,ze sa rucka neda ohybat ale len vysunut hore a dole? Som ,,začiatočník" v tejto oblasti, tak preto take mozno blbe otázky..strasne by ma potešilo keby ste mi mohla napísať nejakú objektívnu recenziu 🤗

silvinka510
3. júl 2018

@07jana88 kočík začneme používať cca o mesiac, nakolko malý pouzivatel kočíka ešte nie je na svete🙂 ale potom určite napíšem... tú športovú časť chcem ísť ale vyskúšať polohovat skôr, tak potom dám vedieť 🙂

luccy89
3. júl 2018

Aj ja nad rozmyslam, ale nevidela som ho este nazivo, co som citala, tak vraj je ovela uzsi ako ostatne kociky, kedze babo bude az v decembri a treba este fusak, tak teraz neviem🤔 a este aj ta rucka ze sa neda ohybat... pri nuove viem, ze sa da

silvinka510
3. júl 2018

@luccy89 nemám ho doma, ale chcem ísť vyskúšať tú športovú časť...Keď pôjdem do druhého bytu, môžem zmerať aj šírku, ale naozaj aj mne pripadá trošičku užší, ale nie nejak extremne.

07jana88
3. júl 2018

@silvinka510 juuuj tak isto sa uz nenormalne tesite na pouzivatela 🙂 To uz ubehne ako voda. Budem sa tesit na tu Vasu recenziu...Prajem pekny dnik 🙂

07jana88
3. júl 2018

@luccy89 Ja som ho videla nazivo, len nemali tu peknu kremovu verziu ale len tu s tymi motylikmi. Vanicka bola uzsia v porovnani s inymi kocikmi- ale len minimalne. Ano pri nuove sa da rucka sice ohybat ale neda sa vytahovat (predlzovat/skracovat). Skoro ma porazilo, nechapem preco neurobia jednoducho obe moznosti pri vsetkych modeloch. Ale ako vravim, este nemam deti, tak neviem ci to je s tou ruckou nejaka tragedia. Dalej Scala ma vacsi nakupny kosik ako nuova a to odpruzenie na prednych kolesach je uplne pocitovo rovnake, akurat s tym rozdielom ze nuova ma pruziny vonku a scala vnutri schovane. Co sa tyka skladania a vahy su skoro podobne, konstrukcia je o jedno kg lahsia u Scaly: 9,5 kg a Nuovy: 10,8 kg. Takze taky vahovy priemer. V tom obchode kde sme boli bol spraveny taky hrbolaty most, cez ktory sa dali kociky testovat. Sa mi zdalo, ze sa ta vanicka dost kyve, kvoli tomu naklikavaciemu systemu, ale aj u inych znackach to bolo podobne. Jedine co ma stve, ze sme nemohli nazivo ten kocik vidiet so sportovou castou, pretoze tam bol hrozny frmol a predavacka na nas nejak nemala cas a nam len v rychlosti povedala, ze sa da ta sportova cast polohovat max. len do ergonomickej polohy. Ale moc tomu neverim, myslim si, ze sa pomylila, pretoze na nete citam vsade ze az do uplneho lahu..Takze to by ma hrozne zaujimalo....

silvinka510
3. júl 2018

@07jana88 ja to pôjdem určite skúsiť, lebo tiez som bola v tom že sa dá dať do lahu. Tak ked zistím dam.vediet 🙂 mne sa celkovo viac pozdavala v obchode scala nez nuova tak uvidime v praxi, ako budeme spokojni 🙂

marsi7
22. jan 2019

Dobrý den prosím máte niekto moon scala 2019? ak ano ako ste s nim spokojni? čitala som už aj negativne recnezie naprklad že konstrukcia kočíka vrzga. rozhodujeme sa medzi moon nuova 2019 a moon Scala 2019.

07jana88
22. jan 2019

@marsi7 my mame moon scala 2018, presne ten kremovy co je na obrazku. Babo sa nam narodilo 27.12.takze ho pouzivame priblizne mesiac, zatial nic nevrzga, ja som s kocikom velmi spokojna🤗👌

07majka
autor
22. jan 2019

@marsi7 ahojky vieš čo nám sa mala narodila v júli/2018 a od vtedy nonstop kocikujeme každý deň je super že kocik má take kolieska vzadu veľké hrubé super do terénu ... konštrukcia poriadne pevná vyplatilo sa investovať ja som hrozné spokojná ... kocik už prežil bez jediného skrabanca už 4 lety takze ja som za !

07majka
autor
22. jan 2019

@marsi7 a ešte som zabudla na tu veľkú vaničku malička má síce 6 mesiacov ale je veľká min. Na 7 a stále sa mi aj v zimnom huňatom fusaku zmestí do kočíka do hlbokej vaničky čo iné končiare už absolútne dávno neumožňujú ...

marsi7
23. jan 2019

@07majka a s materiálom ste spokojná? Teda neviem akú scalu mate. 2019 tká ma taky výrazný vzor.

07majka
autor
26. jan 2019

@marsi7 my mame 2018 a veľmi veľmi som spokojná ja som to už koľko krát prala aj v práčke je to odopinatelne všetko

keksik09
6. feb 2019

@07majka ako a co ste prali? Nenapadlo by mi dat to do pracky, ale zislo by sa vyprat striesku... a zaujímalo by ma či ste neskusali dať dole tu "nakupnu" časť dole pod vanickou, potrebovala by som ju totiž vybrať a neviem ako.. ďakujem 😊

majrab
23. apr 2019

@07majka dobry den, este ho pouzivate? Ako ste s nim spokojna?

07majka
autor
23. apr 2019

@keksik09 nie nie tu nákupnú časť som neskusala dať dole to len mokrou handrickou pretieram a prala som tu odopinatelnu časť z hlbokej vaničky a krásne ju vypralo ... hmmm tiež by má zaujimalo ako zo športovej časti operiem tu striesku 😂

07majka
autor
23. apr 2019

@majrab no pre mna najsamlepsi kocik áno stále ho používam momentálne už športovú verziu. Pre mna má tento kocik neskutočne výhody hlavne veľké kolesa pretože to je pre nás veľmi podstatne keďže žijeme na severe nórska. Skladnost, výzor kočíka no zboznujeme ho ešte aj športová verzia sa da pekne nastaviť aj keď malička chce spat tak zložím ho do ľahu a spinka každý deň 3-4 hodiny iba v kočíku ! Moon! 😍😍😍 športová verzia je otočná v obidvoch smeroch

majrab
23. apr 2019

@07majka tak to je skvele 🙂 my teda sportovy mame po synovy,ale kupit pekny kocik iba hlboky je ako hladat ihlu v kope sena ...

iwina
24. apr 2019

@07majka Dobrý deň, prosím vás a v pohode sa tam bábätko zmestilo aj s fusakom? Nevybledla vám časom farba?

07majka
autor
24. apr 2019

@iwina dobrý večera prajem moja malička tam bola do 7 mesiaca v pohodicke aj v robusnom fusaku akože to je naozaj veľký priestranný kocik nemôžem skrývať svoju spokojnosť. A nie nie vôbec nevybledol a to je každý deň na slniečku samozrejme ak je ☀️

iwina
24. apr 2019

@07majka veľmi pekne dakujeeeeem😍😍😍😍

07majka
autor
25. apr 2019

@iwina ❤️❤️🥰🥰🥰

simik411
9. aug 2019

@silvinka510 dobrý deň je to staršia diskusia viem, ale hľadám recenzie na tento kočík ale je i h malo, ako ste spokojná s kočíkom prosím vás? A hlavne by som potrebovala vedieť je vodný do terénu tento kočík zvládne napr kamienky?? Napíšte o ňom pár riadkov plusy mínusy 😁ďakujem

simik411
9. aug 2019

@07majka dobrý deň teší ma vaša recenzia, to ze ma veľké kolesá teda znamená ze zvládne aj ťažší terén??? Potrebujem taky co prejde pár kamienkov lesnú cestu. Snáď ma potešíte veľmi sa mi páči 🤩

silvinka510
9. aug 2019

@simik411 dobry deň, ja som s kocikom velmi spokojná... Je vhodny na kamienky určite, nás zvladol aj ovela horší terén... Malinka vydrzala dlho va vanicke, asi aj do 9 - 10 mesiacov. Nam uplne vyhovuje, nemam mu co vytknúť mozno len to, ze je dost tazky na nosenie ked treba.

simik411
9. aug 2019

@silvinka510 🤩🙏ďakujem juj veľmi som potešena, je to môj favorit len ten terén som nevedela ale super ze to dava bude nás heh 🤭😊ďakujem a krásne kocikovanie ešte