Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Moon Scala

Popis

Moon Scala je najvyšším modelom značky pre rok 2018. Je to luxusná dvojkombinácia s robustnejšou konštrukciou s prednými menšími penovými a veľkými zadnými gumovými kolesami. Vychádza z obľúbeného modelu Nuova, od ktorého sa odlišuje detailnejším prevedením, vyššie umiestneným sedadlom, priestrannejšou hlbokou vaničkou, teleskopicky nastaviteľnou rúčkou a hlbším nákupným košíkom.

Sedadlo s XXL predĺžiteľnou vetranou strieškou môžeš otáčať a polohovať až do ľahu vrátane opierky nôh. Novorodeniatko však bude komfortnejšie v hlbokej vaničke prípadne v dokúpiteľnej autosedačke. Adaptéry na autosedačku nájdeš v základnej výbave kočíka.

Scala je dostupná iba v luxusnejších Sport, Style a Fashion edíciách. Scala Sport je ladená do tmavých farieb s dynamickými červenými detailmi. Scala Lotos z edície Fashion vyniká kontrastnými svetlými vyšívanými kvetmi na tmavom základe poťahov a strieškou s 3D motýlikmi. Edícia Style je zastúpené prevedením Scala Coffee s tmavou konštrukciou i poťahmi nadstávb s hnedým detailným kruhom na kolesách a Scala Cream s tmavým základom s kontrastnou krémovou strieškou a hnedými detailmi.
Viac informácií na oficiálnej stránke Moon Scala

Parametre

Značka
Moon
Typ
dvojkombinácia, trojkombinácia
Hmotnosť (v kg)
13
Rozmery v rozloženom stave (vך×d cm)
109,5 × 62,2 × 100
Rozmery v zloženom stave (vך×d v cm)
83 × 62,2 × 60
Pôvod značky
Nemecko
Maximálne zaťaženie sedadla (jedno dieťa - v kg)
15
Doporučený vek dieťaťa (v mesiacoch)
0 – 30
Otočné sedadlo
Korýtkové sedenie
Ďalšie parametre