Máte kočík od Elodie Details Stockholm Stroller biele bodky?

drak25
8. jan 2013

ahojte, zvažujem kúpu, nemáte ho náhodou?

tmonika
10. aug 2016

Kocik sme nedavno kupili, je pekny, stýlový, prakticky, dieta v nom vie pohodlnejsie sediet ako v nune, ma to viacero poloh na spanie, strieska je perfektna, uz len tym ze je sklapatelna a zatieni slnko, pripadne dieta ked spí...Je tiez vetretelna, ma sietku cez kt, je viediet dieta. Je pevny, no trosku tazsi i ked ma do 8-9 kg zda sa ako by mal aspon 12kg no v pohode sa da sklopit a niest za rucku v jednej ruke, ci uz po schodoch...to velmi ocenujem. Farba je krasna mame dot je cierny s bielymi malymi gulickami. Fakt elegantny aj realne. Rucky su kozene-kozenkove? ani neviem, myslím ze je to skor kozenka, je to fajn, dobre sa tlaci. Dalsia vec je to aky je velky, asi by som honeobjednala keby som videla na zivo aky je velky, ono kocik ako pre dieta je super, ma pohodlie, velkost, priestrannost, naozaj super, no co sa tyka nastavenia ruciek podla vysky, 0 bodov. Nic, neda sa. Velke sklamanie, A preto je skor vhodny pre vyssie maminky ak palice nechcete mat pod pazuchami 😀 Ja meriam len 160-165 cm je to uz na hrane, prvy dojem hrozny, velmi vysoky...no po par hodinovom ustupe a manzelovom nadsení som ho znova skusila a bolo to lepsie, bol to zvyk. Mali sme prvy stokke xplory, tomu sa nic nevyrovna, teraz nerozpravam o cene ale o kvalite, kolesa, lahke manevrovanie...nastavenie rucky...tu hovoríme o golfkach takze druhy sme mali nunu ten presiel s tymi malinkymi kolieskami ze vsade 😀 muz ho volal 4x4 proste to islo cez ,,nase slovenske chodniky,, naozaj ako nic. Tak dievcata, kt. mate elodie, ptosim ako nastavim nizsie rucky? neda sa neberiem ako odpoved 😀 tolko moj nazor a dalsia skusenost.

rearo
10. aug 2016

mam ho aj ja a som spokojna...grey gold.tie rucky su vyssie...to ma pani pravdu ,ale je to o zvyku...je krasny,kazdy sa otoci za nim a ja osobne som snim spokojna...a syn???,ako ho tam doma dam ...ani sa nepohne asi je vnom tiez spokojny... 🙂

tmonika
10. aug 2016

@rearo nedaju sa upravit na nizsie rucky? Su napevno myslim, ci nahodou nie je skryty parent neaky...

rearo
10. aug 2016

@tmonika nie nedaju

rebeca196
28. jan 2017

kúpim kočík Elodie details 🙂

miselbol
28. jan 2017

@rebeca196 mam cierny so zelenou vlozkou , pouzivany , 70,-€

rebeca196
28. jan 2017

@miselbol ďakujem, je vhodný aj pre 3-ročné dieťa? Aké má poškodenia?

suseda19
7. feb 2017

Mamičky,prosím vás a na akej stránke sa dá objednať elodie details stockholm ten čierny s bielymi bodkami a červeným vnútrom? Ďakujem za typy. Anna

ivinez
7. mar 2017

@kajakaja77 prosim vas ja by som mala tiez zaujem ak by bolo mozne za dobru cenu 😊

perzefona
21. mar 2017

Baby...'chcela som sa opytat... mala ma 17mesiacov, 10kil.... este dost spava v kociku ked ideme von..... odporucili by ste mi ho? Chcem to ako posledny kocik.

adulinkaa
21. mar 2017

@perzefona moja mala v lete 2,5r a vozili sme sa bezproblemov.celu dovolenku prespala cez den v kociku..je uvadzane do 15kg to urcite mate este rezervu;)

rearo
21. mar 2017

@perzefona kocik je krasny aj lezat pekne moze ale tazko sa tlaci proti mojmu co som mala predtym PP isiel lahucko 1.prstom sa dal tlacit ...elodie mu silou tlacit a oboma rukamy inac ked jedna ruka povoli ide sirinou...

perzefona
21. mar 2017

Lebo este sa rozhodujem ci nie radsej ten petite&mars street... tiez vyzera fajn... je to tazke vybrat ... hlavne ked si to nemate vsetko kde vyskusat :(

kristina60
23. júl 2017

Ahojte mamicky, nepredava niekto golfky?

livancinova
26. mar 2018

Ahojte 🙂 viete mi prosim poradit ci v pohode zlozim kocik ED aj s podlozkou?

absolutka
31. mar 2018

@miselbol este mate ten kocik ? Vdaka

emmazvarova
12. mar 2019

Ak by mal niekto na predaj golfky mala by som záujem. Ďakujem 😉