Máte skúsenosť s kočíkom Camarelo sevilla 2013?

slizik5
24. máj 2013

chcela by som si ho kupit, ale je to novy model, zatial som nenatrafila na nejake referencie..nemate honahodou?

buczka
24. nov 2013

Aj my ideme kupovat tento..uz sa tesim....je lahucky, a velky 🙂 a hlavne ze vojde do vytahu 🙂
@danika999 @celisko @kandrea aj ja prosim IP kde presne v PL ste kupovali za takuto cenu..dakujemm 🙂

jaruna31
27. nov 2013

Dievcata ,mate uz niektora konkretnu skusenost po nejakom case pouzivania ?

sannn
27. nov 2013

Mohli by ste aj mne napísať mesto v Polsku? Ja som si tiež vyhliadla Malagu. u nás v Komárne je za 420 (aj s vajickom), známa by nám spravila cenu 365 eur. No ale keď je v Pl ešte o 100 eur lacnejší....

chichua
27. dec 2013

Baby, kt. mate kocik camarelo malaga alebo sevilla mohli by ste mi napisat od do akej vysky je nastravitelna ta rukovat?.Mate ho aj nejake nizke maminky?

elka7
27. dec 2013

Prosím môžete mi poslať tel.číslo, alebo www.stránku toho obchodu pri OC Duben? Najskôr by som im zavolala či majú Camarelo kočík vo farbe akej by som chcela, aby sme sa tam netrepali zbytočne. Môžete mi napísať za koľko ho tam máju?
Ďakujem 🙂

eddrienna
6. jan 2014

baby prosim vas, ktore ste kupovali tento kociar v polsku prosim napiste aj mne kde presne,budem vam velmi vdacna

barbie22
7. jan 2014

ahojte, ja by som sa chcela spýtať, kto má ten kočík, aké má rozmery v zloženom stave... lebo nikde som to nenašla na internete...ďakujem

liliput13
16. jan 2014

Ahojte žienky. Aj mne sa tento kočiarik páči,ale neviete mi niektorá prosím povedať či je pružný a dá sa hojdať? Neviem či sa správne vyjadrím,ale nechcela by som taký ten tuhý a pevný kočiar, ale taký aby sa ľahko dal kočíkovať, aby mal také to perovanie 😉

josi9
16. jan 2014

@celisko @danika999 @kandrea ahojte baby, aj ja prosím do IP kde presne v PL ste kupovali za takúto cenu.. tiež máme vybratý tento kočík, ďakujem vám moc

kata2727
16. jan 2014

@celisko @danika999 @kandrea ahojte baby mohli by ste aj mne napisat do IP kde ste ho kupovali nam sa tiež tento kocik velmi paci ....dakujem

michaela_j
16. jan 2014

Ahojte...kocik sa da aj hojdat odpruzenie sa da nastavit,my sme ho kupovali v Ke Maderna mozem odporucit obchod na jednotku, mile predavajuce naozaj ochotne vsetko ukazat a vysvetlit.Zajtra ho budeme mat doma v cervenej farbe pre nasu princeznu 😀

veronika0504
16. jan 2014

ahojte, my ho máme tiež, ale už na predaj 🙂 V cyklamenovej farbe ak by ste mala niektorá záujem. Bola som s ním veľmi spokojná, je vysoký, veľká vanička, dá sa hojdať 🙂 športovú časť máme ešte zabalenú 🙂

miroslava28886
18. jan 2014

zdravim,ja som bola dnes s bratom a jeho priateľkov tiež dnes kupovať tento kočik ,rozhodli sa pren aj ked isli pôvodne kôli inemu.....Malaga je super volba ,je to paradny mohutny kočik s lahkou konštrukciou a velkou vaničkou čo je super hl.na zimne obdobie kôli fusaku .....kupovali ho v Žiline v tej dreveničke Bambino sa to vola pri Mounfilde,zlata ochotna predavačka ....cena 370 € 3- kombinacia a ešte aj darček v hodnote 29 € čo si vyberiete.odporuuuuuuuuučame 🙂

sy_13
18. jan 2014

ahojte baby, prosím vás zmestí sa mi športová časť aj s kolesami do malého kufra? vďaka za odpoveď

lubical
19. jan 2014

@sy_13 @barbie22 dufam, ze toto vam pomoze, na obrazku rozmery v zlozenom stave 🙂 mne to poslala jedna tehulka, co ho uz ma doma

tatijiana
30. jan 2014

Prosim, neviete mi poradit kde by som tento koncik mohla pozriet v kamenej predajni v BA a okoli?

zuzu1104
30. jan 2014

Dobrý večer, tie, čo ste kupovaii kočiar v Poľsku boli ste v kamennom obchode alebo na trhu a kde v Targu alebo v Krosne?
Chcem sa spýtať na športovú časť. Ja som pri prvom synovi mala Camarelo Q12 a tam bola športová časť otrasná, hrozne malé sedenie pre dieťa, tak by som chcela vedieť, ako vyzerá pri týchto nových modeloch, hlavne Granada a Malaga?
Tie ktoré používate tento kočiarik, aké máte na neho názory?

emma93
10. feb 2014

..dievčatá nám dnes prišiel tento kočík a som zatiaľ veľmi spokojná!!! samozrejme až čas ukáže či to bola dobrá kúpa, ale zatiaľ super!!🙂...naozaj ľahučký, dá sa ovládať jednou rukou, priestranný a vďaka výške pohodlný na kočíkovanie...už sa teším ako v ňom budeme voziť našu bambuľku🙂

evkasto
13. feb 2014

@celisko @danika999 @kandrea, dievčatá, poprosím aj ja o info do IP, kde ste v Poľsku kupovali kočíky, tá cena je úplne že bomba super, Ďakujem.

shella002
5. mar 2014

vazil niekto konstrukciu v skutocnosti? v predajni ju vazili a udajne ma okolo 9kg a ked je s vanickou tak sa mi nezdal az taky lahky ...v letaku udavaju vahu konstrukcie 4,9kg

ninka1614
15. mar 2014

Ahojte, viete mi pomerat ako vysoko je posadena vanicka na konstrukcii od zeme? Som vysoka a nepacia sa mi nizko polozene vanicky na konstrukcii, musela by som sa velmi zohybat k babatku. Vdaka

dankariska
5. apr 2014

Ahojte, vcera sme kupili kociar Camarelo Sevilla v PL, Krosno. Je sikovny, vysoky (akurat pre mna, kedze mam 178 cm vysku), lahky a velmi pekny dizajn nazivo. Aj sportova cast je primerane vysoko, nie nizko ako u inych kociarov.
Farbu mame tmavo sedu - material nieco ako lanova imitacia. 3-kombinacia nas vysla 250 eur, alebo u nich je to 1050 zloty. K tomu nam dali pumpu na kolesa, plastenku, sietku proti hmyzu, drziak na flasu. V hotovosti sa da platit eurom. Kartou nie. Tu na SK tento kociar stoji 370 - 417 eur. Takze pre nas je to velky rozdiel. Maju tam velmi vela farebnych imitacii, nie vsak vsetky. Ak by ste chceli konkretnu, je potrebne si ju objednat.

evkapen
10. apr 2014

@celisko @danika999 @kandrea @dankariska baby dajte mi prosim vediet kde presne ste kociky kupovali... Videli ste v polsku aj camarelo GRANADA/CARRERA? Je to asi to iste ako malaga, neviem aky je medzi nimi rozdiel, ale farebne sa mi pacia viac

shyrley
14. apr 2014

Ahojte babulky potrebujem poradit. Aky je rozdiel medzi camarelo sevila malaga a camarelo granada. Niekto tvrdi, ze su rovnake a rozdiel je len vo farebnom prevedeni ale mne sa to nezda. Mam pocit, ze aj striesky su ine. Prosim poradte...

maruska261
4. máj 2014

baby ako je to s kupovanim toho kocika v polsku?chcela by som sevillu za taku dobru cenu ako tu pisete 🙂

zuzzuzzuz
31. máj 2014

dankariska, mohla by som Ťa poprosiť, aby si mi napísala, kde konkrétne sa v Krosne nachádza ten "raj kočíkov", lebo manžel je z Nitry a budeme mať problém to tam nájsť, keď ja budem navigátor. Kočiarik je úžasný a ta cena je ešte lepšia v porovnaní s internetom. A ešte sa opýtam. Ty si kupovala 3 kombináciu? ďakujem za info 🙂

monikazet
20. jún 2014

Ahojte. Mám kočík camarelo granada. Chcem kúpiť k nemu vajícko. Prosím Vás kočky 🙂 pošlite alebo tu zverejnite foto . Kočík je antracitovo žltý s trblietkami . Ďakujem vopred

avlv
25. jún 2014

Pre tie,ktore by to zaujimalo.Krosno Oskar obchod Camarello Granada dvojkombinacia cena 220,-Eur.Dufam,ze 2 rocnu zaruku nevyuzijem🙂. Len treba pocitat ,ze na predajni vela farieb nemaju,ale objednaju.

lucai
25. jún 2014

Ahojte, my máme camarello sevilla a sme max. spokojní, vanička je super, dosť miesta pre babo aj na fusak v zime....už sa vozíme v športovej časti a jediné minus je, že športová časť nemá vetranie na strieške, nie je to až taká vada, inak sme tiež spokojní...určite odporúčam.........

slavkaa85
7. júl 2014

Ahojte, mame camarelo malaga (novsia verzia sevily). Zatial co som si vsimla ako nevyhodu je mensi nakupny kosik oproti inym modelom, neprakticka taska (nezmestila som tam vsetko potrebne) a najhorsia je sirka sportovej casti. Malaga ma na sportovej casti tvarovanu chrbtovu cast a pochybujem, ze tam maleho nasukam starsieho ako jeden rok a to uz uvazujem s vybratim tej vlozky...... Podla mna je to hrozne uzke v ramenach (je to cele uzsie oproti vanicke, nielen chrbtova cast). Bola som ohromena dizajnom, hmotnostou, velkou vanickou (v pohode tam vosiel lodger fusak), lahkou konstrukciou, merali sme vsetko, ale toto som si pri kupe nevsimla a uprimne, uz by som si ho znova nevybrala, pretoze vanicku kvoli teplu vymenime za sportak teraz po 7 mesiacoch (inac by tam v pohode este vydrzal), ale sportovu cast budeme pouzivat ovela dlhsie. Povodne som nechcela ziadny iny kocik, ale kvoli tomu asi budeme musiet kupit..... u inych modelov od camarelo (napriklad dakota, Q12) to tvarovane nie je.... Sportova cast ma aj vtipne odopinanie madla - ostre plastove koliky, zaboria sa do prstov, som zvedava, ako to budem odopinat. Vajicko a v podstate vsetky casti nemaju zateplene nanozniky na rozdiel od taka napriklad. A strieska na vajicku je tak smiesna a neprakticka, pripada mi to, ako keby som malemu zatiahla ciapku na oci.... Ale videla som rozne dizajny vajicok k danemu modelu. Bohuzial az po kupe, vacsinou v cakarni u lekara.... Predavacka nam vajicko len doobjednala na predajnu, nevedela som, ze ich je viac typov, nevidela som nazivo pred kupou. Ozaj a vanicka ma hmotnostne obmedzenie 9 kg... Na nej neviem odobrat striesku a trosku ju vycistit, neviem ci sa to neda, alebo som neprisla na zazracny system odopinania....A tiez ma polohovatelnu opierku, ale ak sa babo posunie do strany, tak sa s rachotom spusti naspat, lebo je to podoprene v strede na asi dvojcentimetrovej casti (neviem ako nazvat tu cast, co to drzi). Proste nedomyslene.... ALe co sa tyka manipulacie, som spokojna, je to lahulinky kocik, je odpruzeny vzadu, fakt velka vanicka, vysoko ulozena vanicka a sice o cosi nizsie sportova cast, ale stale je to dost vysoko oproti inym kocikom. Rozchod zadnych kolies je rovnaky ako ma Tako, takze som vedela, ze sa do vytahu na sirku zmestime, akurat kedze je dlhsia vanicka, nevojdem sa do vytahu za kocik, ale tlacim sa vedla neho.... Ozaj, kupovala som ho v Ziline pri carefoure (tusim sa to vola Bambino ), oni nepredavaju pumpu ku kociku a dalo nam dost roboty a chodenia po celom meste, kym sme nasli taku, co by pasovala. Vraj pasuje klasicka bicyklova, ale ta stara, ale v predajni bicyklov sme ju nevedeli zohnat dlho, nakoniec manzel nasiel v tescu nejaku co sadla.... No, snad som spomenula vsetko, co som zistila....