Máte skúsenosti s kočíkom Anmar Hilux?

iwka123456
15. okt 2010

Ahojte! 🙂 Mate niekto prosim vas skusenosti s kocikom Anmar Hilux? Nikde som nenasla o nom nieco pisane co sa tyka osobnych skusenosti .
Na internete je sice pisane ze ma plastove kolieska, ale u nas v obchode je s nafukovacimi, tak ci su tam neni nahodou aj ine odlisnosti....?

kukujka
16. feb 2011

@iwka123456 ja mam v plane kupit si ho

iwka123456
autor
23. feb 2011

@kukujka ja mam uz inaksi...kedze na tento som nenasla ziadne recenzie

kukujka
23. feb 2011

@iwka123456 mne sa paci a aj cenovo je vyborny

monilik
12. mar 2011

@kukujka ahoj, kupila si ten anmar hilux nakoniec? si s nim spokojna? lebo mne sa tiez paci... 🙂

kukujka
12. mar 2011

ahoj idem ho kupit tak o dva tyzdne ked budu peniazky zatial este farbu musim pozriet pani z obchodu mi dala cd s fotkami nech si vyberiem mam ich aj v albume ak sa chces inspirovat

kukujka
12. mar 2011

@monilik ta odpoved patrila tebe dako mi to tam nehodilo

monilik
12. mar 2011

@kukujka my sme ho boli vcera v obchode obzerat a zapacil sa mi, ale tam nemali takyto siroky vyber farieb!!! 😠 asi budem musiet vytlacit a povedat im - takyto chcem!!! 😀
no ja budem kupovat o nejaky mesiac, dva, tak dufam ze dovtedy najdem nejake recenzie na ten kocik, bo sa mi zatial nikde nepodarilo zistit ako su s nim mamky spokojne...

kukujka
12. mar 2011

@monilik v tej predajni kde som bola ho mali v dvoch farbach,ale vedia ho urobit v ktorejkolvek s tych 60tich moznosti,mne sa pacil a nieje ani tazky dobre sa s nim chodilo ked som ho skusala

monilik
12. mar 2011

@kukujka v tej kde som bola ja ho mali v troch a ta pani mi ukazala vzorkovnik dalsich asi 10 farieb... ale z tych sa mi teda nedalo vybrat, lebo to boli len take mrňave vystrihnute stvorce latky, tak som si nevedela predstavit ako to bude vyzerat...

kukujka
12. mar 2011

@monilik a cenovo bol v tej predajni aky? ten co som obzerala ja bol 330e aj s autosedackou

monilik
12. mar 2011

@kukujka tu bol 310,-EUR aj s autosedackou a tou prirucnou taskou (ale bez sietky proti hmyzu a plasta do dazda)

kukujka
12. mar 2011

@monilik tak len 20e rozdiel to nieje az tak vela

monilik
14. mar 2011

@kukujka a ty si to kde pozerala? v ktorom meste? lebo mne ta pani tvrdi ze maju len tych par vzoriek ktore mi ukazala... ☹ tak to by som si radsej odinakial objednala, ked aj za cenu toho ze to bude drahsie...

kukujka
14. mar 2011

@monilik v detve ,ale dnes som bola v zh a tu ho maju za 270e a tiez sa jej zevraj da objednat vo viacerych farbach len jej ho musim prist na foto ukazat,ci sa naozaj da

monilik
14. mar 2011

@kukujka hiiiiiiiii, tak to sa stavim v ZH... kde najdem tu predajnu v ZH? 🙂

kukujka
14. mar 2011

@monilik je na namesti ja sa tam pocas tyzdna zastavim s tymi fotkami co mam aby mi povedala ci sa daju objednat vsetky z nich alebo len niektore

monilik
15. mar 2011

@kukujka jeej super a das mi vediet? ja byvam v MT ale chodievam cez ZH k nasim takze by som sa tam mohla stavit 🙂 a to fakt stoji len 270? to uz je cena aj s vajickom? 🙂

kukujka
15. mar 2011

@monilik ano cena je aj s autosedackou ked zistim tak ti dam vediet teraz som skoro stale v praci,ale budem sa tam snazit zastavit cim skor

monilik
15. mar 2011

@kukujka super, si zlata, dakujem 😉

brumka
16. mar 2011

ja ho pouzivam rok a je super 🙂)))

monilik
19. mar 2011

@brumka no parada 🙂 konecne sme nasli niekoho kto s nim ma skusenosti 🙂 tak vravis ze odporucas? nie je na nom nic co by ti vadilo? alebo nechyba ti na nom cosi? a aku farbu mas? 🙂

monilik
20. mar 2011

inak... hladala som na nete a na jednej polskej stranke som nasla tieto recenzie: http://www.bangla.pl/wozki/wielofunkcyjne/anmar... ak sa vam chce lustit 🙂 jedinu nevyhodu ktoru spominaju - ze ked sa odklikava vanicka, musi sa stlacit naraz na oboch stranach a tak je to pre jednu osobu asi dost narocne... ?
no ale zacinam byt presvedcena ze kupime prave anmar 🙂

brumka
21. mar 2011

@monilik mi sme ho kupili este vo februari 2010 za 420 ale teraz siel cenovo pekne dolu. mne sa super osveedcili otovne kolieska, gumene super po terene sa nim chodi, taksa na plienky, dole ulozny priestor, ale ako ma vnevyhodu ze je troska sirsi ale ja sa nim pekne do maleho vytahu zzmastim, teraz sme si objednali sportak ale len koli tomu z e tahat sa nam tento nechce a vazi tusim 14kg a tento 7. nelutujem ze ho mame, odlozime ho pre druhe babatko, vajicko mi manzel vzdy odklikaval. podla mna tento kocik pe pevny, vanicka je velka, cize s fusakom je tam dost miesta. podla mna super posluzil. mala sa mi narodila marci este pouzivam sportovu kym je zima a potom dam ten novy a ak by mala chcela este na jesen byt v kociku tak ho vytiahnem nosnost ma 18kg do 3 rokov 🙂 mam taky http://www.google.sk/imgres?imgurl=http://www.b...

monilik
21. mar 2011

@brumka 😕 ten link mi nefunguje...
tak to je paradny cenovy rozdiel... zo 420 na 310... to uz hej 🙂
no uz sa tesiiim ako ho kupim 🙂 len este farbu vybrat!!!

monilik
21. mar 2011

@brumka @kukujka ma v albume farby kocikov, mas niektoru z nich?
mne sa asi najviac paci ten prvy - bezovy...
ozaj a taka drobnost - vanicka je dost odvetrana? lebo kamaratka mala nejaky kocik ktory musela vystielat novinami lebo sa jej uplne potila vanicka zvnutra. ? 😕

brumka
21. mar 2011

@monilik nemame take farby, https://www.modrykonik.sk/fotoblog/kukujka/albu... snad to otvoris, ked nie ti odfotim. a potenie vanicky? nepoznam, mi sme kocikovali cez leto vo vanicke vonka 35st ked nie viac jedine co som mal pod malou bola decka aby mala pekne makucko, ud teplo alebo studenou stranou.

monilik
21. mar 2011

@brumka super, dakujem za info 😉

kukujka
21. mar 2011

@monilik ahoj dnes som si kupila uplne iny kocik bola to nahoda zaujal ma ,ale ak mas stale zaujem o hilux a vies uz aj farbu tak sa ti mozemn ist spytat ci sa bude dat za 270e

monilik
22. mar 2011

@kukujka a aky si kupila?

kukujka
22. mar 2011

@monilik baby active jet picasso sme kupili